1. 1.
  beşiktaş atatürk anadolu lisesi'nin kısa adı.
  1 ... derberker
 2. 2.
  bertolt brecht'in kısa oyunlarından birisi.
  ... derberker
 3. 3.
  diablonun ufak kardeşi, nam-ı diğer lord of destruction. kardeşler arasında sümsük gözüküp en çetin ceviz çıkanıdır. zira exp. packte anamızı ağlatmıştı öldürene kadar.
  ... alas
 4. 4.
  incil'de çokça geçen, kelime olarak "büyük, ulu, üstün" anlamına gelen latince kelime.
  (bkz: baal zebub)
  1 ... beelzebub
 5. 5.
  diablo ve mephistonun kardeşi, lord of destruction olarak tanınan devil. bu dallama, diabloyu öldüren, mephistoyu ortalık malı yapan adamın embesil yol göztericisini bulmuş ve hikayesini bir güzel anlattırmıştır. daha sonra allem edip kallem edip bu adamdan soulstone almış, anında psikopat faaliyetlerini uygulamaya geçirmiştir. bu yaratığın 1 kafası, 2 eli, 8-10 tane de ayağı vardır. expansion packin başındaki videodaki tavırlarına bakınca "ulan bu herif biraz şöyle böyle galiba..." diye hafif bir şüphe uyandırsa da, özellikle hellde, malı çıkarıp öyle bir masaya vurur ki, john holmes bile görse bu malı saygıyla önünde eğilmekten başka birşey yapamaz. hellde tavsiye, bu adamın yanına sakın player 8 yaparak gitmeyin, hatta player 1 yapın, yanınıza bir kaç tane de yaren alın, öyle gidin, yoksa işiniz zor olur...
  2 ... delismen
 6. 6.
  bertolt brechtin ilk oyunu.
  ... bu yazar guncel degil
 7. 7.
  lord of destruction.diablo ve mephisto'nun kardeşi.diablo 2 'de son adamdır ve kendisinden önce minion of destruction adlı yaratıklarla kapışılır.minionları öldürmek baal'ı öldürmekten çok daha zordur.
  ... pasocikartan
 8. 8.
  lord of destruction ek paketiyle gelen iblis. diablo'nun kardeşidir. lakin baal'ı kesmek, diablo'yu kesmekten kat be kat daha zordur. adama takla attırır. kendisiyle kapışana kadar en az kendisi kadar güçlü yaratıklarla uğraşırsınız, üstüne bir de baal efendiyle. ama baal'ı devirmenin verdiği keyif bir başkadır.
  ... wolf
 9. 9.
  Kartacalıların baş tanrısı. Uğruna insan kurban edilir.
  ... air20
 10. 10.
  kitab-ı mukaddeste bütün uydurma tanrıları anlatmak için kullanılır.
  2 ... ess ess