entry'ler (30)

laptopla konuşmak

yalnızlığın nirvanasıdır. yeri geldiğinde rakı bardağı tokuşturulur, yeri geldiğinde sarılıp ağlanılır. iyi ki varsın laptop.

napıyorsun diye sorunca iyiyim diyen tip

yüzyüzeyken sorulursa en mantıklı cevap iyiyimdir. ha mesajda iyiyim diyorsa o çomardır sessizce uzaklaşın derim.

1 trilyon verseler tuvalet fırçası yalar mısın

tuvalet fırçası denen şey yenilmek içindir.
(bkz: tuvalet fırçası kızartması)

eski sevgilinin memeleri

ah ulan ah. en son ayrı eve çıkacaktılar. neyse bi mesaj atayım belki barışırız.

bir kadından sıkılma sebepleri

muhabbetinin artık sarmayışıyla alakalı durumdur. ha bide kendini patron sanmaya başladıysa o da ayrı tabii.

eski entrylere bakıp ulan ne malmışım demek

eski sevgiliyi görüp ulan bununla nasıl çıkmışım ne midesiz herifmişim demekle eşdeğer.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

damımıza damımıza kar yağdı, zor bela sabır ettik bugün de yağmur yağdı.

tinderdaki kızların hepsi yalnız mı

geçen gün bir kızla eşleştim. sana hiç güvenmiyorum içlikli dedi, neden diye sorduğumda tinderı olan bir erkeğe nasıl güvenebilirim dedi. sanırsın telgrafla konuştuk.

nasılsın sorusuna alternatif cevaplar

-neydisen
+neydim sen neydisen
-neydim.

(bkz: erzurum ağzı)

ne istediğimizi cidden biliyor muyuz

ingilizce öğretmenliği isterken iç mimarlık okurken buldum kendimi. sevdiğim kızla evlenirim sanıyorken kızdan ayrıldım. kardeş dediğim insanlarla karşı karşıya geldim. yani diyeceğim o ki ne kadar hesap yaparsan yap, senin hesabının üstünde bir hesap var.

hiçbir şeyi sikine takmayan insan

her şeyi umursadığı zaman canı çok yanmış insandır, saygı duyulur.

arkadaşınızın sizi arayıp birini öldürdüm demesi

pardon tanıyamadım birader yanlış oldu galiba diyerek kapanan telefondur.

whatsapp durumları

whatsapp özentilik yapmadan önce türk bayrağı vardı. şimdi protesto ediyorum durum falan yok.

pi yi 3 alma şerefsizliği

pi türkiyede olsaydı kesin şimdi 17 falan olmuştu zamlar malum.

bugün neye üzüldün

her gün bir şeylere üzülüyorum, her sabah mutsuz uyanıyorum, yaşama enerjim yokmuş gibi ve bunların hiçbirinin sebebini bilmiyorum. hani sebebini biliyor olupta üzülsem neyse de sebebini bilmiyorken üzülmek aynı zamanda üzülüyorken neye üzüldüğümüzü bilememek hani neye üzüldüğümüzü bilsek de üzülsek yine neyse. bu entry i girerken bile çok üzüldüm çok.

diz ağrısı

1 yıl kadar bende çok çektim hatta uzatınca çıt ediyordu falan. bir şey yapmana gerek yok bekleyince geçiyor.

ikizler burcu ibneliği

ne hareket yapacağı kestirilemeyen insandır. uzak durunuz.

dinlenilen şarkının en vurucu kısmı

--spoiler--
bu yüzden her gece ben her gece üzülmüşüm,
o yüzden her gece bu aşkın diline düşmüşüm.
--spoiler--

gülşen- her gece.

atatürk havalimanına kürdistan bayrağı çekilmesi

utancımdan yarıda kapattım videoyu, kime neyin yalakalığıdır bu.

5 26 tl litre fiyatlı benzin alır hale gelmek

ya çok zenginiz ya da bir sıkıntı var diye sorgulatan durumdur.