bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    genelde parklarda ve sokakalarda oturmak için yapılmış oturma yeri. evsiz ve/veya sarhoşların sabahladığı yataktır aynı zamanda.
    2 ... redwinemania
  2. 2.
    ayrıca denizcilikte deniz yüzeyine yakın ve zaman zaman tepeleri su yüzeyine çıkan sığlık ve kayalık yerler anlamına da gelir. Deniz haritalarında bu gibi sığlıklar artı işareti konulmak suretiyle belirtilir.
    1 ... ufuk sa
  3. 3.
    dünyanın en rahatsız yerleri. ama yanınızdaki ile zamanınız güzel geçiyorsa pek de umursamazsınız.
    1 ... hendrix
  4. 4.
    öğrenci evlerinde kanepe, koltuk, yatak gibi amaçlarla kullanılan bir eşya türü.
    ... btpugur
  5. 5.
    ultima online'da bir çok oyuncuyu yanyana görebileceğiniz buluşma noktalarından biri. genelliklede oyundaki banka hesabınızı açmaya yarayan kod.
    ... batis
  6. 6.
    ing:banka. italyanca banca veya fransızca banque imiş etimolojik kökü.aynı zamanda masa demek.
    işin esprisi de para değişiminin yapıldığı yerin düz masa şeklinde olmasıymış.
    ... patlamismisir
  7. 7.
    uçağın sağa veya sola yatış hareketi.
    ... sulh
  8. 8.
    bankta yanyana oturan, üzerlerinden kışı çıkarmış ve yerine baharı giymiş üç genç cesur ve güzel kız...

biri temkinli,sigarasını içerken bile;diğeri,aksine,oldukça rahat,yarı bağdaş kurmuş dudaklarında bira damlaları gezdiriyor;ortadaki? durduğu yerin hakkını veriyor.belki de tesadüf...

"ulan yaşlanıyor muyum" yerine "yaşamak güzel" cümlesini tercih etmemin benim iyimserliğimle uzak yakın alakası yok,,,benim iyimserliğimden ümit besleyen şeylerin kötümserliğine de hiç giremem bu havada...neyse....

bankta oturan üç genç cesur ve güzel kız...

-pardon ateş icat edildi mi acaba?
    tamam formumdayım...
    ... nickless cage
  9. 9.
    yurdum insanının aşkını sevgisini dillendirdiği yegane yerlerden biridir.
    1 ... alone with everybody
  10. 10.
    londra'nın merkezinde bir bölge. (bkz: city of london)
    ... ashtarte