bugün

entry'ler (407)

ileri bilim koleji

izmir'de her köşe başında okul açma modasının yeni örneklerinden biri. Sahibi mobilyacı, soyadı ileri, gerisi geri.

mosb med tıp merkezi

manisa organize sanayi bölgesi'nin içinde, sadece 4 doktorla hizmet veren, kurumun sahibinin kim olduğu bile yazmayan web sitesinin ana sayfasına vip yazarak, "sen beni güldürdün, allah'ta seni güldürsün" dedirten komik sağlık şeysi.
görsel

alperen ocaklarının lgbt yürüyüşü açıklaması

alperen ve ülkü ocakları, birbirini sikenlere değil, ülkeyi sikenlerle savaş açsın.

alperen ve ülkü ocakları neden lgbt ye karşı

alperen ve ülkü ocakları, birbirini sikenlere değil, ülkeyi sikenlerle savaş açsın.

uludağ sözlük hacklendi özel mesajlar ele geçti

zaman kötü kolla götü diyen, boşuna dememiş zamanında..

öncel öziçer

Bugün izmir'de yaşanan depremle dalga geçtiği için kendisine tepki gösterenlere twitter'dan böyle mesajlar görsel atabilen yandaş basın gazisi..

general mühendislik bodrum

Bayisi oldukları bellona ürünlerini stoklarında olmadığı halde akşama göndereceklerini söyleyip parasını peşin tahsil ederek satan ve sonrasında müşteriyi peşinden dolaştıran, yüzde yüz uzak durulması gerekli firma.

o değil de chp liler vardı ne oldu onlara

chp'liler yüz yıla yakın bir süredir var ve partilerinin kurduğu Türkiye Cumhuriyeti var oldukça, var olmaya devam edecekler.
bu insanların hepsi atatürk'ün izinde olduğu için, hırsızların izinde olanların chp'li görememesi, nerede olduklarını merak etmesi doğaldır.

ekrem oran

Devam eden Çeşme Belediye Başkanlığı aday adaylığı yarışındaki tek silahı olan "halkın içinden çıkan aday" masalı, Hakan Dalokay'ın bilgisi, tecrübesi, uzmanlığı ve vizyonu karşısında yok olunca, olayı kişisel sataşmalara döken beyefendi..
Son bombası, Cumhuriyet bayramı için hazırlattığı billboard çalışmasını Hakan Dalokay'ın reklam billboard'ın yanına astırmak ve sonra da fotoğrafını Facebook sayfasında "görün bakın, adam 29 Ekim'de bayramı kutlamıyor, reklam yapıyor" demesidir.
Sahibi olduğu Çeşme Güneşi adlı gazeteye ilan vermek isteyen siyasi adaylardan da her sayfa için 4500 TL gibi astronomik bir rakam istemesi ise, ayrı bir komedidir. Ah be kardeşim.. Git matbaana, bas kartvizitini, faturanı.. Ne işin var senin Çeşme Belediye Başkanlığında.

yaşar birleşik pazarlama

(bkz: ) yalandan kim ölmüş.

yaşar birleşik pazarlama

Ürün sattığı müşterilerini en küçük bir ödeme aksaklığında anında icraya veren, avukatlarına pazar günü bile aratan, başınıza gelen ne olursa olsun asla dinlemeyip ilave faiz almak için resmen savaşan, iş yapmadan önce bin defa düşünülmesi gerekli olan kuruluş.

faik tütüncüoğlu

2013 yerel seçimlerinde, neredeyse çeyrek yüz yıldır yönettiği Çeşme'ye yeniden belediye başkanı olmak üzere adaylığını koyan,
80 yaşına yaklaştığı için yaşını eleştirenlere "papa ve prof. dr. yılmaz büyükerşen'de benim yaşımda ne olmuş" gibi akıllara zarar bir cevap veren beyefendi..
Yani anlamıyorum..
Papa 'da benimle aynı yaşta ne demektir ?
Kardeşim, papa sizinle aynı yaşta ama bütün gün elinde incil dua okuyor..
Belediye başkanlığı ise bütün gün oturmak değil, bütün gün koşmak, hayatını seni seçen insanların daha mutlu yaşaması için, seçildiğin bölgenin gelişmesi için harcamak..
Gelelim prof. dr. yılmaz büyükerşen örneğine..
evet, doğru..
o adam da sizinle aynı yaşlarda..
ama ikinizin tek benzerliği, bu sadece ne yazık ki..
o, anadolu'nun ortasında yer alan; denizi, doğası olmayan bir kenti, amsterdam gibi bir "dünya kenti" haline getirdi..
adamı dünya hayranlıkla izliyor.
siz ne yaptınız ?
dünyanın en güzel tatil beldelerinden biri olan, çeyrek yüz yıldır yönettiğiniz çeşme'nin elektrik, su, yol sorunlarını çözdüm diye övünüyorsunuz da övünüyorsunuz..
bıkmadan, bıktırarak.
buna ilave olarak bir de "belediyenin kasasında 350 milyon nakit para var" diyorsunuz ikide bir..
var olmasına var da bunun orada yaşayan halka ne faydası var ? hiç.
çeşme'ye bankaları değil, insanları mutlu eden bir başkan gerekli faik bey..
bilmem, anlatabildim mi ?

