bugün

Battlefield serisinin yeni çıkacak olan üyesi. 23 Mayıs ilk tanıtımı yapılacak.
fragmanında biyonik kollu hatun ve inglorious bastards öğeleri görebileceğiniz ww2 temalı oyun. ikinci dünya savaşı demeseler kimse farkına varmaz.

fragmanı => https://m.youtube.com/watch?v=fb1MR85XFOc
call of duty'i maziye gömecek olan enfes oyun. çıktığı gün alacağım hemen.

gerçi bf1 çıktığında cod zaten çoktan bitmişti artık anan olmaz cod'u.

19 ekim'de tüm platformlarda çıkacakmış. sabırsızlıkla beklemedeyim.
bf 1 ile çok farkı yoktur ben 6 yaşımdan beri oyun oynuyorum bu kadar garip bir seri görmedim bak bf 1942 ve bf 2 serinin en iyi oyunlarıdır bunu önce kabul et sonra çıkan oyunlarda optimizasyon sorunu var hatta bf 1 de bile o sizin bok dediğiniz cod bile daha iyi.
2. dünya savaşı konulu olup yukarıdaki yorumlar doğru ise daha uzun bir süre battlefield 1 i oynayacağız anlaşılan.
ikinci dünya savaşına metal kollu kadın koyma rezaletine imza atan oyun. he yavrum ikinci dünya savaşında savaşan kadın hem de biyonik kollu. bsg.
1 ve v karşılaştırması yapan videolara biraz baktım ve ikisinin de sıkıcı olduğuna kanaat getirdim.

Durmadan dan dan dan adam öldür, hiç beyin jimnastiği yaptıracak birşey yok bu fps oyunlarında.

Neden ve nasıl bir insan saatlerce şu oyunları oynar...

N'oluyor yani, pubg ve cs go hele, vur vur birşey yok.

Manasız ve anlamsız.
Biz fakirler bf4 multiplayer oynamaya devam.
inadına bf3 multiplayer oynamaya devam.
bf1 candır.
bf2 en iyisidir ulan pc yeniledim bf1 hariç yeni oyunlarda optimizasyon yok.
Bugün açık betasının erken erişim almayan oyunculara ilk günüydü. Denedik. Klasik DICE bir iki bug var gene onlar düzeltilir.
+yeni getirdikleri inşaat sistemi ile kumdan ve çevredki hurdalardan cephe inşa edebiliyoruz. 2 C4 ile yok oluyorlar yani normal piyade ateşine karşı sağlamlar. Aynı zamanda sağdan ve soldan gelecek ateşleri engelliyorlar. Bu olay savaşı kızdırabilir sevdim.
+Tank bugu olayını düzeltmişler. artık tank hareket ederken üstünde sorunsuz bir şekilde kalabiliyoruz. Malum 2. dünya savaşında piyadeler tankın üstüne binip gidiyordu. Aynı şekilde düşman da binebiliyor önceki oyunlarda genellikle ölüyorlardı üstüne çıkınca falan.
+ Norveç haritasındaki çıkarma olayı çok iyi. belli bir spawn yok yan yana giden 3 uçaktan birini seçip gittiği rotada istediğin yerde atlıyorsun. elbette uçak o zamana kadar düşmezse. harbiden arkayı iyi kollamak lazım uçak savarlara çok iş düşüyor.
----------------------------------------------------------
Bunlar dışında pek bir artı göremedim. Çok düşük cephane ile başlıyoruz. Ayrıyatende uçak ve tankların cephane doldurmak için belli noktalara gitmesi lazım yani topunuz , bombanız sayılı. Pek bir vuruş hissiyatı yok. Önceki oyunlarına göre çok az yıkılma var. gerçekten farkediliyor bu zira tankla arabaya sıkınca araba bile patlamıyor.
-----------------------------------------------------------------------

Açık beta olduğundan dolayı gerçekten çok az içerik var. 2 harita ve her sınıf için 4 ana silah. şuanlık sadece almanya ve ingiltere savaşıyor. tahmin edeceğiniz üzere tiger oynuyabiliyoruz. ama heveslenmeyin ne o canavarımsı motor sesi var ne de ateş edince kükreyen top.

