bugün

mehmet aslantuğ' un soylu sevdası.
türkiye'nin en asil ve en güzel iki kadınından biridir kanımca. diğeri için;

(bkz: şevval sam)
türkiye'nin en asil ve en güzel üç kadınından biridir kanımca. diğerleri için;

(bkz: cansu dere)
gene (bkz: cansu dere)
ek: ve tuccar perde dedi, sen eksiledin, biliyorum.
gördüğüm en güzel kadınlardan biridir.şahsen çoğu güzellik yarışması 1. sini sokakta görsem 2. kere bakmam, çünkü %90 ı balondur. bu bilek hakkı ile gelenlerdendir.

gerek konuşma üslubu olsun , gerek kişiliği olsun her türlü 1 numaradır gözümde.
öpmeye bile kıyılmayacak güzelliğe sahip oyuncu. o nasıl bir yüzdür be.
ufacık memeleri ile dişiliksiz bir kişi.
ümraniye endüstri meslek lisesi mezunudur.
şirin, sempatik, hanımefendi ve güzel insan.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
hanım hanım hanım bir bayan.
yüzü çok uzun olan eski manken. allahtan eşi yuvarlak. kafası yani.
zarafet ve güzelliğin birleştiği hanımefendi.zerrin tekindor ile hep aynı kefededirler fikrimce.
(bkz: insan)
elit kadın izlenimi vermektedir.ya da ben öyle izlenim almaktayım.
malum yerlere kaç göz çizseniz bu kadın kadar güzel olmaz.
son olarak hayat su reklamlarında oynayan, su gibi bayan. Belki içtikçe onun gibi oluruz diye içiyor, içiriyoruz...
feci derecede kasıntı ve kibirli hatun. yıllar önce bir müzede (bkz: santralistanbul) yapılan bir fotoğraf çekiminde görülmüş olup, uzaktan geçen insanlara küçük dağları ben yarattım havasında pozlar keserek ne kadar itici ve basit bir insan olduğunu tescillemiştir.
en son 2006'da reklamlarda gördüğüm kişi.
1993 miss turkey ve miss europe güzeli. kolay yoldan para kazanmaya tenezzül ve tevessül etmemiş masumluğun simgesi türk elf'i. tiroit kanserinin üstesinden gelmiş, dokunsan kırılacak hissi veren, zarif ve ince, hanım hanımcık oyuncu ve manken.

(bkz: sevgi ve saygılar)
güzel olduğu kadar tatlı bir insandır. sempatiktir.
kendisini bir kere ortaköyde görmüştüm tesadüfen. eşi mehmet aslantuğ, az ötede iş görüşmesi yaparken, o çocuğu ile deniz kenarında oynuyordu. tesadüf bu ya, bir kenarda da yeliz yeşilmen vardı, fotoğraf çektiriyordu. bir ona ve abuk subuk hallerine baktım, bir arzum onan'a baktım. bu kadar bariz bir ton farkı olmasa bile o ayrım o kadar netti ki.

kendisi "hanımefendi" sıfatını en çok hak eden isimlerden biri hakkaten...
Eşi sayesinde kanseri yenmişti sonrasında da kendi markaları olan arzum un reklamlarında oynamıştı.
hakkında "arzum" markasının kendisine ait olduğuna dair totodan atılmış bir bilgi olan, gelmiş geçmiş en güzel türk kadını. ayrıca zamanında avrupa güzeli de olmuş, renault safrane marka bir araç hediye edilmiştir.
Küçücük, birbirine yakın gözleri ve uzun yüzü ile itici bir kadındır. Sarışın haliyle profilden çekilmiş fotoğrafında resmen Ceylan'a benzemektedir. Kendisi zarif ve hanımefendi olabilir hatta tatlı da olabilir ama güzel değildir tanımları karıştırmayalım.
93 yılında miss turkey'i izliyoruz ailece yarışmacılar tanıtılıyor arzum'u ilk gördüğüm anda rahmetli babama bu kız kazanır dedim.

babam bir başkasını seçti neticede arzum kazanınca bende kazanmış oldum.

daha 12 yaşında maldan anlıyormuşum demek ki.