1. 1.
  ingilterede bulunan herturlu seyi bulabilecegınız orta halli bir shopping mağazası.
  ... hendrix
 2. 2.
  katalog bazli calisan magzalar zinciridir. hemen girisinde kataloglari ve urunun o magazada bulunup bulunmadgini gosteren cihazlar bulunur. katalogdan urun secilir ve magazada olup olmadigi kontrol edilir. magazada bulunuyorsa urun kodu yazilir ve kasaya gidilir. para odendikten sonra beklemeye baslanir. urun calisanlar tarafindan depodan bulunup getirildiginde cagrilir ve ikea'da oldugu gibi paketle teslim alinir. boylece alisveris tamamlanmis olur.
  ... ms.viking
 3. 3.
  yunan mitolojisinde hera için çalişan herseyi gören yüz gözlü dev.
  1 ... cappucino
 4. 4.
  hera tarafından, zeus'un sevgilisi io'yu gözlemekle görevlendirilmiş yüz gözlü dev. hermes tarafından da öldürülmüş.
  ... shinobi
 5. 5.
  turkiyede hala neden olmadigini anlayamadigim, manyak derece fazla satis yapan, her daim tiklim tiklim dolu olan, bir alisveris yeridir.

  bin kusur sayfalik kataloglarini kapinin onune koyarlar, isteyen alsin gotursun diye. ingilterede her orta halli evde bir argos katalogu vardir dersek yanilmis olmayiz.

  katalog el altinda durur, akliniza gelebileccek neye ihtiyaciniz varsa, ihtiyac duydugunuz anda, katalogtan secersiniz urunu. ister magazaya gider alirsiniz, isterseniz de internetten siparis verip evinize kadar essekler gibi getirtirsiniz. makul bir ucretten sonra delivery parasi da alinmaz. bu da isin en cillop yanlarindan biridir.

  bu dukkanda bircok sey cok ucuzdur, bircok sey de cok cazip gorunur. eskilerin deyimiyle para tuzagidir bu magaza.

  aldigin mal dandik, ya da ise yaramaz ciktigindan degil (ki bazen cok ucuz mallar oyle cikiyor), insana deli gibi para harcatma potansiyeline sahip bir magaza oldugundan.
  1 ... morgece
 6. 6.
  yunan mitolojisi'ndeki yüz gözlü canlı.
  ölümü kurnaz hermes tarafından olmuştur.
  io'nun bekçisi idi ve hermes onu öldürdü.
  ölümünden sonra hermes argos'un gözlerini sevdiği hayvan olan tavusun kuyruğuna yerleştirmiştir.
  1 ... ritmik uyuz
 7. 7.
  yeni bir onuncu nesil yazardır kendileri.
  1 ... zar gana dan adam
 8. 8.
  yunan mitolojisinde hera'nın başkenti. hera bu şehri poseidon ile girdiği yarışmada kazanmıştır.
  ... selia
 9. 9.
  Argos, aynı zamanda Odysseus'un köpeğinin ismidir. Efendisi Milattan Önce 8. yüzyılda Truva Savaşı'na katılmak için uzaklara gidince tüm hayatını onun özlemiyle geçirir. Odysseus 20 yıl süren uzun seferinden geri dönerken, ülkesinde işlerin yolunda gidip gitmediğini görmek için dilenci kılığına girer. Karısı Penelope ve oğlu Telemakos onun kim olduğunu anlayamaz. Odysseus'y sadece artık 20 yaşını geçmiş olan Argos tanır. Yaşlı hayvan zorlukla doğrulur, efendisine doğru yürür ve önünde yığılarak son nefesini verir.(#Tarih,Sayı 4, iz Bırakan Köpekler)
  1 ... rick blaine
 10. 10.
  Argos (Yunanca Άργος) Yunan mitolojisinde Odysseus'un sadık köpeğinin adıdır. ithaka halkı Odysseus'un öldüğünü düşünmesine rağmen, Argos 20 yıl boyunca sahibinin dönmesini beklemiştir. Truva Savaşından dönünce Odysseus bir dilenci kılığında olmasına rağmen onu tanımış ve kuyruğunu salladıktan sonra ölmüştür.
  1 ... viransairi