ben bunu bebe sanıyordum meğer 94 doğumluymuş. benden büyük çıktı aq.
Saf mı desem salak mı desem..
bu tipin videolarını takip edecek, hatta utanmadan orada burada şakşakçılığını yapacak kadar boş, faydasız insan varsa gitsin kendini assın. çünkü dünyaya yapabileceği en faydalı şey bu olacaktır.
kendi halinde takılan bir insan.
izleyen izler, izlemeyen izlemez ama fenomen olduğu için kimsenin hakaret etmeye hakkı yok.
temiz kalpli bir insan, kimseye bir zararı yok, izleyen isteyerek izliyor, sevmeyen zaten sevmiyor ama bu kadar dikkat çekiyor diye kızı aşağılayıp durmaktan vazgeçin.
asıl sefil olan kişiler haksız yere insanlara hakaret edip aşağılayan kimselerdir.
babasının parasını yemekten ve oturduğu yerden saçma sapan işler yaparak, emeksizce para kazanmaya çalışmaktan rahatsızlık duymayan ot gibi bir kız. bu kız 13 yaşında olsa bırakın oynasın deriz de bu kız 22 yaşında. çok afedersiniz ama kazık kadar olmuş ve hala insanlara marketten aldığı jelibonu, eti çubuk krakeri falan anlatıyor. biz sosyal medyada yediği yemeği paylaşanlara kızıyoruz, bu kız açmış bir kanal "lahmacun da mis gibi kokuyor di mi aşkım?" benzeri repliklerle kendini izletiyor. bu ülkede hamilesi var, alamayanı var, yoksulu var. millet işsiz, insanlar kuru ekmeğe talim ediyor; halk bu vaziyetteyken hiç kimse oturup da bu kız için "ay ne temiz, saf, şirin şey ya." dememi beklemesin arkadaş. ne temizi lan? bu kız bildiğin beyinsiz, boş beleş bir tip. bayılıyoruz saçmalayan herkesi ünlü etmeye. yoksul edebiyatı sıktı diyenler için hastası var. düşünün bir adam para içinde yüzüyor ama hasta. youtube'da bunun herhangi bir videosunu izlese ve hasta olduğu için canının çektiği şeyi yiyemese yazık değil mi o adama? insanların nefsini çekecek şeylerle prim yapılmaz. ayıptır, günahtır. 22 yaşında bir genç kız da bunu anlayamıyorsa katıksız gerizekalıdır kimse kusura bakmasın.
yalan oldu. unutuldu.
asedefegeheje..
Utanmasa "arkadaşlar az önce nefes aldım" falan diyecek. Bir insan yaptığı her şeyi söyler mi yav video da.
kanser riski: %989899894999999999999999996888878879999999999
toksik madde oranı: %9898489496413516465313168641864.
bu varoş kızı bir anda sosyal medyada parlatmışlardı, sonra çabuk söndü. şaşırtmadı.
Bana beleşçi diyenlere cevabımız videosunda aldatıldığına emin oldum. Geçmiş olsun banucuk o morluk vurmayla olacak şey değil hajsjdjd.
Terbiyesizlik yapılan kızdır. Ne istiyorsunuz bu kıZdan. Oysa ki hanımefendi terbiyeli güzel.
300 bin takipçili kendi halinde zararsız videolar çeken bir youtube hesabı olan hanım kızımız.

beğenirsin beğenmezsin ayrı konu.

denk geldim de arkadaş kızın neredeyse her videosunun beğeni sayısı 2 bin ise mesela beğenilmedi butonuna tıklanma sayısı onun en az iki katı falan.

yani işsiz bir kitle bekliyor ve kız her video attığında bir görevmiş gibi tıklayıp dislike yapıştırıyor.

peki soru şu neden? izleme, ilgilenme beğenmiyor hatta nefret ediyorsan. bu sistematik takip niye? allah akıl fikir versin.
ucuzluğun ve kalitesizliğin yılmaz savunucusu olan halkımızın kendilerinden beklenen popülist yaklaşımla sürekli destek çıktıkları youtube kanalıdır. tam anlamıyla boştur, bomboş. izlemeyin takip etmeyin zaman israfından öteye gitmez.

burda bazı tipler de hemen bu eleştirilerin üstüne kızın üstüne gitmeyin diye uyarı geçerler. sana ne ulan, gördüğümü söylüyorum işte. yalan mı, kalitesiz içeriği samimiyet diye yutturmayın.
bir kadın ne kadar düz olabilir, ne kadar amaçsız bir yaşam sürebilir, ne kadar kendine has niteliklerden yana fakir olur ve adım adım nasıl başta sahip olduğu bir tutam masumiyetten de olarak para denen nesnenin peşinde savrulabilir gibi soruların apaçık cevabı olan şahıs.
vasatı matah bir şeymiş gibi göstermeye çalışan vasat sevicilerin, "masum bir kız işte video çekiyor" falan diye hem kendilerini kandırdıkları, hem milleti kandırmaya çalıştıkları, vasat ötesi kalitesiz köylü kurnazı kişilik.

vasata olan sevginiz yüzünden ülke boka battı boka. Her konuda vasat olana tapıyorsunuz yeter amk.
izlemeyi, sabretmeyi, sevmeyi denedim ama yok olmuyor. Çok avam.
310 000(üç yüz on bin) takipçisi varmış ya la!
yazık kimin çocuğuysa...

https://twitter.com/benne...tatus/1124966000485720065
Kendini önemli birisi sanıp bütün gün neler yaptığını videoya alıp YouTube atan 3/10’luk youtuber.
"arkadaşlar şu an da nefes aldım, almam gerekiyodu çünkü"
Abi kabus gibi yemin ederim. Değişik bir etki alanı var konuşmaya başladığı zaman ne kadar saçmalasa bile videoyu kapatamıyorum. Çok sayko bişey neyseki uzun zamandır denk gelmiyorum şimdi bir videosunu açsam üst üste 3-4 tane izlemeden yapamayacağım hayır bu olmamalı.
Bir youtuber. Hayvan çiftliği kitabı incelemesi takdire şayandır.

--spoiler--
Hayvanlar üzerine bir kitap ben de hayvanları çok severim alıp okumak istedim kapağı da çok hoş renk uyumları falan pembe beyaz siyah..
--spoiler--

https://videonuz.ensonhab...mobil/video.html?v=160863
Mehmet'e link içire içire beynini yakan YouTuber. Mehmet, abi höyt de bir, bizde helal olsun diyelim. Hadi bakalım.
Zeka yaşı farklıdır.