bugün

bir insan neden başkalarının yorumlarına göre filmi izleyip izlemeyeceğine karar verir? bu başkaları da aynı böyle yaparsa iş nereye varır? gidip izleyip yorum yapmak daha doğru değil mi?

taklitçi olma, kendin ol.
Film yarın çıkıyor. Kdm ise yarın sabah 5’te yollanacakmış. Bugün gösterim yapmayı planlıyorduk. Hepsi suya düştü. Cem yılmazın korsan korkusunu burdan anlayabiliriz.
Not: kdm sinema salonlarına gönderilen film kopyasının şifresidir.
kolay yoldan para kazanmak derdine düşmüş cem yılmaz efendinin yeni muhteşem projesi!

tutturmuş iki üç tane karakter; hep aynı isimler, hep aynı filmler, hep aynı hikayeler.

2 senede bir aynı filmi başka isimle çek, televizyonda kanal kanal gezip reklamını yap, parayı kaldır, köşene çekil çatır çatır ye.

hiç şaşmaz.
Ya arkadaş daha iyi bi fikrin varsa çık yap.. oturduğun yerden b.k atmak nasıl bu kadar kolay anlamıyorum.. madem çözmüşsün sistemi neden hala buradasın? Sende yap.. seni tutan ne?

Sana hitap etmiyorsa etmiyordur gitmezsin izlemezsin yolda karşılaşırsan kafanı öbür tarafa çevirirsin geçer gider de daha izlemediğin bir iş için bile böyle konuşmak çok saçma değil mi ya sizcede.. ne bileyim ben anlamıyorum..

Cem yılmaz’ın bugün, 5 ocak 2018 de vizyona giren filmidir.. inşallah katrilyonlar kazanır, isim değiştirir seneye bir daha yapar.. önümüzdeki sene başka bir film yapar gösteri yapar.. tırlarla taşıyamayacağı kadar çok para kazanır.. kazansın bana ne? Sana ne? Kime ne?

Millet neler yaparak cukkalıyo paraları gözlerinizi kapatıyorsunuz, kulaklarınızı kapatıyorsunuz bunu da görmeyverin..
izmir Optimum a gelecekler şimdi Gaziemir i düşünemiyorum.
nedense aklıma "samsun 216" geliyor. neden 216 merak ettiğim konu. bunun için filmi izleyebilirim. yoksa pek güzel olacağını düşünmüyorum
hayatımda ilk defa sabahın 10’unda filme gittim. sebebi cem yılmaz sevgisi ve hala hatırladıkça güldüğümüz gora ve arog filmleri. goranın tadı başka arog’un tadı başka ama bu filmin tadı bambaşka. kahkahayla güldüren bir film olduğu kesin. gora ve arog’u ilk izlediğinde pekçok espriyi farkedemediğimiz kesin bir gerçek. hatta tahta esprisine ilkinde gülenler pek azdır. ve öncülleri gibi bu film de izlendikçe tadına varılacaktır.
burnum düşse yere, almam havalarında buraya komik değil, cem yılmaz bozdu, recep ivedik gibi hep aynı karakterle önümüze çıkıyor yazanlar daha iyi bir komedi filmi göstersin de ona gülelim. göndermeleri ile filmdeki mizansen ile yaptığı reklamının az bile kaldığını kanıtlamıştır. bu filmi herkes izlemeli çünkü.
cem yılmazın her filmi gibi bu filmi de komiktir, bu kısım net. ufak tefek siyasi göndermeleri de mevcuttur. ancak ali baba ve 7 cücelerdeki gibi bariz değildir.
vizyondayken en az 3 kere izleyeceğim bu filmi. gişesi 7 milyona doğru gidiyorsa eğer 10 kere daha giderim. yeterki türk sinemasının kara gerçeği recep ivedik 5’in gişe rekoru tarihin tozlu sayfalarında kaybolsun.
ben ali baba ve 7 cüceler filmini çok sevmiştim bu film ondan da komik.
bir de burada acımasız eleştiri yapanlar acaba bu filmden yada başka bir sinema filminden beklentileri ne? kendileri biliyor mu? hayatını mı değiştirmesini bekliyorlar filmin?
zaten spoiler vermemek için kendimi zor tutuyorum.

