bugün

(bkz: iyi pok yedin)
bu söz duyulduğu anda ortamdan hızla uzaklaşılmalıdır. söyleyen sizseniz zaten tanrı* yardımcınız olsun.
(bkz: yeniden)
en vurucu repliği "aaa gelmişler, almanya'dan gelmişler. hepsi gelmiş. cümbür cemaat gelmişler. çoluk çocuk gelmişler" olan filmdir. aldatırken hiç yakalanmadım ama eğer bir gün yakalanırsam kesinlikle kullanacağım.
filmde rol alan herkes çok çok başarılıdır ama şener şen ve tuncay akça tek kelimeyle muhteşemdir.
arkadaşlar şuan mutluluktan uçuyorum, biraz uzun yazacağım, sabrınız için teşekkürler.
arkadaşıma kitaplık lazımmış, facebook'ta üniversitenin öğrenci grubu sayfasına ilan verdirtti bana. neyse 2 tane kız bana döndü, 25 ve 30 tl diyerekten ama biri bunu derken gülümsüyordu. sonra 25 tl diyeni aradım önce 20ye olmaz mı dedim olur dedi güldü filan o da. sonra evi uzak geldi, vazgeçtim dedim.
sonra 30 tl diyene döndüm, en başta profilinde resmi yoktu. bana mesaj attıktan sonra değiştirmiş herhalde. baktım resim biraz küçük ama güzeldi kız beğendim, yanında da küçük çocuklar vardı. mesajlaşmaya başladık faceden. her mesajında bana göz kırpıyordu, ulan dedim bu kız niye böyle yapıyor acaba dedim. kızdım kendime herhalde satmaya çalışıyor diye düşündüm. sonra kitaplığın resmini istedim gönderdi. arkadaş beğenmedi almam bunu dedi, al oğlum filan dedim bari bir görseydik dedim, aslında ben kızı görmek istesem de.
sonra kıza bugün görüşebileceğimizi söyledim, olur bana uygun filan dedi o da son sınıfmış benim gibi. işte az önce oradaydım la, yalnizligibulanadam olarak az önce sevdiğim kızın yanından geldim girdim buraya yazıyorum.
annesi de vardı yanında, anlamadığım şekilde annesi kaç kardeş olduğumu nereli olduğumu filan sordu. ama birşey dikkatimi çekti kız direk gözlerimin içine bakıyordu, sonra beni bir alev aldı, kulaklarım yanıyor hala.
baya bir sohbet ettik, kız bana bakmaya devam ediyordu ve ben evden çıkarken annesi içeri döndüğünde o kapıda 2 dakika boyunca bakıştım onunla, ne güzeldi be. of ulan of.
(bkz: boku yedin)
(bkz:geçmiş olsun
(bkz: her aşk bitermiş)

dediğin an düşüneceksin!
daha önce aynı haltı yeyip tecrübelendiğini sandığın, ama işte yepyeni bir kişinin karşına çıkıp gözlerinin en derinine bakmasıyla tüm verdiğin sözleri unutup bulutlara çıkmandır. geceleri uyuyamaz hale gelirsin. yemeden içmeden kesilirsin. her an onu düşünmeye başlarsın. aslında onu elde ettikten bir müddet sonra bazı şeylerin öleceğini bile bile girersin bu yola. bile bile ladestir bu yaptığın. farkındasındır her şeyin. yine de istersin. gerektiğinde varını yoğunu koyarsın ortaya.
zaten boşuna söylenmemiş: ''aşk için ölmeli, aşk o zaman aşk.''
içimde bulunduğum durumdur. platonikitir tek taraflıdır bendeki.
an itibariyle avea müşteri hizmetlerinde görüştüğüm bayanın sesine aşık oldum.

alışveriş merkezinde en güzel kızı gözüme kestirip gidip bütün paramı kızın çalıştığı yere (sırf kızla muhabbet için) bırakmışlığım var..

otobüs durağında gözüme kestirdiğim kızla tanışma uğruna hiç alakasız otobüslere binmişliğim, hiç alakasız yerlere gitmişliğim var..

dikkat çekeyim diye ızgara demirlerine tırmanmışlığım ve düşüp bu uğurda bileğimi bile kırmışlığım var..
ama bu en son ki herhalde en saçması. avea müşteri hizmetlerini aradığımda belki bi' defa daha denk gelmeyecek o güzel sesli kız/kadın..

ama ne yapim ben sevmeyi, umut etmeyi seviyorum herhalde..
Bir insanın en derin duyguları hissettikten sonra ki kurduğu cümledir.
filmin oyuncularından savaş dinçel'in, kör numarasıyla bir bara girdiği sahnedeki rolü insanı gülmekten kırar geçirir:
http://www.youtube.com/watch?v=egINnStmmZI

büdüt: kelime fazlalığı varmış la niye demiyonuz. bak kaç sene sonra farketmişim.
Seneler öncesi hissettiklerimin aynısı, zaman ve mekan farklı sadece. Aynı kişi ve aynı heyecan.

Arayıp bulmuş canım beniiim. Yine ürkek, yine utangaç. Zaten en çok da bu hallerini severdim. Sesi titriyordu yine konuşurken ve ağlamaklıydı. O aradı ama en çok ben konuştum. Çünkü biliyordum telefonda çok az bi sessiz kalsak sıktığını düşünürdü.

"çok aradım seni" diye başladı konuşmasına. "biliyorum sen beni hiç merak etmedin bile" der gibiydi ses tonu, utandım.

Aslında bilemezdi o kadar severken niye terk ettiğimi..

Hoşgeldin canım, hoşgeldin tavşanım, bir daha bırakmam seni...
Şener şen'in baş rolünü oynadığı 1985 yılı Türk filmi.

+ mersin'e ilk gidişiniz mi ?
- hayır haftada bir giderim.
+ ne güzel, benim ilk seferim o yüzden çok heyecanlıyım.
- ilk seferinde hep öyle olur, eee biz gide gele.. (el hareketi)
+ sizi gidi sizi ehehehe. Beyefendi fark ettiniz mi uçakta hiç bayan yok. Desenize herkes mersin'e. (el hareketi)
bi şener şen filmidir....1986 yapımı ve başrollerde savaş dinçel, erdal özyağcılar filan oynar...dehşet makaradır...

80'li yılların amerikanvari türkiyesinden renkli bi buket sunar...lan senki o zamanlar daha ileriydi ülke...ne garip mk..
Götüne kaçan yılan balığının hareketlerini hissedebiliyorsan aşıksın.
Aşık oldum. Hiçbir çözüm yolum, çarem yok. Sadece canım yanıyor. Sadece nefes almakta zorlanıyorum. Sadece hep imkansızı seçiyorum. imkansızın hep beni bulduğunu düşünmeye başladım…
yakın zamanda başıma gelmesini umduğum,dualar ettiğim hededir. yeter artık sevmek, sevilmek hakkım diye düşünüyorum *.
Ask guzeldir karsilik bulursa..
Heh bravo! Yandin arkadasim sen yandin!
aynen amk hayırlısı olsun hakkımızda.
Hoşlantıdır o aşk olsa duramazdın.
Bir beyan.
Tek problem aşık olduğum adamın Tumblr sayfasında yakışıklı, isimsiz bir çocuk olması.
Neyse nasibimse gelir yiğidim.
sonrasında bir ton üzüntüye neden olabilecek şey.
Siçtin.