ser ta de şe?
başın ağrıyor mu?
tırşi: ekşi.
Dünyanın en boş kavramı için açılan bir kampanya.

Ne barışı rkdşlr ? Ben barış için pkklıların yok edilmesini savunuyorum, pkklılar doya doya savunmasız insan öldürmeyi savunuyor. Bu şartlar altında kürtçe öğrensem ne yazar ?
(bkz: siktir deli)
Kuzikeri hewallere kürt lütfen.
emremin kelimesini öğrenmiştim zamanında.

şimdi bu söylemle kürt türk savaşının mevcudiyetini kabul ettiğinizi göz önünde bulundurarak konuşmak istiyorum.

barış için türkiye cumhuriyeti polisini kendi polisin, askerini kendi askerin, insanını kendi milletin olarak benimse.

bir yemek evine(restaurant, lokanta) gittiğiniz zaman ortaya salata diye domatesi parçalayıp koymuyorlar. öyle daha lezzetli olsaydı eminim öyle yaparlardı. tek başına pek bir şey ifade etmeyen ancak domates ile bir araya gelince 'salata' adında lezzetli bir yiyecek çeşidi oluşturan hıyarı da domatesin içine doğrayıp öyle koyuyorlar ortaya mesela. diğer adı da salatalık ki tek başına bir işe yaramadığı adından da belli. içinde bazen biber parçaları da oluyor. bazen soğan parçalayıp koyuyorlar. üzerine limon veya sirke ekliyorlar. nar ekşisi de kullanabiliyorlar. he işte, millet dediğin salatadır. türk kürt dediğin, domates hıyar olsun. millet dediğin salatadır.
Başlığı açanı Kürtler siksin.
Kuzi keri.
Türkler, kürtlerle asla barış içinde olmaz, olmayacaktır da. Bir gün hepsinin kökünü kurutacağız.
K*rtlerin aleyhine yazılan her şeyin silindiği ama kadına şiddete teşvik eden her bokun fermete eygen eldeğe gerekçesiyle "silinemediği" şu sözlükte silkerler k*rtçesini de.
burada yazarlardan gibi her biji atatürk lafını iyi ki kullanmış. biji apo demekten 1000 kat iyidir biji atatürk demek. atatürk gibi bir dünya lideri varken öbürü 5 para etmez.
Ez jî ji te pir hezdikim: Ben de seni çok seviyorum.
adam ol da önce türkçe konuş kürtçe dediğin farsçanın lehçesi.
fuck your mothers.

not: orta asya turku.
barış için yapılması gerekendir. koma hırrım buke figen.
http://www.youtube.com/watch?v=YYxKfNcRodY
- haw haw haw

Bir Kürt atasözü.
hakkarideyken ister istemez ses kirliliğine fazlaca maruz kaldım. Gerek patlama çatışma sesleri gerek bir hafta süren bitmek bilmeyen ardarda yapılan düğünler. Hk-33e nin sesini tercih ederim düğünlerden daral geldi. Düğün şarkıcısının ara ara konuşma yaparken en çok söylesidiği sözlerden biri aklımda kalmış. Nasıl ezberlemiyeyim ki adam 1 saatte bin kez ser çava diyor.
(bkz: bacın siqem)
Kurtlar vadisinde geçen bir diyaloğu akla getirmiştir. Polat tilkiye sorar türkçen iyi Nerede öğrendin.

ÖldürdüğüM het cecenden bir kelime öğrendim.
Kürtçe diye bir dilmi var? Tamamı 100 kelime civarında!
Geri kalanı arapça, farsça, türkçe'den, ingilizce'ye kadar.

No: Hayır

Söyledim.
ez kûrdanem.

şair burda oruspu çocuğuyum diyor.
Sizi gidi kuzi keriler sizi.

Türk: Not oğlu notum..
Ez diya hişk im = ?

öğrendim oldu mu kürt ırkı geberin.
what will be the status of the world?

not: nasyonalist ateistim.