bugün

entry'ler (32)

bilge yurtdagülen

Başarılı profesyonel ve bir o kadar da içten spiker.

pripyat

900 Yıl boyunca radyasyonun öldürücü olmaya devem edeceği,katilinin insanlar olduğu şehirdir. Şehir genelinde radyoaktivitenin tamamen son bulması için tam 48 Bin yıl gereklidir. Çoğu insanın bildiğinin aksine turizim için çok ciddi tehlikelidir. Zira bilien radyasyon tehlikesinin yanı sıra; yabani hayvanların, bataklıkların, yabani bitki örtüsü nedeniyle üzeri kapanan birçok çukur, bodrum ve daha nice tehlikelerin var olduğu şehirdir.

en kötü filmler

ahçı bahçıvanı, bahçıvan şöförü, şöför uşağı, sonra hepsi uşağı.

en itici kız isimleri

Kezban'ın başı çekeceği bir sıralamadır. Ayrıca döndü, pakize, okşan, su, kerime ve erkeklere daha uygun isim olması gerekirken kıza verilen fikret ismi.

erkeklerin salak olması

cinsiyete göre zeka arayan katmerli salakça düşüncedir.

arzu çağlan

yaptığı yayının garip bir bağlayıcı yanı var. sesi entersan ama bir gerçek var ki çok dinleniyor. ayrıca gülerken konuşma sanatının da üstadlarındandır kendileri. Allah başımızdan eksik etmesin efendim.

yazarların gözünden 31 aralık 2012 sabahı

1 ocağa yine orta sınıf veya fakir olarak devam edeceğini bile bile her 31 aralık olduğu gibi yine bu kez bana çıkacak umduyla başlanılan yılın son günü. Matematik'deki x bulununcaya kadar bu umut sürüp gider. X bulununca para gelir mi, o da ayrı bi mesele.

aslan vs kaplan

Aslanlar genelde sürü olarak avlanırlar. Kaplanlar tek başlarına avlandıkları için savaşma ve kavga becrileri aslanlara göre daha iydir. Ayrıca eski zamanlarda para uğruna insanlar tarafından yaptırılan yapay kavgalarda kaplan genelde kazanan olmuştur. iki hayvanın da doğal ortamları farklı olduğu için gerçekte böyle bir rekabet olamaz. Ancak fiziki yapıları kaplanı bir adım daha önde tutar. Kaplanın boz ayı bile avladığı oluyor.

4 artı 4 artı 4 eğitim sistemi

Bir ülkenin gerçek can damarı eğitim sistemidir. Mantık çok basit aslında, can damarına yönelik ne kadar çok ameliyat yaparsanız, kaza riskiniz o kadar fazla olur. Kesersiniz o can damarını ve hasta masada kalır. Hiç bir ülkede olmamıştır ki, bizimkisi kadar her sene eğitim sistemi ve materyallerini değiştiren. Böylesi hayati öneme sahip bir sistemi yapboz haline getirirseniz eğer, kusura bakmayınız kadın şiddet ve cinayetleri, hırsızlık, töre cinayetleri ve daha sayabileceğimiz bir çok kirli işi engelleyemez, aksine destek olursunuz. Ben bu sistemin eğitemediği, kandıramadaığı bir eğitimci olduğum için çok şanslıyım.

yıldırım demirören

Tff başkanı olması durumunda sanılanın aksine iyi yönetim sergileyeceğine inandığım, Demirören Şirketler Grubu ve Beşiktaş Jimnastik Kulübünün başkanıdır. Şimdiden hayırlı olsun.

televizyondan soğuma nedenleri

Tek başına bir Flash Tv ve onun değerli programcısı Yalçın Abi yetmektedir.

