bugün

bu vatansizin gayligi ibneligi veya cinsiyeti beni zerre kadar ilgilendirmiyor. kim olursa olsun, ayni sekilde davranan adama yapilacak en hafif iskence -"gotune cop sokmak olmalidir" diyecek kadar sadistlestirdi beni yavsak...
adam göte göt demiş kimi kandırıyoruz amk güzelim ülke ortadoğu primatlarıyla doldu bokumuzda boğuluyoruz gece eğlenemiyosun bile ben bu primatlar için savaşmam iç savaş çıkarsa basar giderim size kolay gelsin alın g3 leri buyrun savaşa zenginler daha zengin olsun diye yiyin birbirinizi,kolay gelsin.
son zamanlarda eleştiri yaparken ölçüyü kaçıran, bir zamanlar yıldırım mayruk'un çırağı olan, kendine "terzi yamağı" diyen modacı şahıs.
görsel

Bunu sineye çeken türkiye'ye bokunda boğul demiş:

Barbaros'a linç, a*ına koyanlara ihale üstüne ihale, vergi borcu affı üstüne vergi borcu affı.
Mehmet cengiz gibilere ses çıkarmayan ve hatta önünde ceket ilikleyenlere öfkesinden ileri geri konuşan barbi gibilere gücü yetenler bokunda boğulur zaten. barbaros'un temennisine gerek yok.
"reina nın sahipleri alevi olduğu için tarandı" twetinde ağır saçmalamış, "bokunuzda boğulun" cümlesinde ise haklı insan.

bu ne bir tepeden bakış ne de başka bir şey. bu öfke. her gün patlama, tecavüz...olan bir ülkede bu tür tepkiler gayet normal.
Neden ciddiye alindigini anlamadigim 19 inch, celik cant tekerlek.
ağzının dikiş tutmaması yüzünden düşüncelerini düzgün bir dille aktarma sıkıntısı yaşayan, görüşlerinin bir çoğunu desteklediğim modacı. aydın falan değil, sadece modacı.
Türkiye ye postalanıyormuş.
üslübu ağır olabilir özellikle de son cümlesi fakat adam göte göt demiştir.
http://www.sabah.com.tr/g...onunic-savasplani-devrede bu sabah gazetesinin bu sabah ki haberi
FETÖ, DEAŞ, PKK, CHP, tamamen bu plana göre hareket ediyorlar diye haber yapmışlardı fakat chp yerine sol örgüt olarak değiştirmişler laikliği savunmak ne zaman suç unsuru oldu bu ülkede bunları terörist gruplar ile aynı çatıya koyuyorsun hatta ana muhalefeti bile.
Tutuklu yüzlerce gazeteci var şuan bu ülkede.
Atilla Taş neden iceride? suçu bile hala ispatlanamamışken?
bu ülkede çok kötü şeyler oluyor ve hiç iyiye gitmiyor.
belki o an ki öfke ile üslübu sert olmuş olabilir fakat söylediklerinde haklıdır kendisi. Bu ülke kendi ipini kendi çekiyor.
amk soytarısı.
kimdir necidir ne iş yapar bilmediğim kişidir. tanımadığım fikirlerini bilmediğim adamı savunacak halimde yok bu saatten sonra. tanımadığım fikirlerini bilmediğim için eleştirecek halimde yok..

neye yazıyorsun lan o zaman dediğinizi duyar gibiyim. şu lafını gördüm "bokunuzda boğulun" ve hiçte zoruma falan gitmedi. şu anda yaşadığımız şey tam olarak bu ama insanlar inanılmaz tepki göstermiş bu gerçekliğe nedense. bak sana ülkeyi kısaca özetleyeyim ; insanlar az paraya çalışıyor, dış politika boka batmış, iç siyaset boka batmış, ülke tamamen kutuplaşmış, dolar almış başını gitmiş, pkk denen bir bela var başımızda, ışid denilen bir başka bela var başımızda, orta doğu denilen bataklığa iliklerimize kadar batmışız, pkk ve ışid yetmezmiş gibi birde feto denilen başka bir belayı başımıza sardı hükümet..

