bugün

gerçekten çok kibar bir kadındır ve çok sevimli bir yüzü vardır. yan sitemizde oturmaktadır.
çok tatlı çok güzel ve hanımefendi olan kadın. keşke daha çok görsek tv'lerde.
ben kendisini hep arzu monan sandım.. meğerse adı arzum onan'mış amk..
son derece zarif ve güzel kadın.
cumhurbaşkanı adayı olması gereken kişi.
yakışır la valla yakışır o makama.
1993 yılında miss turkey olduktan sonra miss europe da yine birinci olmuş gururumuzdur.
yıllardır güzelliğinden azıcık bile kaybetmemiş kadındır. gözleri huzurla gülümser.
görsel
kendisi dünyanın en güzel gülen kadını olabilir. ayrıca mehmet aslantuğ ile çok güzel evlilikleri var. rabbim nazarlardan saklasın.
zerafet timsali türkiyenin en hanım kadınlarından biridir. mehmet aslantuğdan dolayı yengemizdir de diyebiliriz.
çocukken hep arzum mutfak ürünleri bu kadının zannederdim.
türkiye'nin en güzel kadınlarından birisidir. güzelliği sadece fiziksel manada değil aynı zamanda asaletindendir.
Kötü niyetli bakilamayan ünlülerden biridir. Nur akiyo yüzünden.
hanımefendiliğin tam anlamıyla bütünlük kurulabildiği, nadir ünlülerden birisidir. bundan sonra dizi projelerinde, eşi mehmet aslantuğ ile, yer alırsam alırım dedi, galiba yanılmıyorsam eğer. her neyse. allah nazardan saklasın diyelim.
insanın böyle bir eşi olduktan sonra gözü neden dışarıda olsun ki.

Güzellik, karakter, duruş her bir şey 10 üzerinden 10. Show dünyasında olmasına rağmen bir kere adının kötü anıldığını göremezsiniz. Mehmet aslantuğ evet doğru bir kişilik sahibi efendi birey. Fakat her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır sözünün tam tamına karşılığıdır.
(bkz: azra akın) resimleriyle dolu olan başlık.
44 yaşında ve hala taş.

görsel

https://www.haberturk.com...haberleri-2095225-magazin
güzelim diye ortalarda gezinen sahtelere taş çıkaran hatun. güzellik böyle bir şey işte. olunca gitmiyor.
türkiye'de ünlüler dünyasında ki hanımefendiliğin timsali olan oyuncudur. allah, aile yuvasını bozmasın.
Az önce zaplarken cif reklamında gördüm uzun aradan sonra yok kardeş bir insan gram yaşlanmaz mı hala duru bir güzellik.

Şarap gibi kadın.
Hala 18 lik kız gibi.
yüzü fazla uzun gibi. çok ahım şahım bir güzelliği yok ama duru ve asil bir yüzü var.
Ancak yıllara meydan okunduğu söylense tartışmasız kalıbımı basarım.
Elektrikli ev aletidir.
Tamam çok mükemmel bir çiftsiniz, öyle mükemmelsiniz ki ancak o kadar olur ama bize de fenalık geldi...
Sizin huzurunuzdan içim bayıldı, alışık değiliz... bir türk ailesi de bu kadar huzurlu olamaz kimse bizi kandırmasın.
Teşekkürler,
Sempatik, nahif bir güzelliğe sahip olan hanımefendi.
Mehmet aslantuğ beyefendi de bir o kadar kaliteli bir adam.