bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 81.
    makarnayi benden iyi yapamaz dediğim yazar. kapışalım hodri meydan diye de eklediğim yazar...
    ayrıcana dalyayı benimlen yapan bahtiyar yazar...
    2 ... karga
  2. 82.
    makarna konusunda 30 yıllık ev hanımlarından daha büyük bir tecrübeye sahip olan yazardır. *
    1 ... baybars
  3. 83.
    makarna kolay aslanım, varsa yetenek, gel pilavda kapışalım yazarıdır. *
    2 ... trinfr
  4. 84.
    hem makarna, hem pilavda ve hatta hünkar beğendide kapışacağım yazar*dır
    2 -1 ... karga
  5. 85.
    Kendisi baklava *, yaprak sarması, mantı vb bilimum yemekte tecrübe sahibi biridir, ancak pilav konusunda nedense büyük bir yeteneksizlik sergiliyordur, yapamadığı tek şeydir*.

Yakın bir zamanda zirvede kendi kanıtlarını sunmayı planlıyordur.
    1 ... baybars
  6. 86.
    BEN LAFA BAKMAM DELiL iSTERiM DEDiĞiM YAZARDIR. AYRICA BiR MiKTAR BOLU GEREDE iLEN BAĞLANTIM MEVCUTTUR...
    1 ... karga
  7. 87.
    yarışmalara jüri olarak katılmama izin veren yazar**
    1 ... kamyoncu dervish
  8. 88.
    mogolları iki defa (ikincisinde hulaguyu) yenmis, kıpcak kokenli memluk hukumdarı. anadoluya mogolları cıkartmak icin gelmis, elbistan savasında mogolları bir daha yenmis ancak vezir muiniddin pervane'nin korkaklıgı yuzunden geri donmustur. bu olaydan sonra mogolların anadoluda 150-200 bin kadar insan oldurdugu soylenir. turbesi samda umeyye camii'nin yanında.
    1 ... cornel
  9. 89.
    kendi isteğiyle, sözlükten nickini uçurtmuş olan (eski) uuser. bu bir hoşçakal entrysi değildir.. "herkes hak ettiği şekilde yönetilir." tezini savunup hak etmediği bir yönetimi reddetiği için tebrik entrysidir. * *

not: sözlüğe harcadığı vakti kendisine ayıracakmış. * *
    1 -1 ... omayra
  10. 90.
    uludag sözlük çerçevesinde tanıştığım ve tanıdığımla çok menmun olduğum kardeşim.
    sözlük ortamından nick'ini kendi isteğiyle silindiğini duyunca üzüldüğüm ve sözlük haricinde dostum olarak görüşecek kadar değer verdiğim kişi.
    (bkz: eyvallah)*
    1 ... haznedaroğlu