bugün

entry'ler (869)

türkiye deki ateist sayısı

internet ve kızlı ortamlar dikkate alınırsa 2 milyon kadar. dini bayramlar ve aile içindeki muhabbetler dikkate alınırsa 5 tanedir.

migros denince akla gelenler

(bkz: beylikdüzü)

karıncanın ibret verici hikayesi

ormanlar kralı aslan, kendisine en büyük hediyeyi getiren kişiye vezirlik görevini vereceğini duyurur. Bütün hayvanlar hediye götürmeye başlar. Karıncanın da hediye götürdüğünü gören karga " sen karıncasın en fazla ne götürebilirsin ki ? " demiştir. Karınca ise oldukça sakin bir tavırla " olsun " demiş.

adana ateşe verilse yapılacaklar

adana ilinin ateşe verilmesi sonucu yapılacaklardır. Örneğin; odun atmak.

piramitler hakkında ilginç bilgiler

internetini yeni bağlatan bireyler için ilginç anlar yaşatan bilgilerdir.

8 ekim 2014 fenerbahçe ülker pınar karşıyaka maçı

padişahın tahta geçme merasiminde yapılan kutlamalardan biridir.

iç savaş çıkarsa yapılacaklar

soda içip hazımsızlığı gidermek.

fıstıklı baklava vs cevizli baklava

cevizli baklava fıstıklıdan iyidir. Fındıklı hepsinden iyidir.

baba tarafının biraz şey olması

herkese göre farklı olan bir konuda fikir belirtmektir. Birazcık düşündükten sonra ne kadar saçma ve gerizekalıca olduğunu anlayabilirsiniz.

en güzel ölüm şekli

kılıçla öldürülmek.

intihar etmeme nedenleri

ergenlikten çıkmak.

sebzeleri öldüren caniler

kendilerine vegan diyen gruptur. bu yaptıklarıyla da övünüp herkesin kendileri gibi cani, katil olmasını isterler. 2 yıl daha fotosentez yapabilecek bir bitkiyi acımadan kopartıp yerler.

atatürk ün lise anısı

atatürk 16 yaşındayken, lisenin arka bahçesinde sigara içerken matematik öğretmenine yakalanır. öğretmeni atatürk'ün içtiği sigaraya bakar ve şöyle der: "sen camel içiyorsun bende camel içiyorum. artık sen mustafa camel içeceksin."

the big bang theory

komik olmayan komedi dizisi.

melih gökçek

türkiye nin en büyük trollüdür.

beşiktaş

okeye yancı olur gibi fenerbahçe-galatasaray rekabetine yancı olmuştur. *

uludağ sözlük ün en tatlı erkeği

pastane de çalışırken bir kadın gelmişti. Tatı istedi, kaç kilo olsun dedim, kaç kilosun ? dedi. Bu olaya göre ben olabirim.

eski teröristlerin kalmadığı gerçeği

9/11 olaylarının yıl dönümünde akla gelendir. şimdi kendine terörist diyenler ancak kafa kesebiliyor oysa eskiler dünyanın en güçlü ülkesine saldırı düzenleyebiliyordu.

otobüste kitap okumak

bütün erkeklerin ona aşık olduğunu düşünen türk kızı tarafından gülünç olarak karşılanır. Çünkü hiç kimse kitap okumayı sevemez, onu etkilemek için yapar ancak. Hareket halindeki araçlarda kitap okumayı isterdim ancak çok kötü başım ağrır.

felipe melo de carvalho

içinde aziz geçen bir tweetin anlamına bakmayı akıl edememiş, kendisine atılan o kadar tweetten birisini rastgele seçmiş ve ona denk gelmiş. Büyük talihsizlik.