Benim için Hala BF4 ve BF3 en üstteki yerlerini koruyorlar. DICE daha bunlara yakın derecede mükemmel bir oyun çıkaramadı.
Dünyanın en çok tutulan multiplayer oyunlarından birin olmasına rağmen ben sadece hikaye modunu bekliyorum.
Malum ortamlara düşerse biz de tadına bakarız, zira 4’e 5 yıl önce 180 lira gömüp 2 ay oynadım şimdi öyle yatıyor.
ön siparişi verilen oyun.
Bir ay önce ön siparişini verdiğim, 20 kasım tarihinde çıkacak olan yeni battlefield oyunu.
Gene döktürmüşler. Dünyanın en gerçekçi mermi sesleri ve kulaktan geçen mermi vızıltısının en güzel efektini bu oyun yapmıştır. O kadar iyidir ki en yüksek donanımlı bilgisayarlar bile arada kasarlar.
(bkz: the last tiger)
Şu an bulunduğu durum içler acısı olan oyun. Son gelen ttk güncellemesi oyun zevkini öldürmekten başka bir şey yapmıyor. Hotfix ile bunu dengeledik falan dediler ama laf getire. Bir de Zaten otantik bir ikinci dünya savaşı oyunu olmadığını biliyoruz da bari fortniteımsı kozmetik ürünleri olmasaydı keşke. Son olarak içerik adına hiç bir şey yok zaten. Serinin eski haritalarını ısıtıp ısıtıp önümüze itelemekle yeni içerik getirilmiyor maalesef. Oyun çıkalı iki sene oldu ama ortalıkta hala ruslar yok. Bir sonraki chapter a kadar da geleceğe benzemiyorlar.
Skinleri ile her ne kadar pubg'ye benzese de arada girip üflediğim efso oyun.

Tabii ki bf1 değil.
yıldızı sönmekte olan bir oyun.

birşey sormak istiyorum bu oyunun multiplayer kısmının battle royale harici bf 1 den farkı singleplayer ne diğer 2.ci dünya savaşı cod oyunlarından farkı ne her oyunu ally tarafından yapmak kolay o kadar cesursanız radikal bir karar alıp axis champaign yapsanıza.
playstation storede şuan bedava olan oyun.
Xbox'da uzun suredir ucretsizdi. Indirdim, oynadim ve de begendim.
Battlefield 1 hatta Battlefield bad company 2 varken yüzüne bakılmaması gereken oyun.
Güzel bir oyun,her gün sıkılmadan online serverlarda oynarım ama eleştirmem gereken bazı şeyler var;

1-Bazı askerlerin para ile alınan üniformaları normal bir askere göre fazla fantastik.

2-Silahlara ekstra olarak takılan nişangahlar 1940'lı yılların teknolojisine uygun değil,modern zaman nişangahlarına benziyor.

3-Cinsiyet eşitliğinden yana olan biri olsam da şunu söylemeliyim ki, özellikle Alman ordusunda ve diğer ordularda gereğinden fazla kadın asker eklenmiş.ingiltere ve Amerika neyse de,faşist Japon ve Alman ordularında fazla kadın oyuncu modeli olması biraz saçma olmuş.

4-Tarihin gidişatını değiştiren Stalingrad cephesi ve Sovyet ordusu yok,bu da büyük bir eksiklik olmuş.Battlefield 5 çıkmadan önce Battlefield 1 grafik motoru kullanılıp acele acele yaptılar oyunu büyük ihtimal.Ama yine de güzel, oynaması keyifli.

5-Rengarenk silah skinleri.ikinci dünya savaşı zamanında geçen bir oyunda rengarenk silah skinleri kullanılması oyunun ciddiyetini biraz azaltıyor.Aynı problem Battlefield 1'de de var.

Eleştirdiğim şeyler olsa da oyun çok güzel.Multiplayer sunucularında atmosfer muhteşem,tek sıkıntı yeni haritalar eklememeleri.Harita eklemeye devam etseler daha da mükemmel olacağını düşünüyorum.
güncel Önemli Başlıklar