bugün

aynı bana benziyor.
sen de gülşen'e benziyorsun o zaman...
yaslı günlerden sonra şöyle fotolar atayım. bitsin artık bu çile.
görsel
görsel
2. FOTOĞRAFTA NE KADAR ÇOK GÜLŞENE BENZiYOR DEĞiL Mi? BEN iLK O SANDIM.
olum sen niye böyle seyler yapıyorsun ya.
ekşiden bize laf eden çocukta geri dönmüş aq.
ben size değil buraya ufak bir eleştiride bulunmuştum. ben uludağ sözlüktekiler demedim!
çok ayıp ettin aykoliye çok ayıp. hiç yakıştıramadım sana. söylediğin o çirkin sözler ağlattı beni
bir daha olmasın okey.
zaten neredeyse 4 ay geçti o entry üzerinden. uzun günler oldu.
zaten sakallarım gür çıkmasın diye jilet vurmuyorum.
neee, ekşide burası için kötü laflar mı etmiş? hayatta inanmam!

kadıköy'de zincir bar'da çalışan garson bir çocuk var, çok benziyorlar. ilk görüğümde alkolik sen misin diyecektim çocuğa...
ben barda çalışmıyorum.
naif bir arkadaş.kendisini anlatmaya çalışıyor. çok üstüne gitmemek lazım.
görsel
Çok iyi niyetli geliyor. Bazı şeylerin farkına varması gerekiyormuş gibi hissediyorum. Gün sonunda üzülüp kırılabilir.
aykolik kardeşim bak Allah özene bezene yaratmış, burnun bile güzel ama harbiden şu bıyıklara bir jilet vursan çok daha iyi olacak.
Bana benzeyen ama omuzları benimki kadar geniş değil.
Ekşiye gidince Uludağ sözlüğe giydiren akabinde ekşiye giremeyince Uludağ’a dönüp güzelleme yapan yazar.

At gibi giden it gibi döner sözünün canlı örneği resmen çocuk.
bu Gülşen'in fotoğrafı, aykolik değil...
lgbt üyesi değilim bu bir. ikincisi de y kuşağından da lgbt üyeleri olabiliyor.
erkeklerden hoşlanan ancak lgbt'li olmayan bir yazar ancak mabel matiz severim. transseksüel ve travestileri pek beğenmem ama yine de ayrımcılık yapmam.
yalnız bunun en azından kendi adıma tercih olduğunu düşünmüyorum. yakışıklı bir erkek görünce neşelenebiliyorum bu benim elimde değil içim hoşlanıyor. bu bence yönelim kelimesinden başka bir kelimeyle açıklanamaz. içim erkeklere meylediyor. ama güzel kadınlar da hoşuma gidiyor.
yaşından dolayı 2021'de 18 yaşında yazar olmuştur. daha büyük olsaydı daha önce yazar olurdu.
iyi bir insandır. Kimseye bir zararı yok. Dini, siyasi görüşleri objektif bir şekilde analiz edip, vicdani yaklaşımlarda bulunuyor.

Kendisine tavsiyem, bu şekilde devam etmesi lakin lgbt gibi sapkın yollardan kesinlikle uzak durmasıdır. Bunun 4 kitapta da hiçbir ekolde de yeri yoktur. Bu düşünceleri hiç görmesin bile.
şu an yazlıktadır kendileri.
güncel Önemli Başlıklar