bugün

derste sıkıldıysan aç teli oyun oyna diyen operatör. bilmiyorki cezası okuldan uzaklaştırma.
fiyat anlamında diğer operatörleri diz çöküp tövbe istetir. kalite anlamında vasat ama işinizi bir şekilde çözen operatördür. genelde çekmediği zaman ''bana kim ulaşacak işi olan bir daha arar.'' kıvamında düşünen ve internet olayında da ''iş yerinde, evde çekiyor hacı yeter'' kafasında olduğumuz için şimdilik koymuyor. tabi muhim bir zamanda işin düştüğü zaman yarım bıraktığı pozisyonlar var. ama turkcell i kulllandım bulunduğum bölgede bir faydasını görmedim. onun için çok fazla etkisi olmadı.
turkcellden transfer olduğum telekomünikasyon şirketidir ama transfer olduğumdan beri cektigim çekememe durumu beni derin bir üzüntüye sevk etti.

sonunda canıma tak etti ve tekrar turkcell kalitesini yakalamak için hattimi eski operatorume geri çevirmeye karar verdim.

burdan avea ya geçecek arkadaşlara sesleniyorum eğer biraz bu yazılanları ciddiye aliyosaniz geçme fikrinden vazgeçin.
en ibne operatordur. hem adam akilli cekmez hem de faturaya ekstra gecirir.
Bir zamanlar kullandigim,alt yapisi rezalet operatordur.Ayni fiyat olmasina ragmen vadafoneye gectim interneti birak sim cardin cekmedigi cogu yerde vadafone ike rahatca internetr giriyorum.Kullanilmasini tavsiye etmem.
en ucuz gsm operatörü olması hasebiyle en çok tercih edilendir. istanbul, ankara gibi büyük şehirlerde "çekmiyor" olayı şehir efsanesidir. Ancak küçük yerlerde bu sorun olasıdır.
Bi kac ay oncesine kadar vodefone hattim bloke olunca aveaya geçtim.
il disini falan gectim artik, yahu şehirde de mi cekmez bu meret. Yil olmuş 2016 nelerle uğraşiyoruz hala.
Yakinda ayaklarimi totoma vura vura kosarak terk edecegim operatör. Sevemedim.
Sanilanin aksine dagda bile ceken operatordur. Telefon ile de ilgisi vardir cekim gucunun.
5 senedir kullandığım ve çok memnun olduğum operatör. bazıları çekmiyor diye yakınmasına karşın, bunların efsane olduğunu düşünüyorum. neredeyse hiç böyle bir sorun yaşamadım ve hiç değiştirmeyi de düşünmedim hattımı. muhteşem tarifeleriyle kullanıcısının kalbini kazanan, operatör gibi operatör!
Cebimde çekmiyor telefon. Geçtiğim güne lanet olsun.
iste bunlar hep turkiye. topraklari kutsalimizdir, ama basindakiler ve sirketlerin hepsinin amk.
Sanırım Türk telekom ile birleşmiş hayırlı olsun ne diyek ama benim sim kart aycell zamanından kalma olduğu için dolaşım uyarısı veren hat.
Avea çıktı, türk telekom oyuna girmiştir.
Avea kullanıyordum çekmiyor diye Vodafone'a geçtim ordada çekiyor ama sokuyorlar diye geri aveaya geçtim. Çekmiyor ama sokmuyorlar.
telefonumun ekranında türk telekom yazısını görmemle beni dumura uğratmış operatör. oğlum bi uyarı mesajı göndereydiniz bi bilgi vereydiniz tamamen fransız kaldık konuya..
korkuttunuz.
Şimdi siz bilmezsiniz tabi zamanında aycell ile aria vardı, bunlar tek tek çok tutmadılar da sonra birleştiler, baş harfleri kaldı tek a ve a yani avea oldu,

Aycell ve de aria tarihe gömüldü,

Şimdi sıra avea'da.

Vedalaşın gençler.

(bkz: turk telekom)
bana durduk yere 4g uyumlu cihaz aldıracak eski operatör.
görsel adı çok yer kaplıyor. Bakalım, güzel bir tarife kapmak lazım.
türk telekom ismini alarak nefretimi kazanan firma,
hani sen öğrenci dostuydun ilk 5000 sms'i getiren gsm idin, en uygun kampanyaları yapardın
şimdi öyle bir isime sahipsin ki her an kazık yiyecekmişim gibi geliyor, saate bakmak için telefonu açıyorum sikmeseler bari deyip kapatıyorum. türk telekom gibi namı dokuza çıkmış bir ismi alarak ne amaçlıyorlar merak ediyorum.
Yav sadece ayrı firmalarını kurum tek firmada topladı. Biri de yazmış an itibari ile kazık gibi faturalar gelecek. Neyse o devam ediyor. Sadece görünen adı değişti o. Ek olaral bence extra kampanyaşarla gelecekler.
elalemin türkseli yurtdışına açılıp kampanya üstüne kampanya yapsın sen kel başınla kal hea!

olmadı avea olmadı. vergiler dahil kaç para olacaksın bakalım giderin ne olacak dertliyim kederliyim .
tarihe karışarak hüzünlendirmiştir.
Türk telekom diye operatör ismi mi olurmuş ya galiba Türkcell'e geri dönme vaktim geldi.
-Hattın ne ?
-TÜRK telekom. Ne kadar ülkücü olduğumu tartışmayalım istersen?

-Hangi takımlısın?
-Benim hattım bile Türk telekom ne kadar arenacı Galatasaraylı bir kız olduğumu tartışmayalım istersen.
(bkz: rip)