bugün

sevişmek için gerekli parayı toparlayamamaktır. birazda sosyallik lazımdır. nitekim çakıllı yoldansa amaca giden kesin yollarda var.

(bkz: eskort) (bkz: karıya gitmek)
bebeğim olurlar. kendilerini evleneceği günü bekleyerek, eşlerine saklasınlar. patlak erkekle işim olmaz. milletin amını yalayıp yutmuş adam, hayasız ve namussuzdur. onun beyninin temizliği birşey ifade etmez. zaten tipiniz yok, e paranız yok, e birçoğunuz da da karakter yok. bakacağım şey el değmemiş bir erkek olmanızdır. gerisi hava cıva.
Bakire kız isteyenler bu durumda olmalıdır yoksa sabah, akşam genelevden çıkma sonra bakire istiyorum demek namussuzluktur.
Hala var mu bakır kalabilen erkek.
cehape döneminde çoktu.
bir volkan gibidir , tsunami yaşanan sahil gibidir bu erkek ama bu adamları incitmeyin özlerinde çok iyi adamlar sevdimi ölesiye sever kaybetmekten korkar kıymet bilir .
aslında utanılacak bir şey değil. hatta gurur duyulacak bir şey. ama ortamlarda ben çok seviştim ya diye geziniyorum halbusi bir kızın ağzını bile öpmüş değilim.
kızların iğrendiği erkektir. kızlar evleneceği zaman bir erkeğin sonuncu kadını olmak ister. ister patlak olsun ister bakire kızlar arzulanan erkekleri çekici bulur. sakın bakir olduğunuzu söylemeyin.
true farklı taktikler deniyor.
kuşu biraz hafiftir.
artık itiraf zamanı geldi.

evet hiç sevişmedim arkadaşlar.

benimle alay edip küçük göreceğiniz için kendimi hep kazanova gibi göstermeye çalıştım ama gerçek şu ki hiç seks yapmadım. yani ben umutsuz bir bakirim.

oh be rahatladım amk. şu an kuş gibi hafifledim.
Kafası rahat olması gereken erkektir.

Sonuçta ben evlendiğimde eşimle birleşmem gerektiğinde aklıma önceki tiksinç tecrubelerimin gelmeyecek olması son derece mühim. Namuslu bir erkeğe de bu yakışır zaten. isterim ki bana yarimden başkasının eli dokunmuş olmasın.

Bu zihniyet meselesidir.

Aklı sikinde gezenler anlamaz. onları da anlıyorum.
Bize ne. Goren de sanır ki her bakir olmayan erkeğin performansı iyi. Kadın ruhundan anlamazsan istersen 100 kadınla yat nolacak. Boş!
Hala yalnızca dini hassasiyetinden dolayı ve başkalarini yargılamadan harama bulasmayan kadın ve erkek varsa kendilerini kutlarım.
herhangi bir cinsel deneyim yaşamamış, insan türünün sperm taşıyan sürümüdür.

evlenmeden önce bekaretini kaybetmesi tavsiye olunur, zira kadın bedeni bizimki kadar basit değildir, bazı şeyleri önceden öğrenmesi ve tecrübe sahibi olması evliliğindeki cinsel hayatının daha güzel olmasını sağlayacaktır.

hayatında hiç kontak basmamış adama virajlı yolda araba kullan dersen ne olur ?
bakir erkek de bundan farksızdır...
opusurken islanir.
cikarmadan iki.

gunah.
Müslüman ülkede olmasını neden tuhaf bulunduğunu anlamadığım durum.Gerçi dinle alakası yok, bazı insanlar yaşar bazısı yaşamaz.
Benimdir. 22 yaşındayım ve üniversitedeyim. Evlenince o işide halledeceğiz inşallah. Tşk.
Akranları tarafından yapılan kerhane tekliflerine mesafeli yaklaşan erkektir. Ya eşcinseldir yahut dini sebepleri engel oluyordur.şu erkek egemen orta Doğu toplumunda cinselliğini yaşamıyorsa bu iki sebepten birisi çok çok büyük ihtimalle vardır.
Henüz cinsel ilişki ile tanışmamış erkektir. Kendi halinden Memnun ise toplum baskıları yüzünden gaza gelmemeli, kendini kötü hissetmemelidir.
henüz evlenmemiş ve namusunu korumasını bilen, namuslu erkektir.
19 yaş ve üstündeyse, arkadaşları tarafından eşcinsel olarak görülecek erkektir.
bakir erkek, saftır temizdir harikadır. bakir erkekleri sevin ve kollayın. gerekirse yardım edin. ama hor görmeyin dalga geçmeyin. yazık.
Bu zamanda hâla bakir erkek olduğuna inanamıyorum.
benim. ama bunu bilmiyordum. o halde bu saatten sonra sadece bakire kadınları evlenilecek kadın kategorisine sokayım.
Kendisini karıya götürecek manevi ağabey bulamamış erkektir.