bugün

dokunsan kırılacakmış gibi olan ince, hoş, iyi bayan. bacımsın.
oyuncu.

nedense güzelliğini bir tek benim anlamadığım insan. fazlaca kibar, hoş belki ama güzel değil. hatta eşi kendisinden daha güzel bence.
hele kocasına direk "mehmet" değilde daha değişik bir şelikde yani e-a karışımı "meahmet" demiyor mu işte o zaman ben de bitiyor bu kadın.
yandaki dişlerinin kaplama olduğu hemen dikkat edilen güzel. çok kötü görünüyordu. en son gördüğümde düzelttirmiş galiba. biraz daha iyiydi.
yıllardır çok denediğim ama bir türlü beğenemediğim kişi. benim göremediğim ne görüyor türk milleti biri bana anlatsın.
Yakında erkan petekkaya ile sessiz fırtına adlı bir dizide oynayacakmış. Mehmet aslantuğ'un avrupa güzeli eşi.
keşke birazcık medyatik olsa da televizyonlarda görebilsek dediğim güzel manken, oyuncu.
istanbul'a, üniversiteyi kazanıp, yerleşme sebebi! gel gör ki soyismi aslantuğ oldu! hayırlısı olsun... onu değil ama istanbul'u tanıdık.

bir de gözleri, bal rengidir... ona göre... başka var mı böyle?!
Klasik bir manken olarak kalmayı reddetmiştir adeta. Türk deyişiyle Oturmasını kalkmasını bilen, hanım hanımcık bir mankendir.
kuzenimin ismini arzu monan sandigi tatlı guzel kadin. ailecek hastasıyız.
şeffaf oda programında eşi ile birlikte katılan ve söylediği tüm cümlelerle kalitesini-kişiliğini yeniden ortaya koymuş hoş bayan. keşke karı-koca arkadaşım olsun dediklerimdendir. *
zihinlere sahra dizisiyle yer etmiş * bir insana peçe bu kadar mı yakışır dedirtmiş has, asil,katıksız güzellik.
an itibariyle yazar olmama sebep olan kadın. makyajsız gezsin ve hep mahcup gülümsesin mümkünse. erkeklerin bu kadında ne bulduğunu anladım. gizem!
sessiz fırtına'daki oyunculuk kabiliyetiyle beni benden almış, emmy'e aday gösterilmesi! gereken hatun.
asil bir güzelliğe sahip olan ender insanlardan birisidir.
güzelliğinin gerçek sebebi, o zarif boynudur.*
asalet bir kadına ancak bu kadar yakışabilir. can isminde bir oğlu var ayrıca.
eşiyle birbirine çok yakışan. şirin, sempatik güzel insan.
mehmet aslantuğ'u en çok kıskanılan erkek yapan kadın.

güzel ve zarif tanımının gerçek anlamı.
sıcak saatler dizisinde eşiyle birlikte rol olan dünyalar güzeli bayan. imrenilecek ama asla kıskanılmayacak güzellik. o kadar asil.
benzeştiğim bir isim olmanın yanında çok naif çok tatlı çok msum bir güzelliğe sahiptir kendileri.

edit:benzeştiğim isim derken,benzeştiğim bir ünlü mahiyetinde.
(bkz: arzu monan)

(bkz: ulama)
türkiye'nin en güzel ve zarif kadınlarından biridir.
hiç güzel olmayıp da güzellik kıralicesi seçilebilen kadınlarımızdan.
arzu okayın çeyreği kadar güzel olmayan kadın.
çektiği saç boyası reklamının sonundaki, üst dudağını kaldırarak gülmesini görmemek için reklamı hemen değiştirmeme neden olan kişidir..