bugün

entry'ler (310)

ne iş yapıyorsun sorusuna alternatif cevaplar

bordrolu köleyim işte.

yazarların şu anki psikolojisini özetleyen şarkı

malt - deprem .

şu an olması istediğin şey nedir

datça da kekik restorantta oturup şarap içmek, peynir yemek.

sözlük yazarlarının itirafları

evi bok götürüyor. temizlik yapmam lazım ama içki içmekten sızıyorum günlerdir.

evlenmek isteyen kız

çocuk doğurmak isteyen kadındır.

biten aşkların sonuna nokta konur

bırak dağınık kalsın.

ben bu yazıyı eski sevgilime yazdım

yekekeee kamonn yeke yekee güzel şarkıydı be ne gülüyorduk. ara sıra dinliyor musun ?

büyük tuvaletinden sonra kıçını bezle silen insan

kıçı kaşınır.

aslan burcu kadını

sadakat duygusu en çok gelişen kadının burcu. yalnız dikkat ; duyguların sınırlarında yürürler.

sözlük, bok gibi bir dönemdeyim. biri beni durdursun. akıl almaya ihtiyacım var. kadıköyde içenler neredesiniz ?

bir daha kimseyi sevemeyeceğini hissetmek

Bunu düşündüğüm dönemlerde, bir sonra ki adamı daha çok sevmiştim.

kadınları güzelleştiren şeyler

irice gözleri ve gülümseyişi.

kızların mastürbasyon yapma sıklığı

art arda 3 olabiliyor.

dünyanın en hüzünlü şarkısı

yasmin levy- me voy.

sevgiliye hitap biçimleri

çükübik.

sözlük yazarlarının son zamanlarda fark ettikleri

kadın milleti çok yavşak.
çorlu çok sıkıcı.
güven kaybı çok zor sözlük.

bir sonraki oyun ne zaman olur bilmiyorum.
bisürü küfürler etmek istiyorum sana, ama bile bile sevimli hale geliyor.
çükübik.

ölmeden önce söylenen son sözler

içimden ağlamak geliyor.

evlenmek istiyorum.bir insana, bir yuvaya bağlanmak istiyorum artık.

kızlardan kızlara tavsiyeler

Selam sevgilisinin başını siken kız. Bildiğin gibi sevgilinin beyninin etini yiyorsun, kendini tutamıyorsun sürekli seninle ilgilenmesini istiyorsun. Artık gözlerini açma vaktin geldi. Sevgilin PES oynarken defalarca mesaj atmanın sonucu sıfır olacaktır, hiç bir erkek o an da Adriana Lima olsan dahi mesaj atmaz. O onun için hayati önem taşır. ilk mesajında dayanır ikincide dayanır üçüncüde dayanır dördüncüde tekmeyi yersin. Onun dışında sana geç cevap verebilir ısrarla senle ilgilenmesini istersin ,bırak çocuk rahat rahat aldatsın seni verdiğin yok bir şey yaptığın yok. Erkek erkeğe dışarı çıkacağında itiraz ettiğin için tüm haklarını kaybettin zaten. Erkek erkeğe birbirlerini sikecek halleri yok sana ne ? Bırak gezsin, sen kızlarla sürtmüyor musun ? Bir de çocuğun geçmişini kurcalamazsan senden sonrasına bakarsan iyi olur aksi takdirde oda senin geçmişini kurcalar yarrağı yersin. Sütten çıkmış ak kaşık değilsin biliyorsun.Gelelim triplerine, reşit oldun artık ne tribi bu. Her halta trip naz trip naz yaparsan o ilişki yıpranır ki yıpranmıştırda. Bana ne ya ne bok yiyorsanız yiyin sadece çocuğu rahat bırak at kafası dünyanın merkezi sen değilsin. Erkektir aldatır yani her boku yer sonuçta beyni sikinin etrafında tavaf eden varlıklar.