bugün

insanın kıvranmasına sebep olan yaralardır. Zamanla kendiliğinden geçer. Ben kenakort ilacı kullandım bakalım ne olacak.
ağız yaranız varsa hayat size zehir olur. ne yediğiniz yemekten, ne de içtiğiniz sigaradan zevk alırsınız. hele bir de tam dilinizin altında çıkarsa bu yaralar, işte o zaman tam anlamıyla sıçtınız demektir. yemek yerken dilinizin her hareketinde acılar içinde kalırsınız. geçmesi için dua edersiniz, günleri sayarsınız ancak o size hiç farkettirmeden yok olur gider. anlamazsınız bile.
(bkz: dil yarası) *
böğürtlen reçelinin iyi geldiği söylenendir.
ERKEKLER ARASINDA HOŞ OLMAYAN ŞAKALARIN HEDEFi OLMAKTIR.
artık acısına dayanamadığınız an eczaneden koşup kenacort-a almanızı gerektirecek durum. mucize gibi ilaçtır. dermandır.
pyralvex ya da muadili olan pyraldine isimli ilaçlarının kullanılmasıyla mümkün olan en kısa sürede geçebilecek yaralardır.
ağzımda bir tanesi ile uğraşırken sol framede ismini görünce içimi bir hoş yapan yara.
(bkz: aft)
(#6747803)
gün boyunca, sus pus kalmanıza sebeptir. hayattan soğutur. lan tam cevap verecem dersiniz, ağzınızı açtığınız anda; "oooyy" diye bir ses çıkarırsınız ve ağzınızı kapatırsınız. *
bunun damak kısmında olanı değişik bir haz verir insana sürekli dille taciz edilir.

"damağındaki küçük çizik dilinle oynamasan hemen geçer ama dayanamıyorsun" (bkz: fight club)
(bkz: aft) son zamanlarda ben de dahil çok fazla kişide gördüğüm durum. hatta bununla ilgili bir yazı okudum. güneşte oluşan bir patlamanın sonucunda olabilecek durummuş. *
Çok çay içenlerde demir eksikliğinden kaynaklanan bir durum ben kendimi bildim bileli var, demir eksikliği için 3 ay ilaç kullandım ama çayı çok içince tekrar başladı.
(bkz: papatya çayı)

Soğutup gargara yaparsanız çok iyi gelir.

kendimi herkese nane limon öğütleyen şarlatanlar gibi hissettim ama hakikaten iyi geliyor.*
En leş acıdır.
Nikotin azlığıda neden olabilir. Patlıcan yiyin.
Mikropların oral yoldan girip oralarda kamp kurmasıyla oluşur.
(bkz: aft)
(bkz: oral ülser)
Dikkat edilmesi gereken konudur. B12 eksikliğinden, hiv e kadar pek çok hastalığın belirtisidir.
Aft öldürmez süründürür.
Sarımsağı kesip yaraya bas, ilk anda pişman olursun ama saatlerce rahat edersin.
Yemeğin sonunda, artık hicbirsey yemeyeceginiz zaman 1 kaşık süzme yoğurdu ağzınızın içi de dolandırin.

3 4 gün ustuste yapın, inanılmaz mucizeye tanik olun.

Evet
karadut şurubu tek çaredir. eczanelerde bile var .
En son aft sorunu yaşayalı 8-9 seneden fazla olmuştur herhalde.

Şunu alın sonra nerenize sürerseniz sürün.
Şaka şaka aftın üzerine az bir şey sürün.

iki güne geçirir.
görsel