bugün

iki arkadasin sadece hormonal durtulerinden dolayi, birbirlerine karsi hicbir sey hissetmeksizin sevismesidir.
ateşle barutun yan yana gelmesidir.
arkadaşlığın farklı bir forma geçeceği aktivitedir. gariptir. tasvip etmiyoruz. *
"biz sadece arkadaşız" diyenlerin büyük bir bölümünün yaptığı şey.

- yanınızdaki sevgiliniz miydi efendim?
+ hayır, sadece arkadaşız.
- ama geçtiğimiz günlerde plajda sevişirken yakalanmışsınız?
+ olabilir. biz arkadaşça sevişiyoruz.
arkadaş olsalarda o anki sevişme dürtülerini geçiştirmek için yapılan sevişmedir.
her zaman arkadaşlığı baltalamayan bir eylemdir. hatta benim tecrübelerime göre hiçbir zaman baltalamamıştır. işler sadece sizin karıştırdığınız kadar karışır. bunu bir ihtiyaç olarak görüp yaparsanız ya da altında derin anlamlar aramazsanız gayet başarılı bir şekilde icra edip yolunuza aynı şekilde devam edebilirsiniz. aranan tek önemli özellik ikinizinde sevgilisinin olmamasıdır.

ayrıca edinebileceğiniz bütün sevgililerden daha açık sözlü bir şekilde performansınız değerlendirilir. bu da oldukça tatlıdır, sonuçta ayar vermeye çalışmadan, kendinizi geliştirmenize yardım etmek için nerelerde eksik olduğunuzu söylediğini bilirsiniz.
sen de yalnızsın ben de yalnızım.. bir çocuğumuz olsun hiç değilse..

(bkz: bu ne be!)

(bkz: arkadaşla sevişilmez ayıp)
bir arkadaşın diğerine su getirmesi gibi birşey. sonuçta cinsellik de bir ihtiyaçtır. su içmek gibi uyumak gibi. tabi ahlaki değerlerin geniş olması lazım biraz. bana göre hava hoş da, ülkemizde pek hoş karşılanacağını sanmıyorum.
- ben seni arkadaş olarak görüyorum.
+ ben de seni.
- e, hadi sevişelim öyleyse.
+ hadi.
ebeveyn sözüne dayalı bir arkadaşlıksa olabilir.

+arkadaş arkadaş sevişin biz bu gece yokuz.
-tamam.

(bkz: ay ay sözde dinler annesi)
(bkz: dostluk kazandı)
başkasının vücudunda mastürbasyon yapmaktır...adı üstünde arkadaş, hadi ya ne kaldı geriye... bu kadar ucuz değil sevişmek..buna başka şey denirde kamuya açık alan söyleyemem...
kimi memleket kültürlerinde* birbirlerine sex friend diyen iki ki$i arasında gerçekle$tirilen cinsel münasebet. kar$ılıklı ihtiyaç giderme eylemi.**
(bkz: mantık evliliği)
tanım çok ilginç yalnız, "arkadaşça sevişmek"

hani tüm arkadaşlar sevişiyormuş da, bunun sevgili olanlarından farklı bir yanı varmış gibi. ne bileyim arkadaşça sevişmek, her iki tarafın da donla sevişmesi gibi bir şey oluyor herhalde, cinsel birleşme olmayınca arkadaşça sevişmek oluyor herhalde.

arkadaşça sevişmek ne lan? siz bütün arkadaşlarınızla sevişiyor musunuz?
-napıyorsunuz lan?
+sandığın gibi değiil!arkadaşça sevişiyoruz
-sanırım şimdi dostça elinize vereceğim
+hikmet dur!
sex and the city'de irdelenen bir konuydu. sonrası tabii ki sevgililiğe gider kasmayın...
diğer erkeklerden ya da bayanlardan farklı olduğunu söyler dururlar bu arkadaşlar..

yazıktır.
arkadaşlığın b.kunun çıktığı andır.. neresi arkadaşçadır.. bu yaşanılan özel bir durumsa eğer sevmenin aşkın anlamı kalmışmıdır.. her işte olduğu gibi bunu da basitleştirmek ne derece doğrudur bilinmez.. hele birde sevgilin varsa ve bunu duymuşsa biz arkadaşça bu işi yaptık deme cesaretini nasıl bulacaktır.. pişkinliğin dik alası olacaktır..
(bkz: Arkadaşça sevişsen razıyım yine)
(bkz: sen benim dev(am)lı arkadasımsın)
(bkz: ilkokul esprileri)
(bkz: sözlükten atılma sebepleri)
- arkadaşça sevişelim mi?

+ şakacıktan

- evet evet

+ sevişelim

- süpersin nalan

+ ohaaa cezmi o ne biçim şaka

- daha kaldırmadım

+ eşek şakası lan bu vazgeçtim ben.
- bugün canım çok çekti. biraz sevişsek?

+ hmmm..olur ama bugün mesaiye kalabilirim. beklersin di'mi?

- beklerim tabi. öptüm, öpüyorum, öpece..
vicdanı kandırma yöntemidir.
aldatmış sayılmam yani dimi düşüncesiyle rahatça sevişir kişi.
fuckbuddy dediğimiz olaydır ve artık ciddi ciddi hayatımıza girmiş bir kavramdır. bir kız düşünün önce. sonra da bir erkek. şimdi bu ikisi zaman zaman biraraya geliyorlar ve seks yapıyorlar(sevişiyorlar demedim dikkat ederseniz, seks dedim). işleri bitince de hiçbir şey olmamış gibi gülüp eğleniyorlar. etraflarındaki herkes de biliyor bu durumlarını. gerçekten düşünebiliyor musunuz böyle bi ilişkiyi? hayal edebiliyor musunuz? benim gerçekten aklım almıyor böyle bir şeyi. bunu yapabilecek insanların var olduğunu bile düşünmek istemiyorum. karşısındakine duygusal hiçbir şey hissetmeden onunla aynı yatağı paylaşabilen, teri terine karışan, tek vücut olabilen insanların varlığına inanmıyorum.

ama eğer gerçek hayatta varsa böyle bir şey ve böyle insanlarla aynı havayı soluyorsak; gerçekten dünyanın sonu gelmiş olmalı...