bugün

cem yılmaz ın gora filminde canlandırdığı karakter.*
arif isik,
her turlu hali , kilim, travel.
baby face..
daha bi kadina hitab eden ingilizcesi super insan
ne dünyada ne de başka gezegende sevgilisi olmayan my uncle son
rüyasında alien olarak doğan yavrusu olduğunu gören adam. dikkat ediniz, alyen değil, alien. *
arog filminin başrol oyuncusudur.
cem yılmaz ın 99% ihtimalle tip olarak ayhan ışık tan esinlendiği karakter.
gora da cmylmz 'ın canlandırdığı başrol oyuncusu. kendisini "arif ışık hertürlü halı kilim turistik gezi" şeklinde tanıtan bir türk vatandaşının genel profiline yüzde 100 uyan (üçkağıtçılık bu yüzdeye dahil değil) zeki , cin insan.
seksi 2, hatta 3. plana atmış bir abidir kendisi. bir türk olarak;

(bkz: hassiktir ordan)
cem yılmaz'ın "tipik bir türk insanı uzaya çıksa neler olabilir?" önermesinden yola çıkarak yaratmış olduğu film karakteri.
türk televizyonlarında bir fenomendir kendisi.
- komutan logar buraları tertemiz olacak dedi.
- kova yok. kova olsa.
" Robotda olsa insan insandır "
uzaylılar tarafından kaçırılan adam evet tarafından.
(merdiven'den çıkarken, ceku'nun kaseye bakarak)
-atmosfer çok güzel bence.
antalya ilinde her türlü halı, kilim, travel işi yapan karakter.
cem yılmaz'ın gora adlı filmde canlandırdığı 4 karakterden biridir.

diğerleri; komutan logar, komutan kubar, erşan kuneri,
arif v 216 filminde ayhan ışık ile bir bağlantısı, akrabalığı çıkacak karakter. büyük resmi gördüm, at fav'a bekle. *

dikkat ettiyseniz bıyık - saç kesimleri büyük oranda benziyor. e soyadı da öyle. ben giriyi buraya park ediyorum, filmi izleriz de dediğim gibi çıkarsa kupon işlerine de gireceğim, tşk.
Her türlü halı kilim travel.
(bkz: siz turizmin katilisiniz katili)
Ben bu karakterin mail adresini almıştım galiba. arifisik@ şeklinde. (Ne yapacaksam?) sonradan şiresini unuttum gitti. Hey gidi günler hey...
ismini cem yılmaz'ın babası arif yılmaz'dan alan karakter. Karantina günlerinde bir kez daha oturup izleyeyim dedim ve Arif işık'ın doğum tarihinin de abisi Can Yılmaz'ın doğum tarihi olduğu detayını fark ettim.
her türlü halı kilim travel.

cem yılmaz bu karakteri babası "arif" ve rahmetli eniştesinin "ışık" soy ismini birleştirerek yaratmıştır.
Tarkanın sesini iyi taklit ediyor.