bugün

Bir kişiyi tanıyordum aslan burcu. Aslan olduğunu bilmeyen bir aslandı, kalın kafasına sokunca ağzıma sıçtı. Ehe.

(Burçlara inandığımdan değil) aslan derken potansiyelini kastediyorum.
Keyfine düşkün, kaliteyi seven, lider ruhlu erkektir. Hayatınıza nasıl girdiğini farkedemediğiniz gibi çıktığı anı da farkedemezsiniz, o yüzden her bir saniyesinin tadını çıkarın.
Aslan av olmaz avlanır diyecektim ki zaten bi derdim var yazmış. Ama şöyle yapın avmışsınız ayağına yatıp avlayın. O da mutlu olsun siz de.
Uzay muhtarı kardeşim aslan burcuydu. Bilmediği yoktu. Gittiği yerde mutludur umarım.
Av olsaydı adı aslan olmazdı, ceylan burcu olurdu…
Oradan pay biçin..
benim getir götürümü yapar.
Burçlara inanmıyorum, soranlara "akrep" diyorum götün götün kaçıyolar
Sanki akrep olan benim aq.
(bkz: çare yay burcu erkeği)
içinizden bir tanesi yeni avım sayın aslan burcu erkekleri görüş ve önerilerinizi bekliyorum.
Aslan gibi erkeğin aslan gibi maniti olur.normalde iki aslan anlaşamaz derler ama biz gül gibi geçinip gidiyoruz.
Buraya gelip bizi yerenlerin çoğu kendinde olmayan özelliklerin bizde olmasından dolayıdır, kabul egoist olabiliriz ama bunu asla abartmayız .
Burçlar konusunda mesafeliyim fakat aslan burcunun tüm özellikleri bünyede mevcut. Hadi övün beni.
bu şey bana çok komik geliyor ya "ben x burcu erkeğiyim-kadınıyım" lafı. sanki bir örgüte, gizli bir tarikata mensupmuş gibi, iltifat bekleyerek.

yani ne bileyim saygı duyarım yine de tabi.

şaka şaka duymam. o ne amk turfanda biberiyim der gibi.
Ben Aslan Burcu erkeğiyim.Lütfen övün beni.

Not:ikizler burcuna mensup hanımlar mümkünse uzak dursun.
Aslan burcu erkegini hep öveceksin takdir edeceksin olayı bu. Kendilerini mükemmel görürler cünkü ve öyle hissettirilmek isterler.
Oldu paşam.
Boğa burcu kadını olarak yakın bir zamandır ilişki yaşamakta olduğum erkek. Birkaç kelam etmek istiyorum.

Öncelikle aslan burcu erkeği zordur. Boğa burcu kadını da zordur. Bu zorluk, kimi zaman tatlı tatlı didişme, kimi zaman iki tarafın da bitmek bilmeyen egosu yorucu olsa da hayli zevkli.

Boğa burcu kadını olarak sevdiğim erkeği yere göğe sığdıramam. Bu da tam olarak aslan burcu erkeğinin istediği şey. Çok seven, erkeğini ön planda tutan, onu zincire vurmak istemeyen anlayışlı bir kadın olmanın avantajları çok elbette. ikimiz de baskıdan nefret ettiğimiz için birbirimizi kesinlikle sıkmıyoruz. Aslan ve boğanın zincire vurulduğu görülmüş şey değildir zaten. Biri pençelerini çıkarır, öbürü boynuzuyla vurur. Fakat iki özgür ruhun birbirine olan bağlılığı çok güzel. Bizde sevgiyle bağlanma var; hastalıklı bağımlılık yok.

Aslında yapı gereği aslan burcu erkeği de, boğa burcu kadını da kıskançtır. Fakat henüz kıskanmamızı gerektirecek bir durum yaşamadık. Doğrusu yaşamak da istemem. Sevdiğim erkeğe yavşayan bir kızı doğduğuna pişman ederim. Ancak kıskançlık krizi yaşanmayacağını tahmin edebiliyorum. Çünkü o benim ona aşık olduğumu ve ondan başka bir erkeğe göz ucuyla bile bakmayacağımı hisseder diye tahmin ediyorum. Ben de onun beni üzecek, yıkacak bir şey yapmayacağına inanıyorum.

Benim aslan burcu erkeğim çok yetenekli bir adam. Kendisi müzisyen. Ben ise bilim insanıyım. sanatçı olan tarafın daha duygusal olması beklenir sanırım ama ben ona nazaran daha duygusalım. Gerçi bu durum duygu ve mantık oranını dengeliyor. Ayrıca kendisi çok esprili ve çok da tatlı. Şeytan tüyü var derler ya, öyle. Bazen kızsam da kıyamıyorum.

Dediğim gibi zor ama muhteşem.
ateist, devrimci bir karakter olarak yaşamaya çabaladığında aslan burcu'ya dönüşen varlık.
Başak burcunun yanında bir hiçtirler. Kendilerini bir şey sanadursunlar.
Kendini beğenmiş, narsist, ukala, kompleksli.
dedikoduyu seven halk arasında yalama tipler denen kişilerdir. bunlardan uzak durmak sır vermemek lazım..
Sürekli pohpohlanmak ister. Ormanın kralı olduğunu hissettirmenizi bekler. Cok bonkördür. Sevdigini şımartır ve kraliçe gibi hissettirir. Lükse düşkündür.
hepsi mi yakışıklı olur be. ya da ben bir yay burcu kadını olarak her seferinde aslan burcu erkeğinin enerjisine çekiliyorum... (bkz: aslan burcu erkeği yay burcu kadını ilişkisi)
En iyi anlaştığım arkadaş burcumdur. Kötülüklerini görmedim, cömert, iyi niyetli ama inanılmaz büyük bir egoları var. Çoğu belli etmiyor bir zamana kadar egolarını ama eğer dostuysanız onun kırılmaması veya egosu zarar görmemesi için biraz mesai harcayabiliyorsunuz. Her şeyin en iyisi olmak isteyen, mükemmelliyetçi değil mükemmelin kendisi olmak isteyen ve bolca onaylanmak isteyen bir burç erkeği. Kötü diyenlere diyeceğim şey, sizin için kötü olabilir ama kendisi bunun farkında değil çünkü adamın yapısı bu yapabileceği bir şey yok.
-Yengeç burcu erkeği
ibneliğe en meyilli ilk burçtur. evlilik hayalleri kuran karı kızlar dikkat etsin. evet..
özgüveni yerinde ve hep cool olan şahsiyetlerdir. geneli konuşkan ve sıcak kanlı olur.ewed