bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    blizzard yapımı harika oyun. starcraft'dan sonra en çok satılan ve oynanan oyundur. sürekli yenilenen versiyonları ile hep aktif kalan bir oyundur. ayrıca oyunun "massive multiplayer online role-playing game" yani mmorpg update'i internet ağı üstünde pek çok kişiyi kendine bağlamıştır.
    2 ... antipatik oldum anne
  2. 2.
    Arthas karakteriyle beni mest eden mükemmel bi oyun. Multiplayer oynandıgı zaman saatlerce başından kalkılmayacak bir şaheser
    2 ... machiavelli
  3. 3.
    orjinal bir strateji oyunu ..hero yu level 10 getirildiginde kimse basa cikamaz tabi unitlere upgrade yapmakta cok onemli
    2 ... scurtel
  4. 4.
    (bkz: world of warcraft)
    2 ... fibonacci
  5. 5.
    bana kitabını aldıracak kadar kendini sevdiren,yüzüklerin efendisi tadında hikayeye sahip ve dota,tower defense gibi haritalarıyla da internetten zevkle oynadığımız oyun şaheseri.ayrıca level dergisi'nin %93 ile şimdiye kadar strateji oyunlarına verdiği en yüksek puanlardan birini kapan ve rpg olarak yapılıp sonradan fikir değiştirilerek stratejiye dönüştürülmüş bilgisayar oyunu.

özellikle hikayesindeki ara videolar tamamen şaheser.
    3 ... byedemir
  6. 6.
    mükemmel bir konusu olan, üzerine kitaplar yazılan oyun. bir de haber vereyim filmi çekilecekmiş herseyi anlaşılmış ama kimlerin oynayacağı belli değil. galiba 2008 de... şimdiden beklemiyorsam ne olayım...
    yıllar sonra gelen edit: yıl oldu 2010 nerdeyse hala bekliyoruz. * *
    2 ... teksomania
  7. 7.
    blizzardın strateji oyunlarından biri. oynayanların kendilerini bir türlü alamadığı canpaign deki son bölümü geçmek için ömürharcayanların çok olduğundan emin olduğum bir aralar manyak delisi olduğum oyun.
    1 ... necromancer
  8. 8.
    insanda bağımlılık yaratan; videoları, grafikleri ve konusuyla aşmış bir blizzard eseri.
    1 ... koko
  9. 9.
    monitörü kırdıracak nadir strateji oyunlarından birisidir...
    (bkz: benim eski monitör)
    1 ... cavo
  10. 10.
    (bkz: frozen throne)
    1 ... koko