bugün

Kimbilir ne derdi vardır. Birçok nedeni olabilir. Belki evine ekmek götürememenin burukluğu koymuştur içine o çocuğuna çok sevdigi bisikleti alamadığı ıçin ağlıyordur. Hayata göğüs geremediği için ağlıyordur belkide dediğim gibi kimbilir lakin o erkek sebepsiz yere ağlamaz be yazarım...
en son 2 sene önce ağladım. bir daha ağlarsam fotoğrafımı çekeceğim çünkü muhtemelen o son olur.
Alfa değildir. Testesteron oranı düşüktür.
Vurduruyordur.
lanet olasıca insanlarca yaftalanan erkektir. babam öldüğünde bile ağlayamadım lan ben her gelen metin ol ailene sahip çık diyordu, ağlamak acizliktir, güçlü ol diyordu. her erkek ağlar, bazıları tek başına ağlar, ağlar...
içinde defaatle bulunduğum erkek grubu.sanırım bir daha olmaz çünkü nedeni uzaklaştı, gitti.
Gone girl.
Aile ferdlerini kaybettiyse normal, ama ota boka ağlıyorsa ıssız gaydir o.
unutamadığı acıları, kabuk tutmak bilmeyen derin yaraları olan erkektir. hemen yaftalamamak lazım.
temiz yürekli duygulu biridir.
sevin onları terk etmeyin.
hatta fotokopisini çekip, çoğaltın. Asın duvarlara.
erkekler ağlamaz, sil göz yaşınıdır.

ağlamayın ya kıyamammm.. ^^
duygusal erkektir.
duygularına hakim olamayan erkektir.
eskiden böyle bir koleksiyonum vardı.
çıktığım erkekleri terkederek ağlatıp fotoğraflarını çekerdim.
kendisine yüklenen ''erkek'' kimliğine aldırmadan ( erkek ağlamaz) duygularını belli edebilendir. çok sık göremediğimizden belki de bir erkeğin ağlamasına şaşırıyoruz. halbuki insan neticede.
aşık olmuş olabilir.
masumluğun sıfat bulmuş halidir.
bir şeylerin birikimi sonucunda meydana gelen duygusal eylemi gerçekleştirmiştir. erkekleri doğası gereği her zaman güçlü ve duygusuz gözükmeye iten toplumlar sebebiyle bu anları sadece yalnız başınayken yaşamaya programlamıştır kendini. kimi zaman sevdiği insanların yanında ağlayamıyor olmak koyar.
hayatımda tanıdığım en güçlü, en sağlam karakterli diyebileceğim adamın şahit olduğum hali. konuşurken yüzünü karanlığın gölgesine saklamaya çalışmasından, sesindeki hafif titremeden anladım ağladığını. ağlaması güçsüz mü gösterdi? kesinlikle hayır. aksine gözümdeki, gönlümdeki değeri katlandı. hayatı sorgulayışı, sağlam duruşu, yalnızlığı, samimiyeti, duvarlarından arınma isteği.

ağlayan erkek insandır. neden bilmiyorum ama ağlayan kadından çok daha fazla içiniz burulur karşısında.
(bkz: Beşiktaş taraftarı)
Her insanın acıya dayanma eşiği vardır. içinde neler yaşadı ki dışarıya akıttı hüznünü bilemezsin. ben kendimi karşımdaki ağlıyor diye kınayacak kadar güçlü görmüyorum
ağlar, normaldir. insanın üzerine binen stres ve sorumluluklar bazen bunaltır ve yorar. sonunda bir yerden patlak verir.
belki de psikolojisi bozuktur. ne bileyim.
iddaa da tek maçtan hatta tek golden yatıp yüklü miktar kaybetmişse hıçkıra hickira ağlar amk.
Duygusal bir parçalanma yaşayıp içindeki kadınsı duygunun dışa vurulmuş halini göstermeye çalışan etkektir.
(bkz: top)

karı gibi ağlar. yazık. kesinlikle.
Allah bilir ne derdi vardır. hemen ön yargı ile yaklaşılmamalıdır.