1. 1.
  taksim'de gidilebilecek alternatif mekanlardan biri. caldiklari muzikler de fena degildir.
  5 ... vernon sullivan
 2. 2.
  merdivenleri yere çakılmak adına dizayn edilmiş ve neyseki birası falan sulu da sarhoş olup düşme ihtimali olmayan yer.
  3 ... cikarinbeniburdan
 3. 3.
  sadece sıcak havalarda tercih edilebilecek, terası süper olan, içerde yiyişenlerin, üst katta genelde uzun saçlı küpeli tiplerin bulunduğu gidilesi mekan. ayrıca müzikleri de güzeldir. gidilir.
  1 ... don kişot
 4. 4.
  terasının yarısını brandamsı bir şeyle kaplamış, eski hali daha güzel olan, muhabbet için bire bir bar. havaların tam olarak ısınmasıyla birlikte o turuncu brandanın da açılacağını umut ediyorum. ayrıca tekila 4ytl den 5ytl ye çıkmış, bira fiyatı ise sabit kalmıştır.*
  ... don kişot
 5. 5.
  çok kibar ve programlı bir hırsız. çalacağını söylediği şeyi verdiği saatte yürütmesiyle meşhurdur. turhan selçuk abdülcanbaz çizgi romanında lüpene yer vermiştir. ilginç bir maceradır ve lüpen de ilginç bir karakterdir.
  1 ... shyer
 6. 6.
  beyoğlunda güzel bir mekandır yeni keşfetmişimdir * lakin wc yi sorduğumda servisden sorumlu armut elemanın 8-10 saniye cevap vermeyip bağırmam üzerine cevap verdiği mekandır.
  2 -1 ... snakesawar
 7. 7.
  kuytuda bir yerlerde olduğundan piyasadan uzak takılmak ve yalnız demlenmek için idealdir, sığınaktır.
  ... longinus
 8. 8.
  son dönem de vizyona girmiş fransız yapımı bir filmdir, aynı isimli kitaptan uyarlamadır. zira filmin sonucu son derece tuhaftır birşey anlaşılmaz *.
  ... karpuzkabugu
 9. 9.
  terasa doğru "burada sözlük yazarı var mı" diye bağırdığınızda, bir kaç kişinin sırıtarak size doğru gelmesi muhtemel mekan.**
  ... jjaks
 10. 10.
  Aldiginiz biraya az para vermek ve ne kadar bira icerseniz icin sarhos olmamak istiyorsaniz taksim'de gidilesi alternatif mekanlardan biridir.
  ... helyum