bugün

sigara içenlerde ve bol sevişenlerde daha sık rastlanmaktadır.
(bkz: tecrübe)
soğuklarda artabiliyor. mevsimsel etki yadsınamaz.
iltihap varsa andorex birebir.
Sikintili bir surectir.

Bagisiklik dusuklugunde, vitamin eksikliginde veya vucuttaki kalici bir virus yuzunden olabiliyor.
Vucut direnci düşmüştür. Bol yeşil yapraklı sebze ve meyve tüketin.
herkesle öpüşmeyin.
bende 2021 yılında dil yarası olmuştu.
Aft diye biliyorum çaresi kara dut.
Bağışıklık düşüklüğü başta olmak üzere, başka semptomlar nedeniyle de ortaya çıkan yaralardır. Kış ayının vazgeçilmezi olan aft, şikayetçi olduğumuz bir ağız yarasıdır.
Alakası yok.

Strestir.
Mikrobiktir. Hijyen meselesi.
En son aft sorunu yaşayalı 8-9 seneden fazla olmuştur herhalde.

Şunu alın sonra nerenize sürerseniz sürün.
Şaka şaka aftın üzerine az bir şey sürün.

iki güne geçirir.
görsel
karadut şurubu tek çaredir. eczanelerde bile var .
Yemeğin sonunda, artık hicbirsey yemeyeceginiz zaman 1 kaşık süzme yoğurdu ağzınızın içi de dolandırin.

3 4 gün ustuste yapın, inanılmaz mucizeye tanik olun.

Evet
Sarımsağı kesip yaraya bas, ilk anda pişman olursun ama saatlerce rahat edersin.
Aft öldürmez süründürür.
Dikkat edilmesi gereken konudur. B12 eksikliğinden, hiv e kadar pek çok hastalığın belirtisidir.
(bkz: aft)
(bkz: oral ülser)
Mikropların oral yoldan girip oralarda kamp kurmasıyla oluşur.
Nikotin azlığıda neden olabilir. Patlıcan yiyin.
En leş acıdır.
(bkz: papatya çayı)

Soğutup gargara yaparsanız çok iyi gelir.

kendimi herkese nane limon öğütleyen şarlatanlar gibi hissettim ama hakikaten iyi geliyor.*
Çok çay içenlerde demir eksikliğinden kaynaklanan bir durum ben kendimi bildim bileli var, demir eksikliği için 3 ay ilaç kullandım ama çayı çok içince tekrar başladı.
(bkz: aft) son zamanlarda ben de dahil çok fazla kişide gördüğüm durum. hatta bununla ilgili bir yazı okudum. güneşte oluşan bir patlamanın sonucunda olabilecek durummuş. *
bunun damak kısmında olanı değişik bir haz verir insana sürekli dille taciz edilir.

"damağındaki küçük çizik dilinle oynamasan hemen geçer ama dayanamıyorsun" (bkz: fight club)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar