bugün

entry'ler (150)

sevgiliden ayrıldıktan sonraki msn iletileri

"yüz verip de adam ettiysem sıfırla çarpar yok ederim"

entry ve nick uyumu

(bkz: #5920147)

yalnızlık

"ben böyle iyiyim, süperim, çok mutluyum" imajı çizip kendinle baş başa kaldığında "allah kahretsin ben niye böyleyim!" demektir. can sıkıntını anlatacak tek bir insan bile bulamamaktır...

sevdiğine gitme kal diyememek

""Sana ihtiyacım var, gel!" diyebilmekmiş güçlü olmak,

Sana "git" dediğimde anladım..

Biri sana "git" dediğinde, "kalmak istiyorum" diyebilmekmiş sevmek,

"Git" dediklerinde gittiğimde anladım..."

(bkz: can yücel)
(bkz: anladım)

okan bayülgen in ekşiyi sevmesi

herkesin damak tadı farklı olduğu için yorum yapmanın gereksiz olduğu bir konudur.

baba bana su getirir misin

yatağa yeni yatmışken babanın ayakta olmasından faydalanıp istisnasız her gece söylenen cümledir. neticede baba kıyamaz, gider getirir eşek kadar kızın ayağına bir bardak suyu.

aşk

"saçlarım çok çirkin oldu, yıkamam lazım" dediği zaman "nedense bana hiç öyle gelmiyor.." diye iç geçirmektir.

sevgili için yapılabilecekler

(bkz: her şey)

boyundan öpülmek

"allah'ım bana bir şeyler oluyor..." dedirten, nirvanaya ulaşmış hissi verendir.

kugu golu canavari

al bu kızı, evine götür, koy önüne cipsini, çekirdeğini. o anlatsın sen dinle, sonra sen anlat o dinlesin. ben hayatımda bu kız kadar tatlı dedikodu yapan bi insan görmedim*. kendisini ilk fırsatta istanbul'a davet ediyorum, bol bol dedikodu yapıp dertleşmek için.

meydanbenim

kendisiyle ilk karşılaşmamızda karşılıklı gülücüklerle selam vermemizin ardından "nerden tanıyorum acaba" diye derin derin düşünmeme sebep olmuştur. sonradan anlaşıldı ki bambaşka bir sözlükten sadece fotoğraflarımızdan tanıyormuşuz birbirimizi. sevdiceğiyle birlikte pek tatlı bir çift oluyorlar, gönül yine görüşmek ister elbet.*

cepte para olmadığını yanındaki kıza çaktırmamak

yanındaki kızın çok da önem verilen biri olmadığını gösterir. değer verilen biri olsa zaten paranın azlığı/çokluğu çok da dert edilmez.

gözlük kutusu

eğer lens ve gözlük değişimli olarak kullanılıyorsa lens solüsyonuyla birlikte çantadan eksik edilmemesi gerekilen şey.

kosla beyazlik testi reklamindaki sarisin

adı ilginay göbüt'tür ve kendisi reckitt benckiser'de tüketici eğitim müdürü olmakla birlikte aslında çok güzel ve alımlı bir bayandır. son derece sıcakkanlıdır ve reklamdakinin aksine çok hoş bi ses tonu vardır.

recep tayyip erdoğan

karnına yumruk yemiş kendisi, yanlışlıkla(!)

http://www.milliyet.com.t...0yumruk&KategoriID=12

(bkz: işte bunu seviyorum)

enid blyton

yaramaz kızlar serisindeki kitaplarla çocukluğumun büyük bölümünü yemiş olan yazardır.

kahramanmaraş

bir türlü gelişemeyen şehir. yıllar geçse de şehirdeki değişiklikler, yeni açılan pastanelerden ibarettir.

2009 ösys sonuçları

(bkz: öss 2009 yerleştirme sonuçları)

amudakalkipelcirpankaplumbaga

kesinlikle bulaşılmaması gerekilen adam. gece gece moral falan bırakmadı. bi gün kalp krizinden gidicem bu adam yüzünden...

vicky cristina barcelona

dünyanın en boş ama en izlenesi filmi. güzel kızlar, güzel evler, ispanya ve şarap. yiyelim, içelim, sevişelim, sanat yapalım mantığında insanlar...
ne diyim, hayat size güzel...