bugün

ateist ve komünist ise neyin kafasını yaşıyordur, çözemedim.
diğer erkeklerden pek bi farkı olmayan erkek diyebilirim.tabi bunu kendimi düşünerek söylüyorum yoksa bütün bakirler böyledir,şöyledir,şunu yaparlar gibi bi durum yok.
aynı anda arabanın arka koltuğunda, yatak odasında, yazın sahilde vs. yaşadığı cinsel ilişkileri ballandıra ballandıra anlatan erkektir.
24 yaşına kadar normaldir sonrası hiçte normal değildir. isaac newtonda bu gruba dahil olarak ölmüştür.
ibne muamelesi görür.

Kime ne oğlum, istemiyorum kızlarla söğüşmek. Zorla mı amk. Yesek yeter. Ahıahaıaha.
adamın geldiği son nokta.
Bakire kadın istemekte haklı olan erkektir.
kızların rüyasını süsleyen erkektir ama yanlıştır.
Sevisti bir bakir ile bakire.. Erkege "milli" dediler kadina "fahise".
dağlara taşlara ''31 çekmekten çıldırdım'' diye çığlık atası gelir onun, zikini kesip bir ihtiyaç sahibine bağışlamayı da düşünmüştür. zik işte atsan atılmaz satsan satılmaz.

ne yapsındır, onca uğraşa, jölelere, parfümlere, malborosuna rağmen kızlar yüz vermemektedir kendisine. daimi bedbahttır. bir gün sizde sokaklarda, hayattan bezmiş, elinde şarap şişesiyle sağ eline mağrur bakışlar atan bir delikanlı görürseniz, bilinizki bakir erkektir o.

bakir ama gururlu erkek.
ilk seksinde kalpten gitmekten korktuğu doğrudur. napiyim? utangaç ve heyecanlıyım.
bakir kalmasının sebepleri olan erkektir..

--spoiler--

-çirkin olması
-hastalığının olması
-dinen haram olması
-türkiye standartlarına göre penisinin küçük olması
-çekinmesi

--spoiler--

bir de yaftalanır bu erkekler ibne misin olm sen diye.
hiç biri de düşünmez bu sebepleri.
Nesli tükenen canlıdır.
Bakire kızla eşit sayıdadır.
Ozguvensizlige mahkumdur.
kimilerini güldüren erkek.

öyle bir dünyada yaşıyoruz ki; işlediği günahlarla gururlanan, işlemeyenlerle dalga geçen andavallar sürüsüyle beraber yaşıyoruz. herkesin kendi tercihi, kendi kararı.
Utanılmanın yerine övünülmesi gereken durumdur. Efenim ben de bakirim ve utanmıyorum.
(bkz: efendi erkek)
(bkz: 31 den çıldırdım)
daha önce seks yapmamış erkekten fazlası değildir.
(bkz: elim nasır tutu)
abazan sanılan erkektir. oysa abazan değildir abazan olsa basar parayı bir orospuyla yatar. uçkuruna düşkün değildir.
olmayan kişidir.
çünkü herkes kıçına pamuğu bir gün yer.
Yemek yediği eli siken yüzsüz canlıdır.
kızların rüyasını süslemeyen erkektir. tecrübesizdir. uzun bir müddet ne kendi mutlu olabilir ne de karşısındaki kişiyi mutlu edebilir, zordur, tercih edilmeyendir.