bugün

Var mı yok mu bilemeyeceğim duygu. hissedilenin aslında tutku daha seyrekleştiği hallerde sevgi daha azaldığı durumlarda da alışkanlık olduğunu düşünüyorum.
birinin yanında kendini yalınayak hissedebiliyorsan, öylesine sade...
ve dağınık saçlarınla ekmek almaya gider gibi çıkıp da ona koşabiliyorsan ve o seni böyle de kabul edebiliyorsa, işte o zaman aşk vardır.
Öyle bi şey ki kıyasıya kavga ettikten üç dakika sonra sırıtarak "napıyon lan salak" deyip tekrar birbirine yönelmek...çözebilen beri gelsin.
şirazenizin kaymasına sebep olan, davranışlarınıza anlam veremediğiniz, hormonlarınızın sizi teslim aldığı dönemdir.
https://scontent-a-fra.xx...59c0256b8&oe=54850F71
aşk üç harften oluşup da bu kadar anlam ifade edebilen tek kelimedir.Aşk kadındır.Aşk senin kadınına duyduğun şeydir.Aşk dünyanın en muhteşem şeyidir.Zaten bir allah'ın bir de ömürlüğünün yanına yakışmaz mı bu kelime?
Önce bendeki seni sevmiştim ben , sonra sendeki beni . Geldiğin zaman peşi sıra hayallerinle gelirdin . Aslında en çok ben, senin gelmeni sevmiştim ..
Yaşayan bedene aşırı sevgi duymaktır. Nekrofilinin zıttı olan aşk duyguların yüksek frekanstan yayın yapmakta olduğu bir aşırılık halidir.
allah belasını versin.
gerçeklerin farkına vardığınızda hiçbir işe yaramadığını anlayacaksınız. önemsemeyin.
günümüzde "cinselliğin bedava ya getirilmesi" olarak düşünülen bir yalandır.
fakat , muhakkak ki adı aşk olan ritüellerin bir duygu yoğunluğu olduğunu ve bunun tek taraflıda olabileceğini bilmek ve varsaymak en doğru olanıdır.
Güzel şey. Hadi olalım m
karşılıklıysa en güzel şeydir. tek taraflıysa beterdir.
göte giren şemsiyedir.
görsel
nasıl ki dalga çarpar kıyıya delicesine, gönülden öyle koşarım aşka delicesine. kurban eyledim canı canana, onu görürüm baksam ne yana. gönlümü candan bağladım ona, delicesine.
Hakkında 12703 entry olduğuna göre ya hiç bulunmayan ya herkesin çabucak bulduğu bir şey.
çok acı bişey hatta bir hastalık.
hep bir duygu yanılması olduğunu düşünmüştüm. bence hala öyle ama o duygumu yanıltan kişiye hayranlık duyuyorum. bence aşk böyle bir şey. bakın anlamsız cümleler kuruyorum. işte demek istediğim tam da bu.
görsel
artık, sik aşkı bize bisey olmasın dedirtir..
bilindiği gibi kalpte olmayan, kafanın içinde olan hadisedir.
Yürümeye üşenirken koşmaya doymamaktır.

insanın limitlerini zorlamasına sebep olur.
yemektir.
Gökkuşağı gibidir. Nadiren karşına çıkar. Yaklaşırsın fakat ulaşamazsın. Sadece varlığını görürsün. Sonra bi bakarsın ki orada o renkler yok... Belki daha önce de yoktur sadece sana öyle gelmiştir...