bugün

http://zamunda.net adresinden ulaşılabilen bulgar trackerı.
aşmış bir film arşivi vardır. nerede ise yok yok.
ayrıca diziler bölümündeki paketleri ise ayrı bir olaydır.
alf bile var mesela daha ne olsun.
kullanıcı limitine ulaşmış trackerdır.
uber bir hızla download yapılmasına imkan veren tracker. 1 mb bağlantı ile devamlı 100kb/sn de dolaşıyor.

http://www.zamunda.net
içeriğinin genelliği, genişliği, neredeyse bulunamayan hiçbir şey olmaması ve harikulade hızıyla günümüz tracker'larının en iyilerinden biridir. account'ınız varsa gözünüz gibi bakın.
torrentbytes'dan sonra gördüğüm en iyi torrent sitesi. 1 mb bağlantıda neredeyse mümkün olan son hızda download yapabiliyorsunuz. dün üye oldum, üyelik şuan açıktır diye tahmin ediyorum.*

altı ay sonra gelen edit: torrentbyte fln yalan olmuştur efenim, torrent aleminin krallığını bu bulgar tracklerlar ele geçirmiştir. lan yıllanmış filmler dahil her filmi 1 mb bağlantıda 100 kb ile indirecek kadar seeder'a nasıl sahip oluyosunuz a k? hemde ratio zorunluluğu olmadan. üye olun, varsa üyeliğiniz gözünüz gibi bakın, zira 1 mb bağlantıda rapid e hiç luzum bırakmıyor.
her zaman üyelik vermeyen bulgar torrent sitesi.
an itibariyle üyeliği kısa süre için tekrar açmış sitedir.*
torrent aleminin süpermeni.
herhangi bir dizi bölümünü yarım saatten kısa sürede indirebilen, seeds ve peers bakımından bir hayli gelişmiş olan torrent sitesi.
bir gün bu sitenin ba$ına bir i$ gelse ne yaparım bilmiyorum. 2 senede 250 gb download'a kar$ılık sadece ve sadece 50 gb upload yaptığım halde beni hâlâ uyarmamı$, onu geçtim bir tane bile reklam mesajı dahi atmamı$ acayip bir sitedir bu arkada$. allah o seeder'larından razı olsun.

not: 1mbit hızı olupda üyesi olanlardan bilen bilir, upload oranımın dü$ük olması benim suçum değil, olabildiği kadar uzun süre dosyaları bekletsemde güncel olmayan dosyalarda elimden bir $ey gelmiyor, yeterince upload yapamıyorum.

zamunda: ölümsüz a$kım benim.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.