bugün

kendisi herkesi eleştirir ama siz onu eleştiremezsiniz .Onun insanlarla alay etmesi serbest sizin onla alay etmeniz yasaktır.
Arzu Çağlan
'' Best FM çalışanı '' Hanımefendi kendisini medyanın ve radyocuların kraliçesi zanneder . O aslında radyo antenlerinin arkasına sığınmış müzikten zerre kadar anlamayan bir müzik yoksunudur . Kucak dolusu para ve emek harcayan sanatcılara bestecilere söz yazarlarına radyo kanalıyla eleştiriyorum diyerek fütursuzca hakaret etmektedir . Ne enterasandırki çalıştığı radyonun patronları yada sorumluları bu gidişe bir son vermemektedirler . Eleştiri sınırlarını aşıp hakaret eden hanımefendi hakaret ettiği insanların özgeçmişini incelese herhalde insan olarak utanır diyorum.
geçen bir programında omegle'yi keşfettiğini ve bunu bir kere telaffuz ederek dinleyicileriyle paylaştığını söylemiş kişidir. neme lazım patlama yapar diye tekrar telaffuz etmemiş.
halbuse omegle'nin boku çıkarıldı, pabucu türk internet aleminde çoktan dama atıldı bilmiyor zağar.
sözde yeniliklere ve gelişmelere ayak uydurduğunu söylüyor ama bu sefer epey bi geri kalmış anlaşılan.
koş arzu koş, öyle radyoyu sallamakla olmuyor bu işler...
mehmet ali birand'dan bile fazla 'eııııı' diyen dicey.
kesinlikle sabah neşesi ve mutluluk kaynağıdır. isteyenler dinliyebilir.
mal'a bağladığı zaman* 31 olsa çekilmeyen insan. yazıktır be arzu çağlan. konuşuyorsun iyi güzel de, hababam bok at nereye kadar. insanlara zerre saygı göstermeden atıp tutuyorsun, 3 gün sonra aynı insanlarla bir şekilde yüz yüze geldiğinde baharda açan papatya çiçekleri gibi kıvırganlık sergilemeler falan.
ıııııı'lamalarıyla meşhur kişi.
dinlemek vakit kaybıdır.
best fm programcısı. günler geçtikçe gerçekten kalitesiz bir insan olduğunu düşünmekteyim. kendisi ingilizce orjinal kitaplar okuduğunu sık sık programlarında söylemekte, ancak en basit kelimelerin bile telafuzunda problem yaşadığını gözlemlemekteyim. örnek verecek olursak; the hurt locker oldu hart lakır. ben de günlerce imdbden bu filmi arayıp durdum. hey gidi hey.
kaybedenler klübü eleştrisine kısmen katıldığım best fm radyocusu. eleştrirken biraz aşırıya kaçtı ama haklılık payı yüksek...
görsel
kendisini pek çok konuda eleştirebileceğim radyocu. misal o gülüşü hiç yapma. hakkatten bayıyor bir süre sonra. hani götünü yırtıyosun gülücem diye, olmuyor. zorlama daha fazla.
ikincisi şu telefonla bağlama işini gram yapamıyor bu kadın. 2 saat boş boş konuşuyor tek başına. film eleştirmeye çalışıyor desem, ondan da anlamıyor. durup durup eurovision'a laf atıyor falan. hadi laf atıyorsun bari doğru söyle. erevisyon nedir lan?
kalıyor mesela son 5 dakikası programın, arka arkaya 5 kişi bağlıyor telefona son 5 dakikada. insanların bir şey anlatacağı varsa da anlatamıyor. ödevini pazar akşamına bırakan çocuklar gibi. son saniyede çok denk geldim haber merkezine bağlanıyoruz diyerek millet konuşurken bitirdiğini. ha programı da bitiremiyor zaten doğru dürüst. ne yaptığı belli değil anlayacağınız. programının da hiçbir düzeni yok. menopozu falan yeni atlatmış herhalde diye düşünüyorum. artık özay şendir'den sonra başka frekansa geçiyorum yani, haberi olsun. *
dün gece radyoda programının tekrarına denk geldiğim hatun. insan gördüğü rüyayı hatırlamaz ya hani, aynı onun gibi bu hatunun neyi eleştirdiğini hatırlamıyorum şu an için ama çok pis dolmuştu ve önüne gelene saydırıyordu. artık kim ne dediyse kendisine bilemedim ama fena bir acı çektiği belliydi.

