entry'ler (249)

ölümden sonra yaşam

Eğer varsa; ( ki bence var)
Cennetin güzel ve mutlu günlerimizin , sevdiklerimizin yanımızda olduğu anların tekrarından ibaret
Cehennemin de içimizi acıtan anılarımız ve korktuğumuz şeylerden oluştuğu düşüncesindeyim.(keza Ateş'ten herkes korkar)

balon joje

Laboratuvarda kullandığımız alt kısmı yuvarlak balon gibi üst kısmı ince uzun boru şeklinde olan lab malzemesidir. Eminönünden cok rahat satın alabilirsiniz.

arkadaştan ileri sevgiliden geri seviyesi

Aradakalmışlığın hat safhasıdır. Bir taraf mutlaka daha fazla şey hisseder ve o taraf açısından en sıkıntılı durumdur. Ne kopabilinir ne de adam gibi devam ettirilebilinir. Bu yüzdendir ki sessizce sürdürmeyi tercih ederler daha cok. Gün gelir iki taraf da evlenemezse bunların evlenmesi an meselesidir.

sözlük yazarlarının itirafları

galiba anlık bi empati kurmaya Çalışmam getirdi beni bu hale.kadın olmanın ağır yükü.ancak erkekler adam oldugunda kadınlar iÇin hersey kolaylasabilir.tabi adam Olmayı becerebilirlerse.

memelerini göstermek için her şeyi yapan kız

Memelerini görmek için herşeyi yapan erkeğin işini kolaylaştıran kızdır.

26 şubat 2014 galatasaray chelsea fc maçı

Türk insanına gündemi unutturacak olan maçtır.

gecenin şarkısı

Feridun düzağac Nilüfer düeti kavak yelleri.

komşuluk ilişkileri

yeni evli çiftten üst komşu olmaz olsun arkadaş.bi de yüz yüze geliyoruz olmuyo.

Bu yaz düğünlerde beni gözüne kestirip oğluna isteyen teyzeler vardı bir de yakışıklı cocukları.o cocuklar direk gelselerdi de değerlendirseydik canım.aileler karışmasaydı hiç diye düşündüm.evet bunu düşündüm saat 5bucuga geliyor ve ben bunu düşündüm.uyumalıyım sanırım.

Galiba kafam çalışıyor benim.büte bırakacağım ama gireyim dediğim ezber sınavda nası bukadar yaptım belli değil.kulak aşinalığının yararlarının sözlük anlamıyım.

yazarların duygusallaştıkları anlar

Alkolü kokladığımda bile duygusallaşıyorum nasıl lanet birşeydir.hayır çok içince hep ağlamasam iyi kızım aslında.

gecenin şiiri

Ne seninleyim ne de sensizim.

nasıl evlenme teklifi edilir

Böyle birinden kaçarken aksiyon dolu bi anda edilmeli bence veya bangi jumping yaparken ne biliyim o an onu düşünmemeli fırsat verilmemeli böyle yemeğe çıkmak fln ben geliyorum demesin ya sürpriz olsun gözünüzü seveyim.

sıçtığımın resmi yarın 15.30da...

sözlük yazarlarından aforizmalar

Sınav haftası alınan kilolar bizden değildir.

gitmek istenen şehirler

Zaytungun haritada bulamadığı varlığından şüphe duyulan ama herkesin hayatında en az bir kez geçtiği şehre yani Yozgat'a bi gitmek isterim.

final haftası

Lanet olsun ki 5 dersi 2 haftaya dağıtmış bir okulum var.üstüne bi de bütlere kalmışsan finallerle aynı programa sahip bi 2 hafta da o sürüyor.etti mi sana 4 hafta e toplam 10 keZ sınava girmiş oluyoruz.çarp ikisini 40 yapar ve milliyetçclsmahahhamsnz.

Okulu 4yılda bitiren 4yılını 5 yılda bitiren 1yılı kaybetmiş olur.

Özel sipesielimsin sen benim.

sözlük yazarlarının gitmek istediği yerler

Mayami.bi de alplerde kayak yapmaya gitmek isterim.