bugün

Bugün günlerden #baraj izle izlettir.
bir adet şantiye formeni içeren dizi.
senaryosu değişik gelen dizi. kendisi yerine bir başkasının fotoğrafını kıza gönderiyor. kız da çıkıp geliyor. sonra olaylar gelişiyor. adam kıskanıyor falan.
Başroldeki sarışın bebeyi bir arkadaşıma çok benzettiğim için bugün biraz izlediğim ve sarmış dizi. Sarı bebeyi izlemek için izlerim izlersem. inanılmaz benziyorlar birbirlerine ya.
Ben ise zaten izleyecektir her kim olursa olsun bir de feyyazïm dumanım olunca izliyorum işte. iki yıldır beklediğim projeydi.
insanı sinir eden bir senaryoya sahip dizi. yüzü yara diye utanıyor. ayrıca eleman yakışıklı diye kızların her an üstüne atlayacakmış gibi davranması da dizinin saçmalıklarından.
piyasayı piç erkeğin tuttuğunu gözünüze sokan dizidir.

Yaşasın piç erkekler

#Evindekalefendierkek
Diziye gerek yok biz gerçegini yapıyoruz övgüyü saçma sapan bir dizi alıyor. Barajda 1000 tane adam var seçin seçin beğenin kızlar.
500 megavatlık dizi.
Akla sözlük aşklarını getirmiştir.
Bir sürü mantık hatası barindiran dizi.
Kızla nazım 4 ay boyunca konuşmuş, 4 ay boyunca kız adama hiç mi tanisirken yaşını sormadı adam hiç mi 40 yasindayim demedi(kızın kendisini görme ihtimali olmadığını sanarak gerçek yaşını söylemiştir herhalde adam).
Kız hiç mi lan bu gencecik çocuktan nasıl şantiye şefi olur demiyo orda yaşlı adam dururken.
Ayrıca yaşlı adam kızı nasıl bu kadar benimseyebiliyo kiskaniyo sanki karısı mk.
Über zekalı yazarları bize göstermiştir. Patronum nickli kızceğiz bunlardan biri.

Adam kıza başka genç birinin fotoğrafını göndermiş. O çocuk taş çatlasa 25. Adam gerçek yaşını söyler mi o genç çocuğun fotoğrafını yolladıktan sonra? Ben 40 yaşındayım, bu benim 15 yıl önceki fotoğrafım mı diyecek?

Bi de genç yaşta şantiye şefi olanlar var. Babasınındır, tanıdığındır vs.
Mükemmel ötesi güzellikte olan bir dizi.. keyifle izliyoruz.. evet.
Müthis mantık dışı bütün televizyon dizileri gibi beni ağına düşürmeyi başardı sürükleyiciliğiyle. Mutfak televizyonu dizilerimden, evet.
virusle mucadele ettigimiz su gunlerde bu ne boktan dizidir arkadas.

kari kalkip tanimadigi iki tekinsiz hareketler yapan herifin yanina geldi evlerinde yatiyor kalkiyor o selale senin bu tenha benim geziyor.

beni duzerek oldururler mi keser dograr her parcami ayri bir santiye kopegine mi yedirirler hicbir korku yok aq.

ben erkek halimle tanimadigim iki kadinin yanina oyle issiz yere gitmeagm arkadas 185 boy 88 kilo camiş gibi adamim.

neymis efendim yagmurdan cok korkarmis.
kizim sen once seni duzerek atomlarina ayirabilecek o yanindaki tanimadigin iki adamdan kork.
Reytingleri iyi gelen biricik dizimiz Uludağ sözlükte çok sever #baraj dizisini.
Özgüveni olmayan adamın hatalarının devam ettiği dizi.
Özlediğimiz dizimizdir.
Çok güzel bir dizidir.
izlemedim diziyi ama bugün sözlükte hakkında iyi duyumlar almadım.
Biz gerçeğini yapıyoruz bu kadar övgü almadık ulan.
Filmini izlemiştim geçmişte. Türkan şoray afedersiniz genelevde orospu rolündeydi. Filmin sonunda çapkın lavuk ölüyor. Sonu kötü bitiyor yani.
Ayrıca yemekçinin karısı istanbullu'ya sulanıyor. Not bırakıyor gel malzeme deposunda sana tatlı ikramım var diyor. işte bu hep kötü örnek.
Herkesin birbirini kandırdığı dizi.
Filmden alıntı bir dizi daha.
Cuckold temalı dizidir.