bugün

ferdi tayfur şarkısı.
Seni görünce tutulur dilim
Sensin hayallerim sensin emelim
Gülme sözlerime gülme halime
Sonra kederimden ölebilirim
Asik oldum ben sana
Gözlerime baksana
Halimden anlasana
Ver elini elime
Kilit vurma gönlüme
Muhtacim ben sevgine
Hayat kisa güzelim
Kiymetini bilelim
Derde gülüp geçelim
Kaçma köse bucak kaçma gel benlen
Yoksa süphen mi var benim sevgimden
Üzme yeter beni üzme bebegim
Nedir çektiklerim senin elinden
Yeter çektiklerim senin elinden
the woman in red filminin yerli versiyonu olan, başrollerini şener şen, şehnaz dilan, erdal özyağcılar, sümer tilmaç, nevra serezli gibi kişilerin paylaştığı, orijinalinden de daha bi matrak olan 1985 yapımı ertem eğilmez filmidir. özellikle erdal özyağcılar'ın ''kör taklidi'' yapıp da, barda sümer tilmaç'ı kudurttuğu sahnesi ayrı bir güzeldir; dadından yinmez, seyrettikçe güldürür adamı...
(bkz: boku yemek)
mfö'nün 85 yılında türkiye'yi eurovision'da temsil ettiği parça...
-aşık oldum beh.
+iyi halt ettin.
-ne dedin?
+ne demek istediğimi 3 ay sonra görürsün.
(bkz: terk edilmenin dayanılmaz ağırlığı)
(bkz: başımız sağolsun)
ANLIK DURUM. BELKi DE DEĞiL BiLEMEYiZ. AMA BEN ONA RESMEN AŞIĞIM ŞARKISI VAR YA HANi ONU BiLE SÖYLEYEBiLiRiM. DÜŞÜNÜYORUM DA , VERMiDON iÇSEM GEÇERMi, YA DA APRANAX FORTE.
YA DA BEN EN iYiSi XANAX iÇEYiM UYUYAYIM. ŞiMDi YÜZÜMDE APTAL BiR GÜLÜMSEME iLE Mi YAŞAYACAĞIM BEN YANi BiR MÜDDET. NEDEN BiR MÜDDET Ki SONRA GEÇECEK Mi? AŞK GEÇiCi BiR DURUMMU Ki? AAA HAVA BUGÜN NE GÜZEL (HALBUKi EKSi 20 DiR) AMA iDRAK EDEMEZ. BÖYLE BiRŞEY iŞTE.
kimilerinin, ayda bir, haftada bir yaptığı açıklama. * *
(bkz: eyvah sapa oturdum)
(bkz: iyi bok yedin)
insanlik belirtisi.
olabilitesi en güzel olan eylem. Aşk zaten derin bir ve geniş bir kavramdır. Burda neye aşık olup da "aşık oldum" demesi önemlidir insanın.

Sadece karşı cinse duyulan duygu topluluğu değildir aşk. örneğin;

*Bir müzik dinleyicisi, bir şarkıya aşık olabilir. Zaten çok ciddi olmasa da vurgulanır"Off, şarkıya bak bittim bu şarkıya." şekldinde ama sonuçta bunlar kişinin gerçek duygularıdır ve abartılmamıştır. Gerçekten bitmiştir yani *
*Ya da küçük kardeşimizin oyuncak ayısından ayrılamamasıdır, *
*Ve ya bir motorsiklet tutkunun harley davidson görünce ıslık çalması, zevkle o aleti izlemeside aşktır.

Yani aşkın hostu sağlamdır, 12931923192 gb büyüklüğünde bir kavramdır. Onun için isteyerek ya da istemeyerek, farkın da olmadan bile olabiliriz "aşık oldum" kelimesi de bu yüzden sık kullanılır mecazi olsun, gerçek anlam olsun...

Güzel bir kelimedir, gerçek anlamda söylerken heyecanlanırsınız. Hoho hihi gibi gülme efektleri de ardından dökülür. * *
şener şen'in yine mükemmel bir performans sergilediği film! özellkle mimikler olağanüstüdür!
şener şen kırmızılı kadınla buluşmak için otele gittiğinde yanına gelen ayşen gruda'nın yanındaki sevgilisinin uğur yücel olduğu film.
icimde kelebekler ucusuyor cumlesinin anlami.
can you feel the rhythm in my heart?
Fatih Erkoç' un da böyle bu isimde bir şarkısı vardır, hani şu pıtı pıtı diye geçen, yanlız 2010 Ankarasında başka amaçlarlada kullanılmıştır, zannedersem Fatih bey kahrolmuştur.

http://www.youtube.com/watch?v=KwX5OFmKOuA
aslında geçen yıldan beri tek bir kişi için söylediğim ve henüz yeni yeni kabullenmeye başlayıp acaba sonumuz ne olacak cümlesini bana söyleten dersin ortasında yüzüne mal gibi bakarak evlilik hayalleri kurmama neden olan iki kelime..
ardından kime diye sorulacak olan söz.
çok sık aşık olan bir ev arkadaşınız varsa uykularınızı kaçıran o eylemin kendisini yapmaktan nefret ettiren cümledir. insan kendine bile diyemiyor bazı bazı.
midende bir yanma hissedersen biraz da ellerin titrer ve ne yapacağını bilemezsen onun yanındayken boku yedin hayırlı olsun.
aklın beş karış havaya çıktığı durum.
bundan tam altı sene evvel anne ben aşık oldum cümlesini kurmuştum. gecikmiş ilk aşktı. o kadar gecikmişti ki, artık bi işe yaramadığı görüldü zaman içinde.

zamansız söylendiğinde söyleyene mutluluk değil acı veren cümle.
"ben sana" şeklinde başladığında karşı tarafta dehşetli bir korku ve yoğun bir kaçma isteği uyandıran itiraf tümcesi. çiçekler alınır, el ele dolaşılır, öpüşülür, koklaşılır, beraber uyunup beraber uyanılır ama "ben sana aşık oldum" deyince iklim değişir, akdeniz olur bir anda. "aşık olmadıysak ne s.kime yaptık ki bunları şimdi?" diye sorulur ama cevap alınamaz. allah'tan iki gün sürer acısı da, aslında aşık olunmadığı anlaşılır; yoksa o iki günde çekilen kahrın uzun bir zamana yayılması ihtimalini düşünmek bile ruhunu s.kertir insanın.
kurulması çok sakıncalı bir cümle. ayrıca kurarken de dikkat etmek gerekir; her duygusal hissi aşık olma'ya yormamalı, aşkın değeri düşürülmemelidir.
kedi dedinde haci.
(bkz: kedidir o kedi)
anlamsız ve saçma olandır. aşkmış! hadi canım! hadi canımmm!!!!
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar