bugün

Pes etmiş erkektir.
Erkeğin doğası, vahşi hayvanlarda da görürüz, savaşmaktır.
Eğer ağlıyorsa savaşmayı bırakmış, çaresizliğini kabul etmiştir.
Tam bu safhada kadındaki şefkat duygusu ortaya çıkar. Anne yanı harekete geçer. Iste ağlayan erkek o an kırk taklanın veremeyeceği bir avantaj sağlar ki bunu düzgün kullanırsa gece çok şeylere gebe olabilir.
ağlayan erkek olsun kız olsun hiç farketmez dayanamadığımdan, alıp bağrıma basacağım insandır. ağlamasın lan kıyamam.
Vicdan sahibidir.
Kesin yengeç burcudur ota boka ağlar.
uğruna başlık açılmasını gerektirmeyen bir konudur. bir kadının ağlaması kadar normaldir, her şeyi can yakan sevgililere bağlamamak lazım. insandır bu ağlar yani
Dışarıya gülmek için yalnızken ağlamak gerekir bazen.
erkeklerin geneli sessiz ve yalnız başına ağladığı için erkekler ağlamaz diyonuz ama bizde agliyoz..
Ağlamak,merhameti olan insanların ortaya koyduğu durumdur.bunun dișisi,erkeği olmaz.duygusal anlamda etki altında kalınabilecek herhangi bir olay karşısında her insanin ağlaması normaldir.
Bi erkek olarak beni üzer çünkü erkekler kolay kolay ağlamaz ama ağladığında da gerçekten canı yanmıştır yada gerçekten uzulmustur, bazen geceleri ağlarım ancak bunu istediğim zaman yapabildiğim için kendim bile emin olamiyorum rol mü yapıyorum yoksa gerçekten agliyomuyum diye bu sebeple de insanların arasında aglayamiyorum.
gitme diye ağlamıştım. gitmişti. gel diye ağlamadım, gelmedi. gelmesin.
gitti diye ağladım , geldi ve tekrar gitti.
gitti diye ağladım gelince ağlattım.
erkekler için ağlamak sahiden de bir yerden sonra çok zorlaşıyor.
Ağlıyorum şuan .s diye geziyorsa bana biraz ezik gelen erkektir.

Ağlamanın bir asaleti var, ancak milletin gözüne sokunca hiçbir etkisi olmuyor.
vurduruyordur.
ya kadını erkeği yok da ağlayan bi erkek görünce insanın içi parçalanıyo, heleki gerçekten üzücü bi sebepten ağlıyorsa.
Benimdir. Geçenlerde başıma geldi bu olay.
Yalnız öyle böyle değil harbi insanın içi parçalanır.
içime ata ata sessiz sessiz ağlamıştım yüzümdeki mimikler ne yapacağını şaşırdı hem doyasıya ağlamak istiyorum hem de sesli ağlamak istemiyorum çenem titriyo gözümden boşalan yaşlar sakallarımı ıslatıyo dişlerim oynuyo...
Berbat bir duygudurum...
bir yerde sabrının kırıldığı erkektir.

Erkekler de ağlar, ama kadınlar gibi her şeye ağlamazlar, ağlıyorlarsa sahiden bir sıkıntı vardır.
Çok doğal bir eylemdir, fakat erkeklerin kadınlara oranla daha az ağlama eğilimleri olduklarından üzücü bir durumdur tabi. Kim bilir ne derdi vardır.
annem aklıma geldiği zaman ben.
ne için ağladığı önemlidir. çocuğuna okul önlüğü alamadığı için kendisini asmadan hemen önce ağladıysa, ağlatır mesela...
dedemin cenazesinde babamın ağlamasıdır, keşke o gözyaşlarını görmeden ben girseydim mezara.
Üzülerek söylemek gerekirse ılıktır. Evet.
''Erkekler ağlamaz, en büyük yalan'' demişler.
Kim üzüyo lan bu erkekleri.