bugün

Allah rahmet eylesin.
(bkz: burada bi yerde)*
Gülüşü aklımdan gitmeyen yazar.
unutursak kalbimiz kurusun.

dik memeli yazar.
Böle garip sesiyle şarkılar sölüodu s.y.seslerine atıodu. Bacak paylaşmış diolar. Bir yazar. Yoksa o imm sey mıydı? Ama yok buydu la. Bıldıgm kadarıyla ınderex le kavga etmıs. Inderex i ne taktın ki kafana.. Sen bakacaktın dalgana. Göçmüş buradan.
Kese kağıdıyla iş görürdü. Neyse artık..
Unutturmaya çalışıyor seni bu zallım kapital sistem.

Severdi lan beni *
Sözlükdeki tek bayan yazardı. Radyo'da programı falan vardı bi ara. Bıraktı heralde sözlüğü.
Klasik kezban.

Yüzü çirkin olunca vücudunu kıçını başını açarak kendini erkeklere kabul ettirmeye çalışan vasat kezban. Çok çirkindi ya ıııy.
Acaba şu anda ne yapıyordur.
Kesin vurduruyordur.
Yanımdadır, selamı var herkese.
Unutursak kalbimiz kurusun.
unutursak kalbimiz kurusun. dur lan bakim whatsapp dan ne yapıyormuş.
söylesem tesiri yok sussam gönül razı değil yazarı, eski yar.
Çirkin olduğu için her fırsatta bacaklarını kullanarak popi olmaya çalışan kezbandı..
Kese kağıdıyıyla gideri olabilirdi belki, avatarında dantelli mini gecelikli fotosu vardı bana mesaj attığında avatarını gördüğümde direkt öyle böyle sanmıştım hatta.
Acaba şu anda kimlere yarim diyordur merak ettiren güzel kadın.
Laboratuvarda kullandığımız alt kısmı yuvarlak balon gibi üst kısmı ince uzun boru şeklinde olan lab malzemesidir. Eminönünden cok rahat satın alabilirsiniz.
Silik olmaktan sıkılıp dönüş yaoan yazar.

--spoiler--
Lan binler on numara garı gelmiş, peçeteleri hazırlayın
--spoiler--

Neyse, tekrar welcome to uludağ diyelim.
Geldiyse beni bulsun.
Geldiyse bana versin.*
galiba birebirde böyle bir yazar vardı.
MilyonLarin bacisi, ac dc dinleyen kiz derken bakıyorum unutulmuş... Çok şükür. *
hanım ablaydı.
o güzel kadınlar o güzel atlara binip gittiler demirin tuncuna sözlüğün kezbanına kaldık.