bugün

(bkz: bugün arkadaş yarın ihtiyaç) * *
(bkz: dostluk kazandı)
(bkz: insan arkadaşına sarkar mı)
nerde öyle arkadaşlaaar dedirten senaryo gereği davranışlardır.arkasından da 3. bir şahsiyetten 'ah ulan bu damla benim arkadasım olucak var ya!' cümleleri gelir.
(bkz: 4 modern insan gibi sevişmek)
sonunda pişman olunacak olaydır.
Söylenen çok seksi bir yalandır iki kişinin içindende delice sevişmek gelir lakin bunun adını nedense masum bir kelimeye yüklerler.
seks olmadan büyük ihtimalle bir tarafın bunalım, depresyon halden kurtulmak için yaptığı ve diğer tarafında hoş görebildiği durum.
ilginç.
ama iki modern arkadaş birbirinden hoşlanıp sevişiyorsa kimseye laf söylemek düşmez galiba. *
Ee biz buna fuckbuddy diyoruz?
(bkz: emin abi gel biraz sevişek)

bu resmen sevişmeye bahane aramak.
Duygusuz sevişme mi olur lan..
En anlamsız, En saçma salak sevişme türüdür. Bunun bir izahı yoktur efendim. Duygusuz, hissiz sevişme mi olur arkadaş.

Fuckbuddy denilen kavramın diğer adıdır aslında. Böyle insanlar kendilerinde nasıl duygusal yoğunluğun fazla olduğunu düşünüyorlar anlamak güç. Birde çok kırılgan olabiliyorlar kimi zaman. Dikkatli ve tetikte olmanızda fayda var efendim.
Tamamen duyguların arkadaşça olduğu ve herkesin isteyebileceği türden sevişmedir. Hiçte hayır demeyiniz. Olsa hepiniz yapacaksınızdır.
bana pek de mümkün gelmeyen şey. sevgiliyi arkadaştan ayıran en önemli şeylerden biri de cinsellik değil midir ya? bir arkadaşa cinsel istek duymak o ilişkiyi arkadaşlık olmaktan çıkarabilir ve işte o zaman arkadaşça sevişme olmaz. birbirine arkadaş rolü yapan insanların sevişmesi olur o.
Friends with benefits diye bir kavram var o geldi aklıma. Ama genelde bu işlerin sonu kçtü biter.
tdk sözlüğe göre

sevişmek:

1. nesnesiz, -le Birbirini sevmek:
"Öyle sevişiyorlardı ki bir gün birbirlerini gücendirdiklerini görmedim." - Nazım Hikmet

2. nesnesiz, -le Cinsel ilişkide bulunmak, aşk yapmak.

burada zaten birinci manası ile kullanılmış. diğer türlü olsa "arkadaşla sevişmek" olurdu.
Arkadaşça olmaz, hard seviyoruz biz.
Bir arkadaşımla yaşadık birkaç kez, seks yapmadık ama seviştik, yani bu kızın sevgilim olmasını istemem ama sevişmek de kötü olmuyor.

çok garip bir durum ve kendiliğinden gelişiyor.

bakalım devam edecek mi çünkü çok garip bir ilişki ve sonunda ne olacağını bilemiyorsun.

sevgili yapan adadan ayrılır hahaha.