şimdi tüm bunlara rağmen boğulmadığımızı kim iddia edebilir ? ekonomi çoh eyi deyince her şey güllük gülistanlık olmuyor..
adam isyan etmekte hakli. kendisini tanimam, kefil de olmam ama dedikleri son derece mantikli.
birikimli ve donanımlı olmasına karşında kontrol bozukluğu olduğunu düşündüğümüz kişilik.

ben tası tarağı toplayacağım gideceğim derken milletle taşak geçer gibi, tepeden bakan vaziyette konuşmak olur mu?
bokunda boğul derken orada sevdiği insanlar da var, ateizm derneği'nden insanlar da var. partneri vs var.
hepsine birden siktirin gidin, ne bok yerseniz yiyin demektedir.

sonra halk bütün o pislikleri unutur böyle tek bir adamın peşine doluşur.
işte sözlere dikkat etmek lazım.
Adamın kötü bir huyu var. Dogruyu söylüyor e bu da bizim comarlari deli ediyor. Bok içinde yüzerken kurtulmak yerine ohhh uzatayim ayaklarımı azıcık keyif yapayım dersen sonunda o bok deryası içinde bogulursun.
söyledikleri doğru, ama söyleyiş tarzı çok yanlış. bayrağına milletine vatanına laf etmeyeceksin. edersen dayağı yersin (bkz: bokunda boğul Türkiye)
yaptığı insanlığa sığmadı. tepkileri sonuna kadar hak eden ultra antipatik adam.
Eleştiri doğal bir haktır lakin bununki terbiyesizliğin de ötesine gitmiştir. Bokunda boğul Türkiye ne demek? En başta gazi mustafa kemal'in yadigarına, emanetine hakarettir. Halkın bazı kesimini sevmeyebilirsin ama tüm milleti, ülkeyi töhmet altına sokacak aşağılık cümleler kuramazsın.

Linç olayıda doğru değildir. Bırakın adalet neyse cezası onu versin. Dövünce saçma fikirlerinden vazgeçmeyecek sonuçta.
neyzenin bu şiirini unutmuş ağzı bozuk modacımız. deli bozuk haliyle sevdiğim bu deli son dörtlükteki kesimin çokluğunu bildiği halde nasıl bu denli unuttu anlamadım. inşallah başına daha kötü şeyler gelmez.
kendisine giydirenler bu dörtlüğü düşünerek okusunlar lütfen.

Türk milleti gariptir
her bi lafı kaldırmaz
bne dersin kızar da
s.k..sin aldırmaz.
Barbaros hayrettin paşanın adını kirleten şahsiyet.
ağır şekilde vatana millete bayrağa hakaretten cezalandırılması gereken kişi. dünyanın hangi ülkesine giderseniz gidin söyledikleri haysiyetsiz aşağılık sözleri az biraz milli duygusu olan ülkelerinin diline çevirip söylediklerini dinlettirseniz aklı başında insanlar halen siz bu alçakça sözler sarf eden kişiyi vatan hainliğinden vatanınıza hakaret etmekten en ağır şekilde yargılamayı cezanlandırmayı daha acaba diye düşünüyormusunuz be gerizekalılar der. ya biz bu kadar vatansız hainlerle mi yaşıyoruz amk çıldıracağım lan halen bokunda boğul türkiye cümlesini savunanları gördükçe.
Ateist, gay, yamak (kendisini böyle tanımlıyor) tüm Türkiye'ye hakaret ediyor!
Bizim kimi mallar da; "bana demedi ki! Beni kastetmiyor ki! Akp'lilere saydırıyor ki, bla bla" diyerek terbiyesiz ve hadsiz kişiyi savunmaya soyunuyor.

Kusura bakmayın, biz gereğinden fazla tahammüllü bir hukuk devletiyiz. Başka bir devlete böyle hakaret eden insan bir daha ayak basamazdı oraya. Bizimki süklüm püklüm geldi!
Ne olacaktı? bir beyin değeri yok ki amerika falan kabul etsin. Burda iki dayak yer unutulur. Sosyeteye iki elbise diktirir, müşteri bulursa yine diktirir.. Geçinir gider!
doğru şeyleri yanlış üslupla söylemiştir.
Linç eden insanların apron bölgesine bu kadar rahatça girmesini de konuşalım. Sonra teröristler h.limanlarına nasıl girmiş demeyelim.

Konuşma videosunu izledim. Eleştiri yapmak istemiş ama çok ağır kelimeler kullanmış. Ülkesine karşın hakaret de var. Ama ne olursa olsun pkk'lıların, pkk liderinin bile linç edilmediği bu ülkede düşünmeden, cahilce, saçma sapan konuşan birinin linç edilmesine izin verilmemeli. Her türlü hakaret edersin, kanun önüne çıkarırsın ama bu sebepten linç olmaz.
Vatana hoş geldin denilmesi gereken ve ağzında diş bırakılmaması gereken kişi.

Hatta yüce Türk polisi kendisinin yüzünü tanınmayacak hale getirmeli ki, sokakta tanıyıp linç etmesinler. Türk polisinin bu iyiliği kendisine yapacağına inancım tam.
Bu kadar olay olurken bu ülkede zaten bokumuzda boğulmuyor muyuz? Nesine alındınız ki? Diyesim gelen insandır kendisi
güncel Önemli Başlıklar