ekrem oran

2013 yerel seçimlerinde izmir, Çeşme'den belediye başkanı aday adayı olan enteresan şahsiyet..
Beyefendi matbaacı, Çeşme'yi yönetmeye kalkıyor.
Diyor ki, herşeyi bilmeyebilirim, danışarak yapabilirim..
Laf mı bu şimdi ?
Duyan da zanneder ki, okulda sınıf başkanı olmak istiyor.
O zaman; okuyan boşa okuyor, uzmanlık, bilgi, deneyim de hikaye yani..
Bu beyefendinin bir de Çeşme Güneşi adlı yerel gazetesi var.
Gazete, Çeşme'de dağıtılan yerel bir gazete.
Gazetenin normal ilan bedeli, sayfası 700 TL civarında..
2013 Belediye seçimlerinde Çeşme'den aday olan biri ilan vermek isterse, sayfa bedeli aniden 4500 TL oluyor !!!
Neden, kendisi de aday ondan..
Daha belediye başkanı aday adayı iken kendi çıkarları uğruna bu ilginç hesapları yapan, belediye başkanı olduğunda neler yapar düşünemiyorum bile.
Allah Çeşme'yi korusun, Amin.

bekir duran

Samsun'da yayın yapan Denge adlı gazete ve internet haber sitesinde çalışan, reklam alamadıkları her firmaya yalan haberleriyle bulaşan, böyle bir haber yapabilecek kadar http://www.dengegazetesi..../news_detail.php?id=78463 gözü dönebilen sözde gazeteci..

yenibiriş com

beş para etmeyen insan kaynakları sitesidir. yönetici asistanı ilanı verirsin telekızlar müracaat eder, grafik tasarımcı ilanı verirsin, ameleler müracaat eder, ararsın paranı geri istersin, telefona çıkan biz doğan holding kuruluşuyuz der, adeta üstü saklı tehdit eder.. kesinlikle ve kesinlikle uzak durulması gereken bir site. akıl ve ruh sağlığı için çok zararlı çünkü.

denge gazetesi

8 Haziran 2012 günü Samsun'da açılan Lovelet AVM'den ilan alamayınca, Bekir Duran adlı muhabirleri aracılığı ile bu tesise karşı karalama kampanyası başlatıp Samsun'daki diğer yerel gazetelere alay konusu olan ön ödemeli habercilik gazetesi.

pizza venedik express

En kaliteli malzemelerle ve bilgiyle yaratılan sıra dışı lezzet farklarını anlatmak yerine, en boktan malzemeyi kullananlarla fiyat rekabetine girmeyi tercih eden ödül meraklısı reklamcılarının sayesinde, rekabette kaybetmenin acısını köküne kadar içinde hissetmiş olan talihsiz pizzacı.

sinemada öndeki koltuğu tekmeleyip duran tip

Annesinin karnındayken sert sevişme mağduru olmuş tiptir..

reklamak

Fikir hırsızlığının en yeni örneği olan sözde reklam şirketi..

Sene 2007.. izmir'de Reklamla adlı bir reklam tasarımı şirketi kuruluyor.. Geride bıraktığı 4. yılında (2010) izmir'de reklam sektöründe vergi rekortmeni oluyor ve bu şirketin markası, kurucusunun adının ve soyadının baş harflerinin reklam kelimesinin sonuna eklenmesi fikriyle oluşuyor..

Sene 2012.. Bu şirketin arka sokağındaki bir binada yer alan ildaş adlı bir ilan şirketinde çalışan Arda Küçükerciyes adlı bir vatandaş, çalıştığı bu şirketten ayrılıyor ve 5 yıldır her çalışmasını gazetelerden hayranlıkla izlediği reklamla adlı şirketin markasının yaratım fikrini birebir çalıyor (reklam kelimesinin sonuna sahibinin adının ve soyadının baş harflerinin eklenmesi) ve Reklam kelimesinin sonuna Arda'nın a harfini, Küçükerciyas'ın da k harfini ekleyerek "reklamak" adlı şirketi kuruyor..

Ve böylece, izmir'in çakma reklam şirketlerine bir yenisi daha ekleniyor..

allah ın verdiğini kuldan saklamam diyen kadın

abazan kulların hakkına önem veren kadındır..