bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  atletizmle uğraşan sporcu.
  ... cikarinbeniburdan
 2. 2.
  Fanila olarakta geçen insanın annelerin yazın terini aldığı kışın ise üşümeyi engellediği için bol bol giyilmesini tavsiye ettikleri çamaşırımsı.
  ... lumpiya
 3. 3.
  eger cevreniz populist insanlardan olusuyorsa giydiginiz icin dislanmanıza sebep olan, yok eğer fakir cevreden olusuyorsa hayran olunmanizi sağlayan iç çamaşırıdır. beyaz ve iki numara büyük olanı makbuldur. altına da pijama giyilirse tek eksiğiniz mangal teçhizatı ve sucuk olacaktır.
  ... vorhang mithrandir
 4. 4.
  atlet vazgeçilmezdir, sizi saran güven duygusudur, mutluluktur. Her yeni giyilen atletin verdiği ferahlık duygusudur, iç dünyanın temizlenmesi durumudur.
  ... cvzcmtn
 5. 5.
  nedense oldukça itici görünen askılı beyaz hede.

  iğrençtir kendisi. yeryüzünden silinmesi gerekmektedir.

  hava soğuksa tüm uzun kolluların içine bir adet t-shirt giymek daha güzeldir. özellikle "gömleklerin altından çıkan atlet silüeti" gibi kusunç görüntüleri engeller, hayat daha kolay olur.
  1 ... double cross
 6. 6.
  bir umut sarıkaya karikatürünün ana malzemesi.

  http://i0908.hizliresim.com/2009/8/6/7318.jpg
  ... umutsuzlar parki
 7. 7.
  boxerın içine sokularak kullanıldığı takdirde göbeğinizi bel üstüne toplayan hede. yıllar sonra tekrar kullanmaya başladığımda göbeğimin olduğunu en net şekilde gösterdi bana.
  ... mellonnim
 8. 8.
  atletizm sporunu icra eden ortalama insanlardan daha üstün vücuda sahip kimseler. atlet kelimesinin tanımı benim için yalnızca budur zira iç çamaşır olanını 2 senedir kullanmayı unutmuş durumdayım.
  ... basketbol asigi
 9. 9.
  gobek deliginde olusan pamugun kokeni atlettir. atletten yavas yavas kopan kucuk pamuk parcalari gobek deligi cevresindeki killara takilarak orada birikirler.
  1 ... diodorus
 10. 10.
  siyahı güzeldir.
  1 ... turkmen balasi