bugün

son dönem kampanyalarını oldukça cazip bulduğum operator. özellikle turk telekom markası altında birleşmesinin altından daha da avantajlı tarifeler yayınlayacaklarını düşünüyorum.
Daha ismin kaç defa değişecek.
ya bunu neden yapmışlar anlamış değilim. 250 mb internet, 250 dk, 250 sms yetiyor. neden? çünkü çekmiyor bu allah ın belası. çekmeyince otomatikman kullanamıyorsun.

ulaşamayınca insanlar facebook' tan yazıyor. şehrin göbeğinde oturuyorum ben!
interneti ayrı bir rezil kendi ayrı bir rezil olan operatör şirketi.avea geçtiğim güne lanet olsun.
Şüphesiz ki iphonelarımız da bile en berbat hizmeti tüketicilerimize kullandıran gsm operatörü. Bırakın geçin türkcell'e rahat edin, mutluluğa varın. Lan iphone 6s alın para lazım oled ekrana geçecez.
taahhütüm bitince değiştireceğim operatörü diye hazırlıyorum kendimi . her defasında arayıp yok şu kadar gb yok şu kadar dakika size özel şu fiyata diyorlar.4 yıldır kanıyorum. ama çok uygun tarife sunuyor namussuzlar napiyim.
hala türk telekom?
Aria ve aycell.
(bkz: türk telekom fırsat 8 gb paketi)
17,7 milyon aboneye sahiptir.
son 1 yilda 1 milyon yeni aboneye sahip olmuştur.
pazar payı yüzde 21.4 dür.
abone başına kazancı 23.7 tl dir.
tek kelimeyle;iğrenç

iki kelimeyle;çakma operatör

üç kelimeyle;iğrenç çakma operatör
(bkz: mortingen strasse)
2 gb ve üzeri internet paketi olanlara 1 ay geçerli 2 gb hediye eden operatör.
http://www.avea.com.tr/we...zYazKampanyasiYeniMusteri
(bkz: türk Telekom)

ıyk çok itici lan.
(#33499102).
ismini türk telekom olarak değiştirdiğini az önce öğrendiğim ve dört senedir kullandığın operatör.
Yarından tezi yok değiştireceğim operatör. Bune yavaşlık amk 300 ping görmekten usandım.
Hattımı taşıdığım, turkcell bile yeni abonelerine dakika sms internet hediye ederken kendisi hiç hediye vermemiş operatör.
şu anda piyasada olmayan eski bir operatördür. şu anki ismi (bkz: türk telekom) dur.
(bkz: haftalık 10 gb internet paketi)
türkiyenin başına bela şirket.
Beni deli etti lan. Böyle boktan internete nasıl sahip olabiliyorlar anlamıyorum. 2010 yılında aveadan turkcelle geçmiştim. Çok hızlıydı süperdi çok güzel ama çok pahalıydı. Ottan boktan şey çıkartıyordu ve - ye düşme olayını sevmiyordum. Neyse gel zaman git zaman 2013 de aveaya geçtim yine. iyi güzel. O zamandan beride aveada kaldım. Ama bugün adeta beni çileden çıkarttı. Yazlığa geldik. Telefonumu internete bağlayıp cs go oynayayım dedim. 4g ye aldım girdim. Güncelleme gelmiş 27 mblik. iyi hoş indirdik. Aaa pardon indiremedik. 50 kb ile indirdi. Neyse efendim indi bir şekilde. Sonra oyuna girdim 1700 ping. 1700 lan dile kolay. Kanser olduktan sonra teyzemin telefonunu aldım türkcell o. Bağladım. Bir oyun attım. 100 mb harcadı. 90 pingle oynadım. Oyun 40 dk falan sürdü. Çok nadiren ping yükseldi ama saniyeler içinde düzeldi. Ben 5 dk 1700 ping ile oynarken belki düzelir diye beklerken benim hattan 300 mb internet yenmiş. Buyur buradan yak. Şu an turkcell e geçme planları yapıyorum. Ama turkcelle kötü bir geçmişimiz olduğu için biraz uzak durmak istiyorum. Vodafone da önermiyorlar. Napcam lan ben bu nasıl bir ikilem.