bugün

entry'ler (691)

herşey para mıdır

bu kahpe dunyada herşey paradır.

dünyanın sorunu

dünyanın sorunu, artık hiç kimse başkalarını düşünmüyor. herkes kendini düşünüyor ve kendi çıkarları için en yakınlarını bile satıyorlar.

Bunların sorumlusu da para. Para ne zaman çok değerli bir varlık oldu, o zaman başladı dünyanın sorunu...

vikings

lagertayı yalarım, ıstırırım bile.

sözlük yazarlarının ruh halleri

bok gibi..

türk halkları

tüm dağılmış, Türk halkları elbet bir gün birleşecektir. _

oğuzhan koç

Türkiye müziğinin çöktüğü şu yıllarda güzel bir şarkı çıkarıp, siz kim Türk müziğini cokertiyonuz kopek demiştir.

şaka maka iyi sanatçı..

bu şarkı sana gelsin

bu şarkı sana gelsin,

Allah belani versin.

kama tarkan kagan

severek takip ediyoruz *_* ..

oylayın ulan develer

karmayı eksi yapmak isteyen yazar beyanı. emriniz olur...

tedirgin olmaması için önündeki kızı geçmek

benimdir gece, gündüz her turlu geceriz.

amerikan milliyetçiliği

Amerikan milliyetçiliği diye birşey mi var ? adamların işi gücü para, vizyon.. arkadaşlarını bile satıyorlar.

ağlayan erkek

erkeklerin geneli sessiz ve yalnız başına ağladığı için erkekler ağlamaz diyonuz ama bizde agliyoz..

yıkılma sebebi çinli prensesler olan ülke

olum dış politika sağlam olsun diye evlenildi her çin-türk savaşından sonra türkler savaşı kazanırlardı. çinliler barış isteyince türkler bi konçuy (prenses) isterlerdi ki bi devleti tehdit ederken, bakın biz çinlilerle savaştık topraklarını aldık, eşyalarını yağmaladık bi de ustune karılarını aldık. dediğimizi yapın yoksa.... diyebilsinler. ben olsam ole yapardım...

hafızalardan silinmeyen çocukluk anıları

kediye ağrı kesici icirmistim.

cani değilim sadece çocuktum *_*

günün sözü

güzel günler geçti çabucak, artık büyük fırtına kopacak.
~kim kimi koparıyor kendi payına mk

operasyona takım elbiseyle gitmek

ya bir mafya babasıdır yada bir ajandır. tabi bunlar vurulunca takım elbisenin altından çelik yelek çıkar. artık nasıl giydilerse...

çanakkale savaşı ve atatürk

zaten o cephelerin uzatılması için almanlar ellerinden geleni yaptılar. sebebi ? alman cepheleri rahatlasın diye. o şehitlerin yarısı kadar almanlar için verildi. acaba o alman generaller bunun hesabını verebilecek mi..

arap isyanı

1. dünya savaşında, (yanılmıyorsam kanal savaşıydı) Osmanlı'yı para uğruna sattılar.. Halbuki o zamanki yaptıkları hataları şimdiki torunları ödüyor.

iz bırakan kitap cümleleri

halk istediğini yapmakta özgürdür ama güvenlik güçleri bu özgür hareketleri yorumlamakta halktan daha özgürdür.

moralin bozukken biriyle konuşmak zorunda kalmak

duygularını gizleyebilen kişiler için zor olmayan bir eylemdir.