recep ivedik 5 in gişe rekoru
parayı yiyorsa türkiyede yiyor.man adasına kaldırmıyor.helal dediğim film.
merakla ve 'acaba G.O.R.A gibi efso bir film olabilecek mi ?' sorusuyla beklenen son Cem Yılmaz filmidir, kanımca güzel bir film olacak fakat 'hemen bu filme gitmeliyim, oha şahane, über bir film' şeklinde olmayacaktır, fragmanda da anladığımız üzere bir kaç tane zorlama şakalar bizi bekliyor olacak.
Çok kötü basit bir filim. Chp liler sırf cem yılmaz chp seçmeni diye övüp duruyor üstteki gerzek de yok man adası felan at ağizli noldu attı boku kendi belediyeleri adamları yolsuz çıktı. Fetö götünü yalayıp siyaset devşiren çirkef ve yalan chp secmeni cem yılmazın bir tarafını yalıyor. Filim gerçekten çok basit ortada yeni birşeyler yok. Eski türk filimleri ve karakterler. Yine milyon dolarları kaldırır ne şehitlerde ne vatan hainlerinde suskun kalır. Yeni arabalar alır vay cem abi yakışır diye götü yalanır. Objektif bakın cidden çok basit kendini tekrar eden filim. Cem yılmaz 3 ay sonra kaybolur bi atatürk resmi uyutur yine. Adamın servetinin çogu abd ve avrupada bırakır mı ülkede bire dallama.
Daha kötüsünü yapana kadar şimdilik en kötü Cem Yılmaz filmi. Nerede g.o.r.a, yahşi batı, a.r.o.g, nerede bu film.
şimdi hani tolga çeviğin bir lafı vardır. ben komedyen değilim oyuncuyum. bir komedyen iyi bir şekilde aktörlük yapamayabilir ama bir aktör iyi bir şekilde komedi yapabilmelidir. bu sözdende anlayacağınız üzere cem yılmaz komedyendir. oyuncu değil. o yüzden filmde bir anlamsal bir şey veya yenilik beklemek çok doğru değil. adamın tek yapması gereken sizi güldürmek amacı bu. size oynadığı rruh haline sokmak zorunda değil çünkü adam oyuncu değil. ha kimin filminden edebi bir değer bekleyelim diye sorarsanız tiyatro kökenli bir oyuncudan olabilir. ama cem yılmaz tiyatro kökenli değil. stand up sektöründen gelme. lütfen yorum yaparken bunları dikkate alın.
filme gelirsek daha gidemedim... kahrolsun komiteler.
finallerim bittiğimde kuzenimle gitmeyi planladığım ancak kuzenimin bu plandan henüz haberi olmadığı film.

şu iki hafta geçmeyecek gibi bir his var içimde.
cem yılmaz filmi imiş. belki tuhaf gelecek size ama cem yılmaz her şey güzel olacak filminden sonra kayda değer bir film çekemedi.
bir kaç saate gideceğim film.
pek yakında filmini yürekten seven biri olarak; beğenme potansiyelim var.

alıcam marketten çikolatamı jelibonumu şeker komasına girerek film izleyeceğim. misler gibi.

edit: film kostümüyle, makyajıyla, mekanlarıyla göz dolduruyor. komedi filmlerinin bütçesi bildiğim kadarıyla düşük olur ama bu filmin bütçesi bana kalırsa hayli yüksek. Yeşilçam göndermeleri çok çok iyi. eğreti duran bir oyuncu yoktu.
bazı internet esprileri vardı herhalde en çok gülünen sahneler oralardı. şahsen ben birinde krize girdim ama salon gülmedi utandım biraz,neyse.
Akşama gideceğim film. Bakalım görelim. Evet.
Biraz once ciktigim film.Kesinlikle gidilesi.
yarın arkadaşlarımla cümbür cemaat bir şekilde gideceğimiz film. sabırsızlıkla bekliyorum.
guldurmeyen gulmseten bir film, aslinda yesil cam sevenlerin cok begenecgi sahneler var, tek guldugum robotun sener senin banker bilodaki pasaport sahnesini hatirlatmasi, lakin sinemda kimse anlamdi.
Sinemaya gidip para verecek bir film değil. Korsanı düşse yine izlenem.
Filme objektif bakıp gidenlerin gerçek yorumları döküldü film gerçekten çok kötü. Pek yakında ne ise bu filimde öyle olmuş. iyi reklam ve sol kesime iyi para dökmüş cem filmi övsünler diye ama yetmedi. 1 aya internete düşer yazık paranıza.
iyi kankalar kendileri .
Halihazırda biletim var. fakat ne zaman gideceğime daha karar vermedim.
Ne zamandır bekliyorum, yorumları okudum hiç aldırış etmedim.
Pek yakında'yı izleyip anlayamayanların kötü eleştirdiği film.
görsel efekt açısından iyi olmuş. ama çok komik değil, baştan uyarayım ama verdiğiniz paraya değer mi bence değer.
abi yemin ediyorum hangi meta ile uğraşırsa uğraşsın, ne denli kültürlü olursa olsun aylarca uğraşılmış sinema filmlerine klişe ya da kolay para diyorlar ya ayar oluyorum. ulan o uçma sahnesi bile saatler alıyor saatler. bir filmi sadece canınızın sıkılmamasını öngörerek gidiyorsanız vay halinize! efektler, kostümler, senaryo vs vs. o her gördüğünü yuhalamak isteyen gözleriniz bunları da görüversin bi.