tashih: an itibariyle reklama gidiyoruz diyerek yayına telefonla bağlanmış olan adamın ağzına lafı tıkmıştır.

tashih 2: ikinci defa e-devlet şifresi almak istendiğinde 10 tl verilmesi gerektiğini duyup da kahkaha atmak isterken beceremeyen hatun. insan gülmeyi bile beceremez mi? demek ki beceremiyormuş.

tashih 3: yuh amk. habere bağlanıyoruz diye izzet denen adamın lafını ağzına tıkdı şimdi de. habere bağlanıyoruz dedi ama saçma salak bir diyalog dönüyor an itibariyle. sokayım sizin radyo anlayışınıza!
"hııı ııı" diyen "ııı" demekten konuşamayan best fmin en kötü radyocusu.
yaptığı yayının garip bir bağlayıcı yanı var. sesi entersan ama bir gerçek var ki çok dinleniyor. ayrıca gülerken konuşma sanatının da üstadlarındandır kendileri. Allah başımızdan eksik etmesin efendim.
kendisini 2 aydır hergün düzenli bir şekilde dinlemem neticesinde vardığım izlenim kezbanların kezbaniçesidir. bir kadın bu kadar mı erkeklerden nefret eder hepsine pis sapık intibası vermeye çalışır?
Türkiye'nin ilk özel radyo programcılarındandır. 4 Kasım 1966, istanbul doğumludur. bir ara New York'a gitti ve sonra geldi. radyosuna geri döndü.
inleyen Nağmeler, Seksi Şey, Keyfe gezer adlı kitapları vardır.
berkin elvanın vefat ettiği sabah yayınında ağlayan, aynı zamanda yaşanan haksızlıklara ve adaletsizliklere canlı yayında isyan eden, onun yası için şarkılar çalan ve yası yaşayan biridir, sırf bu yüzden dün işinden kovulmuştur.
En kötü konuşan, en itici gülüşe sahip radyoyucudur. Hiç eleştiriye açık değildir. Iııııı ve hııııııı diye konuşmasına bir dakika bile katlanılamaz. Bir oda arkadaşım sayesinde mecbur kalıp dinlemişliğim vardır; kendisi 43-44 yaşında olup 53-54 yaşındaki kadınlara teyze ayağı çeker.
best fm dinlemenize neden sarışın bombadır.
emrah hattat tarafından işine son verilen radyocudur. arzu çağlan'a radyo mu yok ?

herhalde artık son verin baskısı vardı.
görsel

sebebi:
http://gundem.milliyet.co...detay/1851666/default.htm
Kovulmuş galiba. istifa etseydin ya bacım.
görüşlerini ya da düşüncelerini beğenir ya da beğenmem ayrı konu.. ama bir meslektaş olarak kendisine yapılan ; susturma politikasını protesto etmek için dün akşam yaptığım radyo programını yarıda kestim.
susturma ; kanıtla.. yazık bu millete..
Sansürlenmiş, susturulmuş radyocu. başka marifetleri yazarlık, gezginlik.

Kısası= 21 yıl önce best fm onun sesiyle açıldı ve sekreter telefonuyla kovuldu.

Uzunu= Hani son zamanlarda popülaritesi hem siyasal hem mizah yönünden bir hayli artmış olan ‘susan dilsiz şeytandır.’ söylemini baz alırsak bu hanımefendi bu kategoriden ses (jet ama ses) hızıyla yırtar ki mikrofonunun sesini kısmalarıda bu denklemde yer almaktadır.

Bilgilidir, dobradır, empatisi iyidir, kimin yanlışı varsa (onun tabiriyle madilik) şak diye sokar lafı. Aynı paralellikte alkışıda vardır. (Aynı paralellik dediysem reaksiyon olarak yoksa madilikler diyarı oluşumuz malum.) Lafı yiyenin alkışı alanın cinsini partisini rengini dinini kıstas almaz. Belki alkış konusunda hemcinslerine 1 doz fazla alkışı olur ki bu mevzuda benden ona alkışı vardır.

Gezi olaylarında, Berkin olayında çok sesi çıktı. Çünkü içi çok yandı. Bu kadın böyledir. Ne kadar içi yanarsa o kadar yakar mikrofonu. Dinleyicileri onu bilir.

