bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    hermes tarafından öldürülen mitolojik karakter olmasının yanı sıra bursa da bir zamanlar rock cafe..
    2 ... rsbrnch
  2. 2.
    deli grubunun argus kızı şarkısına esin kaynağı olmuş mekandır.
    ... zall
  3. 3.
    bugünlerde dev ekranda maç keyfi yapılan mekan
    1 ... simmannia
  4. 4.
    ''sohbet rock restaurant'' diye de yeni bir isme sahipti en son, o kadar yılımı rock ve metal camiasına adamışlığım vardır böyle bir isim, böyle bir kombinasyonu ilk defa duydum. *
    2 ... wunsch
  5. 5.
    heladan bozma rock bar da dense , o küçük mekandaki samimi ortamı çoğu kaliteli yerde bulunmayan , rotting christ delisi hacı abi ve kardeşinin işlettiği , bir zamanların rock barı şimdinin meyhanesi.
    4 ... wolfshade
  6. 6.
    bursada buLunan çılgın metaLciLerin karanLık mekan'ı...üçüncü sınıf bir tuvaLet kadar küçük ve bakımsızdır...birde sahibi hacı vardır ki allah'a emanettir..."hacı in fLames çaLsana"..."in fiLeymnss mi çaLayım"...gibi nice komik diyaLogLar yaşanabiLir kendisiyLe...arada bir çıLgın metaLciLer şarkıLarLa gaza geLerek kafa saLLamaya , domates bıçakLamaya kadar iLeri gidebiLecek şeyLer yaparLar...duyduğuma göre şimdiLerde bir cLub oLayına girmiştir...hacı kendini aşmaktadır...
    1 ... tucimania
  7. 7.
    ilk gerçek uçak gemisi. 1914'te yapımına başlandı. önceleri italyanlar tarafından yolcu gemisi olarak kullanıldı. 1916'da ingiliz kraliyet deniz kuvvetleri tarafından satın alındı. 1918'de uçak gemisine dönüştürülmesi tamamlandı.
    ... adini unutan adam
  8. 8.
    eskiden sulu bira 1 buçuk milyon falandı 4-5 sene öncesi. abi slayer çal derdik "yoh ben size bi pantera çalayum" gibisinden şeyler söylerdi orayı işleten beyaz gömlekli amca.
    2 ... avedis
  9. 9.
    bir dönem siyah kumaş pantolonlu, beyaz gömlekli, ayyakkabı arkasına basarak gezen hacı abi tarafında işletilen rock bar, hacı abi katagorisinden rock bilgisi çok genişletilmesine rağmen telafuzda uzun yıllar zorlanmıştır. * *
    1 ... ysfkdrklc
  10. 10.
    hayatımın ilk 'belin açılmış, içerisi abazan dolu sana zahmet bi kapatıversen bacım'vari uyarısını aldığım yerdir. anısı büyük... *
    o zaman pek bi dumur olmuştum ama yaşadıkça öğrendim ki millet harbiden meraklıymış başkasının namus bekçiliğini yapmaya.
    1 ... paranoia