bugün

diziye son anda yetişen babamın tespiti;

-bu sezon finalinde kim ölümle karşı karşıya.

edit: baba, kız öldü yaaaa.
+ al,al,al!!
- yakala, yakala, yakala!
+ tut, tut, tut!
- hadi ama oğluum, bu sen değilsin. ver o silahı bana..

5 sezonun özetini okudunuz, 6. sezonda görüşmek üzere.
hakkındaki 500. entryi girdiğim dizidir. yıllardır severek izliyoruz diyemeyeceğim dizidir ayrıca. yoklukta gidiyor işte. *

edüt: kim sildi la entrysini 499 a geriledik. *
polis dizileri arasında behzat ç mercedes ise arka sokaklar el arabasıdır.
elif komiserin zartayı çektiği dizidir.

(bkz: zartayı çekmek)
ilk defa ana karakterlerinden birinin öldüğü dizidir. çok eleştirilir çünkü süresi uzundur ve bu süreyi doldurmak için çok fazla olay çözülür ama yıllardır devam eden 3 CSI'a ses çıkarmayanlar bu diziye etmediklerini bırakmazlar. Sorması ayıptır CSI'ların hangi bölümünde farklı bir şey oluyor? Ya da 15 sezon süren ER'da?
seyrettiğim en berbat dizilerden biri. olay örgüsü dışında hiçbir şey güzel değil.
her daim merkezden gelen çağrıya; ''Tamam olay yerine yakınız.'' diyerek ve gizli kamera dedikleri şeyin ana kamera olmasına şaştığım, oyuncuların bir cümleyi kelime kelime tek tek söyledikleri değişik bir dizi.
bitsede kurtulsak diye düşündüğüm dizi.
22 ağustos 2011 tarihinde 6. sezonu başlayacak dizi.
(bkz: kafaya tek kurşun)
(bkz: hiç şansı olmamış)
(bkz: yine de adli tıp raporunu beklemek lazım)
Daha ne kadar devam edecegini merak ettigim dizi.
Erler film yapımı artık bitmesi gereken kanal d dizisi.
polisiye bir dizidir. çok fazla izleyeni olmakla birlikte içerisinde bir çok teknik hata barındıran bir dizidir. her işte bir kaç hata olabilir ama bazen ayarı kaçmış bir şekilde bariz herkesin fark edebileceği hatalar yapılmıştır yönetmen ve set ekibi tarafından.
uyuşturu ticareti yapan adamlar sürekli kravatsız takım elbise giyerler.
polisler baskına giderken çelik yelek giymeyip, suçluları uyarmadan vururlar ki bölüm başı 1.000.000 mermi skılıyor zannımca.
genede çoban ailesi için izliyorum bu diziyi.
66 yıldır cehennemdeyim, böyle azap çekmedim. 5 senedir bana zorla bu diziyi izletiyorlar. allah ım neydi günahım.

adolf hitler.
akşam haberleri çıkana kadar eski bölümlerinin devam ettiği dizidir. işte sırf bu yüzden birgün lavaboya gidip böğüre böğüre saatlerce kusmamı sağlayacaktır. *
(bkz: çin işkencesi)
Bunu da sevenlerın bulundugunu bılmek ınsanı uzen dızı. Ha bunu seven kısının sevgılı olması ıse yorumsuz..
oyuncularının bu diziden emekli olması beklenen dizidir.
oldukça sıradan olayları dahi, ya ultrasonik tesadüfler ile, yada olağandışı kahramanlıklara çözümlenmesi gerekliliğine kendisini, fena halde kaptırmış dizi. yere düşen elmayı almak için eğilen polis, yerdeki kan izinden katilin gizlendiği apartmanı buluyor bu dizide.
türkiye'nin en iyi ve uzun soluklu polisiye dizisi. 15 yıl süren er'a, yıllardır süren 3 adet csı saçmalığına ya da taa kırk yıl önceki cinayetleri çözn cold case laf etmeyip bu diziye laf etmek ayıptır.
(bkz: arka sokaklar dizisini fenomen yapan karakterler)
son 4 ya da 5 yıldır kanal d de oynayan bir dizidir. Her zaman ki gibi bu dizimi de yabancılardan alınmıştır. Ama şöyle bişey var ki Yaprak Dökümü gibi kendinden bıktırmamıştır. Hiç izlemedim ama genel olarak güzel bir dizi olduğu kanısındayım.
daha bu ekibin ne ekibi olduğunu çözemedim. cinayet bunlarda, fuhuş bunlarda, uyuşturucu, hısızlık, insan kaçakçılığı uzayıp gider 200 bölüm boru değil.
6 sezon devam etmesini ben illuminati'ye bağlıyorum. bir kere de benden habersiz iş yapmasalar olmaz sanki.