1. 1.
  ilk bbg'nin göze batan tiplerinden. ortadan ikiye ayrık saçı ve ilginç top sakalı vardı. sabahtan akşama kadar aforizma üretmesinden ötürü filozof lakabı verilmiştir kendisine. aykırıydı, tükürdüğünü yalamayacak kadar harbiciydi. diğer ipneler bir olup bunun dedikodusunu yapıyordu sürekli. elendi, yazık oldu. o zamandan beri gören olmadı. bi ara köşe yazarlığı yaptı, tutmadı.
  13 ... arjen robben
 2. 2.
  tekne turunda yaptığı felsefeyle hayatımın gidişatını değiştiren yol haritam olmuş olan, "karakter".

  --spoiler--
  kibriti rüzgara karşı yakacaksın. eğer rüzgara arkanı dönersen, sönebilir. ama rüzgar eserken birden yakıp anında sigaranı yakabilirsin. acılarla da bu şekilde yüzleşmelisin..
  --spoiler--

  gibi bi'şeydi.

  (bkz: analar neler doğuruyor)
  51 -6 ... redwinemania
 3. 3.
  o kapıyı çarpma aaaç!cümlesiyle hatrımda yer etmiş bbg li.
  3 ... zula
 4. 4.
  rakibi bbg melih ile daha sonra zannedersem banu alkan'ın da rol aldığı bir dizide oynamıştı ancak jumbo afroditle birlikte raiting alamayınca dizi yayından kaldırıldı.
  2 ... az veren candan j c van damme
 5. 5.
  saçma sapan yarışmanın adam akıllı tek yarışmacısıydı.
  8 -2 ... kirmizi baslikli istasyon sefi
 6. 6.
  izmirli eski bbg yarışmacısı. motoru vardı, gezmeyi severdi kordon' da.
  1 ... legend of the stranger
 7. 7.
  birkaç ay önce bornova'da ege ünivetsite'si yakınlarında görünmüştür. yaşlanmış, biraz da mongollaşmış göründü uzaktan...
  2 ... 6.4.r.1.$.h
 8. 8.
  ayni yarismadaki bayan yarismaci berraya asilip pas alamayinca kiza kafayi takti. berra yi karalama kampanyasi baslatti sonra. oyku serter ile o polemik senin bu polemik benim seklinde "cift kale" mac yapan adam. aforizmator. severdim ama eskiden yine de.
  3 -1 ... calemityceyn
 9. 9.
  biri bizi gözetliyor'un 1. ci yapımındaki filozof lakaplı medya ünlüsü. sonra unutulup gitti. o zamanki buyumekte olan genc nesılde buyuk tahrıbatlar yarattı.
  5 -1 ... nickimle değil entrylerimle hatırlanmak isterim
 10. 10.
  (bkz: sesini cem yılmaz gibi değiştirmek)
  (bkz: komik miyim)
  1 ... captainzap