bugün

dilediğini yazan, dilediği gibi davranan... kadın modelini temsil eder. zengin ve özgür. çünkü bilir ki standart ahlakı temsil ederse bu kadar okunup, konuşulmaz. bu yüzden de kıskanılır, eleştirilir.

ayrıca zenginlik ve özgür davranabilmek arasındaki pozitif ilişkinin kanıtıdır.
Vay amk olmak istenen kadinmis. Hepinizim ami yaniyo bakin ben azginligimi belli ediyorum marjinalim iste sizde yapin aynisini kafasi ile yasayan bos beles anca sikis uzerine dusunebilen bi mal. Agir mi oldu? Bence hafif oldu.
gereksiz yazan yazar.
sevismek esittir ozgurluk (!)

biyerlerim kavruluyo demiyolar da...

dun ya da obur gun yine dedimdi bunu, genc kizlarimaza kotu ornek !
Yürüyen cinsellik.
kimse sormazsa ben sorarım kitabı ile sevdiğim saydığım gazetecidir. biraz uçlardadır.
http://galeri.uludagsozlu...C4%B1n%C4%B1-%C3%A7ekmek/
Şimdi Baktım da kadın 44 yaşına gelmiş. El birliğiyle bunu menopoza sokarsak rahat bir nefes alırız bence.
Kafayi amla eşcinsellike türbanla bozmuş bir Delidir. bunu okuyan da kaçıktır.
kıskanılan kadın.

yaşamadığınız bir hayatı sahip olamadığınız bir beyini ve hiç zaman sahip olamayacağınız serveti var.

siz anca burada atın tutun andavallar sizi.
bütün bir ömrünü elalemin belden aşağısını gündem yaparak yıldızını parlatmaya çalışan kadındır.
Hayal etmenin bir sınırı var mıdır, yoktur. Hayal edersin ama çoğu zaman dilin başka şey söyler. Neden, çünkü korkarsın. Ayıplanmaktan, dışlanmaktan v.s.

şimdi bu kadın hayal ediyor ve söylemekten çekinmiyor.

Kötü bir şey mi, bence değil.
son derece gereksiz bir arkadaş. maaş da alıyordur bu şimdi.
nasıl, yılmaz özdil'e 'enter kullanma kotası' getirmek gerekiyorsa, bu kadına da 'sevişmek'sözcüğünü kullanma kotası' getirmek lazım. orantısız kullanıyor.
Herkesin gizli kapakli yaptigi ama konusmaya gelince tabusu olanlari yazdigi icin hakarete uğrayan klasik yay kadını.
Uludağ sözlükte bile yazar olacak kapasitesi olmayan ama ortalıkta yazar diye dolaşan abazan kadın.
kendisini kıskananlar onu eleştirenler değil, eleştirenlere kızıp laf atanlardır. Çünkü onların istediği hayatı yaşar. Zengindir, tanınan birisidir, kaslı ve yakışıklı erkeklerle sevgili olur. Onun bu hayatını yaşamak isteyenler, kendisine laf edilmesini istemez.
toplum kuralları iplemeyen kadın, kim ne der ne yapar diye pek şeyine takmayan cinslerden.. ruh ikizim amk dikkatli konuşun lann
sağolsun sayesinde kim kimle nerede ne zaman hangi pozisyonda sevişiyor hepsinden haberdarız. sanırsın new york'ta sosyeteyi takip eden editör.
türkiyede kadınların cinsel profilini çıkaracakmıs,merak ettim valla .
Kendini toplumun bizzat içinde gören ; ancak dışına çıkmış ütopik ancak doğru düşünen bir yazarımız(?).Temel atmadan üzerine kat çıkıyor.
Cinsellikten başka bir şey yazamayan Hürriyet yazarı. Anladık tabu buldozerisin de yetti be kadın.
beyin bedeva cumlesini hatırlatan köşe yazarı.
Sabahın erken saatlerinde sol fremede görünce acaba bugün kiminle sevişti? Yoksa sokaktaki evsizlerle mi birlikte oldu diye düşündüren şahıs.
Marjinal ya hani.
Bir gün birinin elinde kalacak ama bakalım hayırlısı.
Batı özentisi sapık yazar. somaya gittiğinde prada çantasıyla çekildiği fotoğraf tepki almıştır.