Aynı sağ duyuyu şehit haberlerinde de yapmışlığı vardır. Ağlamışlığı vardır. Hatta bir gün durup dururken neşeli şen şakrak giden program şarkı arasından çıkınca aldığı bir haberden dolayı sinirlenip ağladığına şahit oldum. Anlatmadı ne olduğunu biraz dost kazığı imasını verdi ve sinirinden ağladı.

7 yıldır dinlerim ben bu hanımefendiyi. Bazı zamanlar fikirlerimiz uyuşmaz amma velakin bilinir bu kadın özgür aklıyla özgün empati yeteneğiyle böyle düşünmüş. Konuşturuluyor diyemezsiniz mikrofonunu satmış diyemezsiniz.

Benim onu dinlememin en büyük sebebi şudur. O gerçek insan tepkileri verir. Kahkahaysa kahkahası öfkesiyse öfkesi hep yüksek içten ve oncadır.

Gelelim best fm’e ve eski çalışma arkadaşlarından cem arslan’a. Best fm’e lafım yok. Lafım yok derken sildim frekansını gittim ki bende çok frekans yoktur. Konuşan radyo severim.

Gelelim cem arslan efendiye. Güya best fm’in gerçek muhalif sesi oymuş eğer sansür olsaydı benden başlardı diyor. Ciddi anlamda güldüm. Eğer arzu’nun susturulmasından önce duysaydım kahkaha bile atardım. Sürekli ama’sı olan bi adam benim için. Dahada deşerim ama ama ama ama ama… (anlayana 1 ama daha arttırıyorum).

Hadi bunları geçtim. Kendini muhalefet yapabiliyor sanabilirsin(sen muhalefetsen Arzu ne?). Komik sanabilirsin. Belki bunların hepsisindir ve ben anlamıyorumdur-anlayamıyorumdur. Yalnızca şunu açıklamanı isterdim. Arzu kovulduktan sonra yaptığın retweet’i açıklamanı. Kaç yıllık mesai arkadaşın işinden olmuş sen ‘zaten sürekli radyoda ııııı’lıyordu.’ yazan adamı retweet ediyorsun. Seni çok dinlemem ama bilirimki sen Arzu’ya böyle bir eleştiride bulunsan programında; Arzu seni pembeleşinceye kadar laflardı. Sen büyük ihtimalle ilk nokta gelmeden mor olurdun ama o pespembe yapmadan bırakmazdı. O radyo 21 yıl önce arzu’nun sesiyle açıldı. Kim bilir kendince patronculuk oynayıp kıdemini kutluyorsundur.

içildi mi sabah çayları? Anonsunun kıymetini bilen birileri çıkar nasılsa. Kıymetini bilen çıkar ama yemezse ki muhtemeldir ben o kadına güveniyorum. Bulur bi yolunu.

Arzu’ya not= Hiç hazetmem çaydan ama ilk yayınının şerefine 1 demlik devireceğim.
zavallının tekidir.

aşşağılık bir ırkçı, terörist aynı zamanda eziktir.
https://www.youtube.com/watch?v=dU3pB0M54os

2:21 de sövmeye başlıyor...

ne kadar da tatlı değil mi? peki bu şerefsizlerin kendi yaladıkları devrimci karargah can alınca, üstelik kazara kafaya gaz fişeği isabet etmesi falanda değil bildiğin silah çekip vurunca kendi yaladığı emdiği, swallow yaptığı gezici teröristler için bunları diyor mu? diyor mu burak can karamanoğlu için? küfrediyor mu gezicilere?

ha işte demiyor değil mi?
mesele berkin elvan değil sen daha anlamadın mı? bir şeylerin arkasına saklanıp vandalizm yapmak.

dhkp kaplamalı gezi teröristi örgütü can alınca iyi, çok iyi muhteşem değil mi?

kendisi bu ettiği hakaretler dolayısı ile işinden atılınca yine kendi kafasındaki postalcı medya tarafından da şöyle yalanmış;

"berkin i andığı için atıldı:("
http://www.medyaradar.com...ara-konustu-haberi-114943

yersen...

ettiği hakaretler yukarıdaki video da mevcut, kendisini yalayanların ne dedikleri mevcut.
halk bunu yer mi? yemez.
mezarına bukkake yapılacaklar listesinde ilk 5 e girdin arzu, en iyisi sen mezarına bir otomatik yıkatma makinesi ayarla şimdiden, saatte bir üzerinde biriken döl yatağını temizletmek için gerekecek.