bugün

bir erkek ismi. ayrıca dürüst, doğru, güvenilir kimse, istek, özlem anlamlarına gelen kelime.
pers kökenli, ermenice kelimedir. rüya, hayal, nostalji manasındadır.
ülkemizde yalnızca ermenilerin değil türklerin de tercih ettiği isimlerdendir, cool bir havası vardır *
benzerleri için:
(bkz: armen)
(bkz: armanoush)
(bkz: milli takımda gençleştirme operasyonu/#9622130)

stoperlein amacı ne orda ?dediğim yazar.
aklı başında bir yazar. teşekkür ediyorum saygısı için kendisine.
pek kibar pek içten olduğu hemen anlaşılan süper bir yazar.hoşgelmiştir
(bkz: aytaç arman)
incideki nick'in ne ?!&-?^(%.^,+'%!?&
denilesi yazardır.
kaliteli şarkıları olan özellikle ''kana kana'' şarkısını arada bir açıp moral bulduğum şarkıcıdır. nasıl oldu da bu adamda hak ettiği yeri bulamadı diye düşünüyorum. zaten bizim ülkede ne hak ettiği yerini buldu ki diye devam ediyorum sonra elemanda sağlam vücut var sporla da haşır neşir galiba umarım bu şarkılarının kıymeti bilinir sevgili arman başarılar.
On birinci nesil çaylak.
güzel insan.
ailesiyle ilgili yazdığı entryi okuyunca duygulandığım yazar. inşallah her zaman iyi hisseder, huzur bulur.
sonsuz teşekkürler cannes valerenga jardel.

not: mesaja kapalı olduğunuz için buraya yazmak zorunda kaldım, sizlere de sağlık ve huzur dilerim.
bakırköy'e gelmiş. biz de çok uzak sayılmayız. ortaokuldaki bilişim öğretmenimin adı da arman'dı o öğretmen midir kendisi acaba. ben de sabah marmaray'a bindim bakırköy'den. entryleri çok hoş.
tanımam etmem de hep iyi niyetli, naif tavrına şahit olup kanımın ısındığı güzel ruhlu bir yazar. saygılarımı sunarım.