1. 1.
  süper bir savaş oyunu. normalde oynarken her türlü vietnamlıların eline verirsiniz. vietnamı aldıysanız da elinize alırsınız. bu ne biçim adalet lan. 50 adam vuruyorum yine olmuyo. kahrolsun amerikan emperyalizmi!!
  3 -1 ... chosen
 2. 2.
  Bazı özellikleri nedeniyle bildiğim diğer pek çok savaş temalı oyundan farklıdır:

  1. Kalabalık bir grubun içinde, kalabalık bir gruba karşı savaşmakta olduğunuz için bazen ortalıkta mermiler uçuşur, kafanızı kaldıramazsınız. Bu durum 2. Dünya Savaşı filmlerini çağrıştırdığı için gerçekçi bir etki yaratır.

  2. Müzikleri, dönemin savaş karşıtı hippi kuşağının müzikleridir; bir kısmının sözleri de direk Vietnam Savaşı'na karşı mesajlar içerir. Oyunda bir aracı kullanırken 20-25 parçalık listeden dilediğinizi seçip dinleyebilirsiniz.

  3. Ordumuz ile ilgili haberlerde gördüğümüz silah, helikopter ve zırhlı araçların neredeyse tamamının oyundakilerle aynı olduğunu görür ve acaba ABD'nin Vietnam'da kullandığı teçhizatı mı kullanıyoruz diye üzülürsünüz. Aynı durum teröristlerin silahları için de geçerlidir ama ona üzülmezsiniz.

  4. Genelde ırkçıların Amerika'yı globalizm karşıtlarının Vietnam'ı seçtiği multiplayer sunucularında Türkler'e Avrupalı yeni jenerasyon faşistler tarafından kebab boy gibi bir yakıştırma yapıldığına şahit olur daha bir hırsla oynarsınız.

  5. Multiplayer modu bağımlılık yapar geceleriniz gündüzlerinize karışır Vietnam ormanlarında; hatta bak hatırladım şimdi gidip oynayayım.
  6 ... pecos kid
 3. 3.
  her amerikan oyununda olduğu gibi amerikan karşıtlarının tipikayık gösterildiği oyundur.vietnamı seçtiğiniz takdirde hiçbir şey mig-21'le,6 kişilik amerikan m113 zırhlı personel taşıyıcısına kamikaze yapmanın zevkini vermez.
  1 ... xabiasvili
 4. 4.
  dershaneden kaçıp oynamaya gittiğin oyun!
  ... gokphantom
 5. 5.
  soundtrackleri muthis olan oyun.

  the letter - the box tops
  ... bilgehan
 6. 6.
  ea games ve dice şirketleri tarafından yapılan oyundur. uçak, helikopter, jip, tank, uçaksavar, zırhlı personel taşıyıcı, mobilet, çıkarma gemisi gibi bir çok aracı kullanabildiğiniz ancak alışana kadar genelde öldüğünüz oyundur. ormanın içinde yaldır yaldır ilerlerken bir kurşun vızıltısı duyduysanız hemen saklanınız; netekim oyun "easy" de değilse öldürülmeniz 3 sn.den uzun sürmeyecektir.
  2 ... rakimalboga
 7. 7.
  abd'nin üstün olarak yapıldığı oyundur. silah anlamında bir adaletsizlik yoktur lakin haritalarda amerikalılar daha fazla ticket'a sahiptirler ve savaşı kazanmaları daha kolaydır. ayrıca hava kuvvetleri konusunda abd çok üstündür, f-4 phantom ile güdümlü füzeleri yollayarak hiç kasmadan uçak vurabilirsiniz ama oyundan zevk alamazsınız. vietnam'ın mig-17'lerini kullanarak hem bombardıman yapar hem de uçakları makineli ile vurur ve bundan büyük zevk duyarsınız.
  1 ... can bogazdan gelir
 8. 8.
  (bkz: oynamayan insan olamaz)
  ... noxius
 9. 9.
  vietnam birliklerinin rus malı alet edevat kullandığı oyundur. atış üstünlüğü anlamında her türlü amerikanın zıvıldak silahlarından daha öldürücü ve gürültülü silahlara sahiptirler.

  yemyeşil ormanlarda mal gibi sapsarı elbiseler giyip "aha biz burdayız bizi vurun" diye bağırmaları ayrıca gariptir.

  en zevklisi vietnamlı olarak; amerikan destekçisi vietnamlılara karşı oynanan oyunlardır. "ölsün amerikan yardakçısı vatan haini piçler" motivasyonunda harikalar yaratılır.
  3 ... kutsal ruh
 10. 10.
  f 4 ile mig 21 düşürmek, sniper olup amerikalıları bertaraf etmek, tank ile kilometrelerce gidip çarpışmak, uh 64'ün kokpitinden vietnam'ı seyretmek gibi güzellikleri olan oyundur. 2004 yapımıdır. introsu da çok güzeldir. hele o f 4'ler geçmiyor mu? ah... diyorum.

  http://www.youtube.com/watch?v=XJVL6JtVwh0+
  ... gulhan seven adam