hepimiz ermeniyiz çılgınlığı

Masum bir insanın öldürülmesinin hiçbir haklı yanı olamaz. Yaşamın, masumiyetin milliyeti sınıfı olmamalıdır. Hrant Dink de masum, suçsuz bir insandı. Ancak ölen bir insana vefa veya saygı, söz konusu kişinin ırkına bürünerek gösterilmemelidir. Biz Hrantız, Ermeniyiz diyenler; siz hiç Zonguldak'da göçük altında kalan işçi oldunuz mu? Siz hiç Gölcükte, Van'da, Erzincan'da enkaz altında kalan yurttaş oldunuz mu? Siz hiç 20 yaşında körpecik asker olup anlamsız bir savaş uğruna şehit oldunuz mu? Siz hiç metrekareye 6 bin merminin düştüğü Çanakkale'de şehit olan 250 binden biri oldunuz mu? Siz hiç Sarıkamışta -30 derecede donarak şehit olan 90 binden biri oldunuz mu? Siz hiç Sivas'da yakıldınız mı? Siz hiç Başbağlar'da, Bingöl'de kurşuna dizilenlerden oldunuz mu? Siz hiç Maraş'da katledilenlerden oldunuz mu? Siz hiç çernobil faciasaında can verenlerden oldunuz mu? Siz hiç bir ülkenin başbakanı olduğunuz halde asıldınız mı? Siz hiç kurşun bile sıkmadığı halde idam edilen 25 yaşında bir genç oldunuz mu? Yok yok olmadınız, eğer olsa idiniz çok sonra Hrant Dink'e sıra gelirdi. Yazık çok yazık.

moğolistan ın 20 bin türk erkeği istemesi

Her altı kadına bir erkeğin düştüğü, Çin ve Rusya arasına sıkışmış, yaklaşık 1,5 milyon metrekarelik bir ülkedir. Bu kadar büyük yüzölçümüne rağmen nüfusu sadece 3 milyon kadardır. Altı kadına bir erkeğin düşmesi nedeniyle başlık parasının erkekler için istendiği ülkedir aynı zamanda. Hey gidi dünya adaletin buymuş meğer.

yaşanılan şehirdeki üniversiteyi kazanmak

bizzat yaşadığım durumdur. birçok kolaylığı vardır. yemek yapmak, çamaşır yıkamak ve daha niceleri yoktur hayatınızda. en önemli dezavantajı ise öğrenci evlerindeki harika ortamların olmamasıdır. bir nevi lise yıllarının devamı niteliğindedir.

fenerbahçe den gidince değerlenen futbolcular

Tersi daha mantıklıdr kanaatimce. Bir Guiza vardır ki 14 milyon euro etmiştir. Bir Maldonado vardır ki yine çok değerlenmiştir. Alper Portuk da buna güzel bir örnektir.

bir otobüste yaşanacak en büyük rezillik

Osurmaktır efendim. Özellikle ses çıkaran tipten olmasıdır ki, o sırada olayımızın kahramanı gündemin bir anda değişmesini arzu edeceği büyük bir olayın vuku bulmasını isteyecektir. Ancak kaçış henüz bitmemiştir. Olayın artçıları devam edecektir. Önce ses şeklinde duyulan felaketler zinciri, ortamın nezih kokusunun bir anda mezbaha'dan farksız kokuya bürünmesiyle sürecektir.

kültürlü gözükmek için yapılan mallıklar

Bir çok örneği mevcuttur. Özellikle gözünde hiç bir problem olmadığı halde ikiye beş camekan misali gözlük takıp, normalde her iki kelimesinden biri küfür olan şehir hanzolarının büründüğü modernist havalardır. Bu kişilerden "Sen nasılsınız?" tarzında bir soruyla ansızın karşılaşma ihtimali çok yüksektir. Korunmak hayat kurtarır, unutulmamalıdır.

habertürk kadın spikerler vs ntv kadın spikerler

Habertürk spikerleri, ntv spikerlerinin ellerine su dökmelidir. Tek başına Sonay Dikkaya yeterdir.

hastası olunan sözler

Bana akıl vermeden önce geriye kalanın sana yetip yetmeyeceğini iyi hesapla.

3 temmuz dan sonra şike yapılır mı

Kesinlikle devamı gelecektir ve böyle futbol yöneticileri olduğu sürece ki o kişiler gerçekte köşedeki markete çırak bile olmamlıdır, şike devam edecektir.