bugün

saçları taşaklarına değen sözlük kızı kendisidir.
uzun saçlarına aldanılmayası, karagümrük doğumlu erkek oğlu erkek yazar...
karagümrük de seni böyle görmesinler ama. biraz sıkıntı olabilir.
sözlüğün 3 cümleden uzun entry girebilen %1.2lik dilimdeki leziz, nefis, eksantrik yazarı...
görsel
pirüpak ficudu olan yazar.

bilen bilir kıpsss...
Yar saçların lüle lüle, dave mustaigne dinle bile bile kardeşim.

Megadeth adamdır.
ilk gördüğüm zaman "ulan efrim menuck ne işin var sözlükte?" dememe sebep olmuş yazar. kendisine selam olsun.
(bkz: efrim menuck kim amk)
Bok var gibi götüne değen saçlarını kestirmiş rükücüğümdür. Saçları yarıştıramadan gitti herifin rapunzellik.

Bu arada geçtiğimiz kışın karlı bir akşamında (amk böyle girince de brezilya pembe dizi romantizmi konusu gibi oldu) neyse işte o soğuk gecede pandemi sebebiyle dışarı çıkamayan bendenize, gittiği her yerden pıtı pıtı yağan karları fotolamıştı. Öyle de zarafet timsali bir saç yumağıdır.
Eskilerden bir yazar.

Saçlarından tanıdım.

Eski yazarları Tekrardan aramızda görmek sevindirici.
3 kelimeden uzun cümle kuramayanların olduğu mecrada kendi fotoğraflarını atıp keyiflenen, güzide sözlüğümüzün bir önceki hesabını da düşündüğümüzde baya eski yazarlarından birisi. kendisini severiz.
troll havası olan yazar. inşallah değildir. bekleyip görelim.
Hem ülkücü hem metalci.
Saçları lüle lüle olan yazar.
ne trollük, ne ülkücülük yaptığını merak eden, sözlüğe ilk kayıt olduğunda bira fiyatları 3 lira olan yazar.

edit: lan ülkücü degilim aloooo. vatanseveriz. allahına kadar kemalistiz.
benim gibi ilk nesillerden bir yazarmış. ben ilk üye olduğumda sigara 3 liraydı mesela. kendi fotoğrafını eklemesi ve kayra'dan bahsetmesi trollük konusunda şüphe oluşmasına sebep oldu. inşallah sözlüğe güzel katkıları olur zamanla.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar